Кое е любимото ястие на мъжа ти / мъжете

  • 11 153
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 100
Зрял боб и си го готви сам за да е по негов вкус. Може да го яде  през ден. И пукани люти чушки с чесън и копър.
Иначе не отказва пържоли и друго с месо. Не обича мусака.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 246
Като цяло не е капризен, ама любимо му е яйца на фурна с доматен сос

# 47
  • Мнения: 68
Честно казано научих в форума, че освен месо те обожават и боб

# 48
  • София
  • Мнения: 2 483
Обича капама, свински вратни пържоли с пържени картофи, пица, пиле на грил, ракийка и салатка Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 526
Моят мъж обича готвенето ми и се затруднява да каже само едно нещо   chef. За моя радост.
Но според мен най- много се радва на пълнени чушки, зеле с месо, зеленчукова супа, пиле с картофи, грил.... (той продължи още да изброява  Grinning).
А също да добавя и бисквитена торта и въобще всякакви десерти. Не може да мине вечеря без да се "наслади" с домашно приготвени сладости.

# 50
  • Мнения: 3 830
Обича китайската кухня.
Харесва много и супите, както и различни печени меса с ароматни подправки като розмарин.
Не е голям почитател на картофи, ориз и лук. Не хапва много салати, но обожава китайската зеле с моркови, краставици и три вида месо.
Луд е по торти, сладкиши и други сладкории.

# 51
Чили кон карне. Хубавото е, че тази манджа може да се разнообразява по малко, та поне не стигаме до втръсване с повторенията   chef

# 52
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Пържен калкан...направо става луд,това му е номер едно в класацията(цитирам)  Mr. Green,
други любими са му прясно зеле на фурна и естествено вратни пържоли с гъбен сос,сърмите също влизат при любимите,да не забравя и морските дарове,от които най-обича октопод,калмари и миди Grinning

# 53
  • Мнения: 2 776
На фази е моя   Rolling Eyes......тази зима ястието е джоланче на фурна - със сос или без ......
Друго любимо е печено пиле ..... (разбирай ако няма джолан ,ще да е пиле )  Tired
Може през ден само това да яде......без да му омръзне.
Чакам да влезе във фаза риба.....но не вярвам скоро да стане .

# 54
  • София
  • Мнения: 978
Боб- това е храната фаворит за мъжът ми.  Mr. Green
и на моят, както и миш-маш

# 55
  • Мнения: 68
а иначе какво мислите за мъжете които не правят разлика между хубава и лоша храна (за мен специално има и лошо зготвена храна), те могат ли да имат любима храна?

# 56
  • Мнения: 5 001
Боб с наденица,грах с пиле,пържени кюфтета и май всички заленчуци,които растат на кокал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 10:44 от TheNMaster

# 57
  • Мнения: 284
Месо!Не иска да  яде постно Crossing Arms!Че и децата са като него.

# 58
  • София
  • Мнения: 979
Всякакви риби обича, салата от зеле и моркови за гарнитура, яйца във всякакви разновидности и торта Гараш  Peace Не отказва и пилешки филенца  Laughing

# 59
  • Мнения: 233
Моя харесва всичко в което има мръвка.

Общи условия

Активация на акаунт