Странен СЪН (бременост)

  • 36 919
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Сънувах: ...раждам, но не БЕБЕ, а нещо като малко зародишче, ембрион /такаво каквото е малкото бебоче в зачатието си в началото на бременността/... Визуално се събираше като размер в едната ми длан....СЪБУДИХ СЕ.
Нора, точно това сънувах тази нощ и влизам в сайта и гледам твоя сън. Аз се чувствах много странно, когато се събудих. Може би е просто голямото желание и подсъзнанието го пресъздава в съня. Аз така си мисля. И моето напълно оформено бебе, но толкова малко, че да се събира в дланта, беше момиченце. Дано това да е добър знак за нас.
Момичета, пожелавам ви тези сънища да са на добро и предзнаменования за сбъдването на вашите най - съкровени желания. Praynig  bouquet
Преди няколко месеца и аз имах изключително странен сън, който ако разкажа до най - малките подробности, със сигурност ще ви накара да настръхнете от ужас. И аз се видях отстрани как раждам едно малко бебче, което се събираше в шепата ми, но беше напълно оформено и жизнено. Странни работи се случиха до края на съня ми с това човече, но няма да се впускам в неприятни подробности.  Confused
Ето, тази нощ отново се сънувах бременна и с приятно заформено коремче, което незнайно защо, един от старши асистентите от университета, сто пъти ме кара да заставам полулегнала и с притеснение го натискаше така, както прави чичко доктор, за да ме пита къде ме боли.  Tired Беше ми адски неприятно и след няколкото такива изпълнения вече не издържах на това безумие и му се развиках.  ooooh! Crazy Смахната работа направо.  ooooh! Shocked

# 46
  • Мнения: 718
Досега сигурно съм се сънувала 7-8 пъти поне бременна, раждаща, правеща тестове и т.н.  Joy. Ама аз винаги съм искала бебета  Praynig. Не съм забелязвала да ми се случват по-особени неща след подобни сънища, отдавам всичко на психиката и на силното ни желание да станем мами  Grinning

# 47
  • Мнения: 69
Най-важното е да се тълкуват правилно сънищата. Поне на мен винаги се сбъдват предсказанията, чета ги в нов български съновник на издателство труд. Бременност наистина предрича трудности. Аз на 26 октомври /Димитровден/ сънувах, че къпя 2 малки бели кученца в бебешко корито, а до нас на слънчева поляна стои и ни гледа мъжа ми. В съновника пишеше - ще се грижите за потомството си. Вече съм бременна в 3ти месец, а термина ми е точно за Димитровден - 26 ти окомври. Нещо повече - дооктора ми каза на прегледа, че имам 2 "мехурчета", но само едното е със сърдечна дейност, и най-вероятно са били 2 плодни сакчета, но само едното е оцеляло. Така, че сънят ми предсказа събитието още преди 6 месеца! Имам още поне 20 случая на подобни удивителни предсказания. Веднъж сънувах по лицето си много големи пъпки, пишеше - ще спечелите неочаквано голяма сума пари. След 7 дена ме изтеглиха на случаен принцип от ТВ игра с смс-и и спечелих 3500 лева /през 2004 година, тогава бяха доста тези пари и си обзаведох спалнята с тях/ Пожелавам на всички само щастливи предсказания и хубави събития!:)

# 48
  • Мнения: 18
Здравейте, сънищата показват много, но не винаги. Аз съм имала много случай, при които сънищата ми са предсказвали събития и затова сега се радвам, че по-малко сънувам. Трябва да се знае, че сънища, които се сънуват в нощта преди неделя за празни - нищо не означават, също и преди големи празници.
Да се сънува бременност - означава трудности и неприятности;
да се сънува бебе или дете - също трудности;
ако сънуваш, че някой ти подарява цвете, червено - ще забременееш; Също и плод, но ако е червен е на успех, а зелен - неуспех.
Аз забременях след 7 години лечение. Преди да забременея, сънувах покойната ми баба, водеше ме през една градина и ми даде една голяма зелена ябълка. На другия ден казах съня на майка ми - тя се намръщи, каза че не е на добре. Същия месец се оказа че съм бременна - след седем години! То беше радост...за съжаление, бременността вървеше много зле, проблеми, високо кръвно, загубих бебето в осмия месец.
Преди да забременея втория път сънувах много - веднъж - огромна градина с прекрасни цветя, докато ги гледах, се появи една жена и ми даде едно голямо червено цвете. След няколко дни сънувах че бера големи червени ягоди в една гора. Е, оказа се че съм бременна, изкарах трудна но успешна бременност и сега си имам един чудесен син.
Между другото момичета - ако сънувате че си купувате обувки - това означава нов мъж, а ако някой ви вземе обувката на сън - някоя друга ще ви вземе мъжа. Това, което ви казвам, е чиста проба народно тълкуване, така го тълкуват възрастните хора, които са го наследили от техните баби!

# 49
  • Мнения: 609
Аз сънувах, че къщата ни има още една нова стая, /която в действителност не съществува/.
Търсех по разни съновници, но никъде не намерих тълкувание.

Някой има ли идея какво вещае?

Предварително благодаря за анализа.

# 50
  • София
  • Мнения: 10 698
Аз сънувах, че къщата ни има още една нова стая, /която в действителност не съществува/.
Търсех по разни съновници, но никъде не намерих тълкувание.

Някой има ли идея какво вещае?

Предварително благодаря за анализа.
точно нова стая незнам, но:
СТАЯ - Очаква те нещо хубаво.

# 51
  • Мнения: 609
е това и аз го открих, но по - специално за нова стая не пишеше нищо.

ако някой знае да каже ще съм благодарна.

# 52
  • Мнения: 18
Аз питах майка ми, която ги знае много. Тя каза, че ще получиш добра новина и ще се случи нещо хубаво. Първо ме попита дали ти си изградила стаята или си я намерила готова, аз казах че си я намерила готова и тя ми отговори това - хубав хабер ще получи и нещо хубаво ще се случи, щом нещо се гради и разширява, значи е на добро. Е това е, надявам се да съм била полезна.

# 53
  • Мнения: 609
Мила, мерси за отговора. Ще си покаже какво, но е хубаво, че майка ти е дала положително тълкувание.

Общи условия

Активация на акаунт