Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - тема 24

  • 13 816
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 39
kukumiavka, искренно споделям радостта ти!!!  newsm35 Flowers Sunflower  remybussi

marulka_s, да ти е жив и здрав, много да те обича и радва (и ти него също)!!!  smile3510

# 46
  • Мнения: 755
kukumiavka едно голямо честито от мен! Да, знам какво изпитваш... радвай се на емоциите си и на хубавата новина! Hug Peace
По въпроса за сънищата: аз не сънувам бъдещата бебка , но затова пък сънувам такива филми ooooh!, че Спилбърг може да почерпи някоя и друга идея ... Mr. Green
Хубав ден Ви желая днес! И на мен днес ми е усмихнат ден! Hug  newsm44
Още един път честито на kukumiavka!!!   bouquet

# 47
  • Мнения: 12
 здравейте само да поздрява кукомявчица
Браво Кукумявче, много се радвам за теб. Като че ли имах някакво вътрешно усещане, че всичко ще е наред с теб. Сега спокойно се наслаждавай на бременността си и честит ти мъж.
СУПАР stork-boy smile3501 Лек ден на всички и много касмет през 13 петък

# 48
  • София
  • Мнения: 225
Кукумявчице много се радвам миличка.Браво думи нямам .Да ти е живо и здраво детенцето.  bouquet Hug Heart EyesЕй прекрасна новина Супер

# 49
  • София
  • Мнения: 451
КУКУМЯВЧЕ, ТОВА Е СУПЕР! ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ, ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД.   newsm44 newsm44 newsm44 Добре дошла в синия отбор  Wink Сега спокойно се наслаждавай на бременността си  Hug
На всички, които днес сте на прегледи стискам палци и чакаме отчет   bouquet

Марулче честит празник. Да ви е жив и здрав таткото. Много да си го обичате и глезите и той вас  Laughing Представям си каква вълшебна торта ще направиш днес за празника. После да покажеш  Wink

Абе момичета бъркам ли се, ама Валерия не се е появявала скоро???

Прекрасен ден ви желая  Hug

# 50
  • Мнения: 179
Кукумявче - страхотна новина newsm10 аз бях сигурна за вас момичета и неслучайно няколко пъти ви казвах ,че БХС дава много грешни резултати и по добре май да не се прави, че може да докара някой до откачане WinkДобре дошла в синия отбор Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 493
  love001  Благодаря ви искрено на всички!

# 52
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! Слънчев и късметлийски петък 13-ти на всички!
Кукумявче поздравявам те, страшно ме зарадва с добрата новина, наистина, че ние само можем да разберем как си се чувствала, но най-важното е, че вече всичко е наред при теб! Честит ти малък мъж Hug
За секса и аз знам, че по-скоро предизвиква контракции, а оргазма е изцяло противопоказен. На първата консултация сестрата ме посъветва преди секс да взема 1 хапче Но-шпа и ми обясни, че в спермата на мъжа се съдържал някакъв хормон, който предизвиква контракции. Така, че колкото и да не ви се ще, давайте го по-умерено  Grinning, ще си наваксваме после! Party  bouquet

# 53
  • Мнения: 9 092
валерия наистина никаква я няма, но предполагам че всичко е наред при нея, просто не влиза тук Simple Smile

марулче - забравих да ти честитя рожденника  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 67
Кукумявче, честито!!!! Hug Hug Hug

Момичета, чували ли сте случай, в който д-р Марков да обърка пола на бебчето. На мен ми каза, че ще е момиче на 100%. Дори снима половите органи. Който познат ме види, обаче започва да ми говори как съм се разхубавила и как корема ми бил остър и същ щяла да родя момче. Не че за мен има значение, важното е да е живо и здраво, но понакупихме вече роклички и розови бодита.

 Hug Hug Hug от мен!

# 55
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте, мамчета!
Късметлийски 13 петък!
ЧРД на марулкиния мъж, да е жив и здрав и да се обичате   bouquet

# 56
  • Мнения: 97
Да се запиша отново  Laughing
Ще купувам сини гащи и аз  Grinning Grinning Grinning така каза докторката
Иначе сме добре, наваксали сме в разстежа и всичко ни е наред  Grinning Grinning Grinning
Кукумявче, честито за хубавите новини! smile3525 smile3525

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 12:18 от deedee83

# 57
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте мамита!
Стана ми някак слънчево в този ден, като ви чета с толкова хубави новини!
Бързам да поздравя Кукумявмчето с прекрасните новини! Искренно се радвам за теб! Представям си Щастието и спокойствието които те обливат и всякаш ги усещам и върху себе си, някак си ми ги предаваш! Браво, честито!
Марулкас да ти е жив и здрав рожденника, много да те обича и да се грижи за вас-за теб и двете шушенца.
Джилиан, стискам ти палци за ФМ. Чакаме те с добри новини.
Довечера и аз съм на някакъв преглед, но и аз още незнам какъв. Записах си час при един лекар от Шейново който да поеме ЖК и раждането ми. Вие момичета мислите ли по този въпрос вече-за раждането говоря?
Спорен петък 13-ти

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 13:16 от cveten prashec

# 58
  • Мнения: 14
много се развълнувах ! smile3501 smile3501
кукумявче - адски сам щастлива за добрите новини!честито!от тук нататък само положителни емоции!  Hug
 newsm44
марулке - честит рожденник мн да те радва и обожава !
Simple Smile за секса...мисля че на всеки различно се отразява а и ако няма мед.причини може спокойно да се наслаждаваме на секса!Е ... всичко е хубаво в умерени количества Simple Smile
 Hug на всички
Късметлийски петък 13-ти !  261uu
дийдий -честити сини гащи!
цветен прашец - успех на прегледа!

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 12:22 от mi6e66

# 59
  • Мнения: 1 113
Честити хубави новини от Кукумявчето! Много се радвам!  Hug
Честит празник и на Марулкината половинкаHug


Общи условия

Активация на акаунт