www.schuhstore.co.uk Обувки, моля

  • 24 292
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 130
Аз пък си спечелих тези за 7.20  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 202
Ох, то имало цяла тема пък аз си пускам питанията в ибейската  ooooh!
Онзи ден получих едни обувки от тях, доволна съм т.е. мъжът ми е доволен  Wink

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
А как си проследявате движението на пратките?! newsm78

# 63
  • Мнения: 5 140
айде и аз тук, много изкушения много нещо еййййй ooooh!, ненасмогвам вече.
позаплюх си разни неща, само да понапълня картата  Whistling

# 64
  • Враца
  • Мнения: 79
А как си проследявате движението на пратките?! newsm78
в самия сайт под My account  от Track my order.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
А този тракинг номер още с първия мейл за потвърждение на поръчката ли се получава..?!
Защото все още не ми дава никакво движение на пратката.. Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 4 202
А този тракинг номер още с първия мейл за потвърждение на поръчката ли се получава..?!
Защото все още не ми дава никакво движение на пратката.. Rolling Eyes

Тракинг номер не пращат освен ако не си го поискаш, но трябва да изчакаш статуса на поръчката да стане -  Status 4 - This product has been despatched.
Статуса се вижда във VIEW ORDER.

# 67
  • Мнения: 398
Аз купих маратонки от разпродажбата им.

# 68
  • Враца
  • Мнения: 79
Получих вчера поръчката ми с кода за -5 лири-online Grinning За 9 дена пристигна,беше с едни балеринки Пума. Naughty

# 69
  • Мнения: 4 202
Ох, вие хубаво имате забрана, а мойта се опитвам сама да си я наложа. Изкупих света от дивана в хола, мамка му......
третите - http://www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1701346120&am … or=0&s_group=



ina_lemon
, получи ли вече тези сандалки, че само "точа лиги" по тях. Кажи дали си отговарят на номера и заслужават ли си?

# 70
  • Мнения: 193
Душа, аз последно поръчах и получих вчера дори тези www.schuhstore.co.uk/more_images.asp?i_code=1708547020&name= … r=0&s_group=1
И дори ги пуснах за продаване и май ги спазарих, ама ще ги пращам след празниците ако не се откаже мацката.
Поръчах си номер 39, а аз нося между 39 и 39,5. Ад ме е, че не си взех направо 40. На тези съвсем лекинко ми стърчи палчето отпред и не ми харесва. То не си личи дори, но тази подметка - тип легло един вид - иска крачето да е хубаво разположено вътре, аз от години нося такива сандали и чехли и знам. Така че ги пуснах и в продавалника и тука в Продавам......
Иначе са уникални, леки, удобни, красиви, ама на.... Като ги продам се замислям дали да не си пусна един 40 номер, че поне да ми мине мерака.

# 71
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Здравейте момичета аз съм от Бургас може ли да участвам в обща поръчка или да се комбинирам с някой.Благодаря ви Flutter

# 72
  • Мнения: 594
Здравейте момичета аз съм от Бургас може ли да участвам в обща поръчка или да се комбинирам с някой.Благодаря ви Flutter
Ами тя доставката е на поносима цена - 6 паунда за чифт, 9 паунда за 2 ...Май няма смисъл от комбинации при този сайт  Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 2 163
Леле , обувките са ми слабост....
Мерси за сайта.

# 74
  • Мнения: 182
Току що получих два чифта маратонки,поръчани на 24.04 пуснати на 29.04, но с толкова почивни дни в БГ се позабавиха.Доствката излезе 6лири, с кода за намаление 5лири.
http://www.schuhstore.co.uk/mens_main_frameset.asp
http://www.schuhstore.co.uk/mens_main_frameset.asp
Мъжът и синът ми са доволни Peace!

Общи условия

Активация на акаунт