Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 457 749
  • 11 609
  •   3
Отговори
# 5 250
  • Мнения: 3 459
Здравейте. Търся добър очен лекар в Пловдив, който да работи със ЗК. Бихте ли ми препоръчали някой?
В понеделник бях на частно при доктор Маргарита Дженева, прегледа е 20 лева, много съм доволна Simple Smile Но тя НЕ работи с каса.
Тъй като бях на зор нямаше как да чакам, иначе с направление - доктор Лесинска, аз ще ходя за второ мнение, ще водя и мъжа ми и малката да погледне и тях.
Обадете се по-раничко защото часове дава за след седмица и малко.

# 5 251
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте. Търся добър очен лекар в Пловдив, който да работи със ЗК. Бихте ли ми препоръчали някой?

Д-р Нина Стоянова - Умбал " Св. Георги " Клиника по очни болести и в частна очна болница.
Поздрави!

# 5 252
  • Мнения: 730
Здравейте! Моля, препоръчайте ми добър ендокринолог, който да работи и към болница. С ИР съм и трябва спешно да започна лечение.

# 5 253
  • Мнения: 1
Здравейте, от скоро се преместих да живея в Пловдив Wink  и е желателно да си сменя личния лекар. Може ли да ми препоръчате такъв в ДКЦ 2 или УМБАЛ Св. Георги?

# 5 254
  • Мнения: 1 053
Здравейте, от скоро се преместих да живея в Пловдив Wink  и е желателно да си сменя личния лекар. Може ли да ми препоръчате такъв в ДКЦ 2 или УМБАЛ Св. Георги?

За ДКЦ 2 ти препоръчвам д-р Велева, но трябва да провериш дали може да те вземе,защото има много пациенти  Peace Peace

# 5 255
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Детски неФролог да препоръчате. Малката - на 5г  - била с уголемен бъбрек по-рождение. Паднала е и ...има някакви проблеми. Друго незнам, но трябва да намеря лекар за понеделник, не са от Пловдив.
Благодаря предварително.

Проф. Бойкинов дали приема още?

Последна редакция: пт, 10 юни 2016, 14:20 от Wild_rabbit

# 5 256
  • Мнения: 25
Здравейте, търся си добър педиатър. Живея в Смирненски, но не е задължително да е в района. Стига наистина да е добър и съвестен лекар може и по-далече да е. Благодаря предварително!

# 5 257
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте, търся си добър педиатър. Живея в Смирненски, но не е задължително да е в района. Стига наистина да е добър и съвестен лекар може и по-далече да е. Благодаря предварително!

Д-р Пенка Дамянова - Педиатрия и обща медицина - " Рилон Център " на Ул. Константин Величков 2

# 5 258
  • Мнения: 2
Здравейте. Търся добър очен лекар в Пловдив, който да работи със ЗК. Бихте ли ми препоръчали някой?
В понеделник бях на частно при доктор Маргарита Дженева, прегледа е 20 лева, много съм доволна Simple Smile Но тя НЕ работи с каса.
Тъй като бях на зор нямаше как да чакам, иначе с направление - доктор Лесинска, аз ще ходя за второ мнение, ще водя и мъжа ми и малката да погледне и тях.
Обадете се по-раничко защото часове дава за след седмица и малко.

Благодаря за препоръката, днес точно при нея си записах час, още преди да прочета отговора Ви.
На частно - нашето семейство сме много доволни от д-р Теодосиева и ако нямах направление щях да отида при нея.

# 5 259
  • Мнения: 25
Здравейте, някой има ли актуален телефон на д-р Янко Трифонов, педиатър?

# 5 260
  • Мнения: 9 475
Някой знае ли дали д-р Янакиев (ортопед) работи със ЗК?

# 5 261
  • Мнения: 2 988
До колкото знам- не. Ние ходихме на частно при него. Но не съм особено доволна.

# 5 262
  • Мнения: 9 475
Благодаря!  bouquet

# 5 263
  • Мнения: 261
Някой знае ли дали д-р Янакиев (ортопед) работи със ЗК?
Работи със сигурност със ЗК, стига да не е за преглед за луксации на бебе - тогава е само платен приемът, за всичко друго взимаш направление и отиваш.

# 5 264
  • Мнения: 3
Стана така, че се преместихме в центъра до Авеню (Пловдив) и се наложи да си сменя личния лекар, НО незнам точно при кой да се запиша: аз и двете ми деца.

Записахме се в Здравен център Брод, при г-р Еленски но незнам дали взех правилното решение, при разговор с него долових нещо от типа "антибиотик на всяка цена" и това ме притесни, сега имам само няколко дни да поправя грешката си...

Общи условия

Активация на акаунт