За направленията

  • 1 869
  • 10
  •   1
Отговори
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Здравейте на всички.Искам да попитам знае ли някой колко време след 1 преглед трае направлението за лекар специалист?

# 1
  • Мнения: 17 546
Мисля, че в рамките на месец от датата, на която си била на преглед при специалиста, имаш право на втори преглед при този специалист, който се полага с едно направление.

# 2
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
И аз знам ,че е 1 месец.

# 3
  • Мнения: 4 433
1 месец.

# 4
  • Мнения: 166
Направлението от личния лекар има давност 1 месец от датата на издаването му.Вторичният преглед при специалист може да се направи в рамките на 45 дни от датата ,на която е направен първичния преглед при същия специалист.

# 5
  • Мнения: 1 428
важи 45 дни

# 6
  • Мнения: 9 814
Направлението от личния лекар има давност 1 месец от датата на издаването му.Вторичният преглед при специалист може да се направи в рамките на 45 дни от датата ,на която е направен първичния преглед при същия специалист.

Това е точното обяснение. Peace

# 7
  • Мнения: 11
zdraveite , iskam da popitam niakoi znae li dali za napravlenie za smiana na genikologa po vreme na bremennost  triabva da se 4aka pak 45 dni ot davaneto na predi6noto napravlenie?

# 8
  • Мнения: 835
Не съм сигурна как може да се смени.Когато си взех направление ЖП-то специално ме предупреди да реша на кого да го дам точно, защото после било мнгого трудно. newsm78

# 9
  • Мнения: 2 110
niniza пиши на кирилица ,очите ми станаха  #Crazy
Не съм сигурна ,че съм разбрала въпроса ти ! Но, дадено направление не можеш да го смениш ! Трябва да се лекуваш 45 дни при този гинеколог на който си го дала.Със следващото вече може да отидеш при друг.

# 10
  • София
  • Мнения: 280
Направлението от личния лекар има давност 1 месец от датата на издаването му.Вторичният преглед при специалист може да се направи в рамките на 45 дни от датата ,на която е направен първичния преглед при същия специалист.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт