Тайната на дългата и здрава коса - 61

  • 28 517
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 222
Hug Чудя се дали да не го сложа в първия пост. За да предотвратя питания от рода на "С какво тези шампоани са специални?Какво е СЛЕС?" Thinking
не го слагай, просто е ужасно невярно!

# 61
  • Мнения: 4 496
Търсейки нещо вярно за СЛЕС, вижте на каква смехория попаднах:/колонките в ляво и дясно/ Joy Joy
 hahaha http://1greengeneration.elementsintime.com/?s=dmdm&lang=bg


Защо Органик? Hug СЛЕС е коментиран в "Сърфактанти"/пенители/.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 18:59 от ♥ мис арк ♥

# 62
  • Мнения: 16
Току що проверих всичките си шампоани - всички съдържат SLES. Дори и тоалетното ми мляко съдържа. Само този на кучето не съдържа - да взема да се мия с него ли  Thinking Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 547
и аз проверих - Билката има слес  Close
а аз освен това от известно време имам някаква алергия към измиващи продукти, която се изразява в поява на червени петна(сърбящо-болящи)  ooooh!
както преди 2 месеца изхвърлих половината си козметика (всичко с парабени), сега ще изхвърля останалата част.. Sick

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ми аз тотално се обърках вече. Embarassed Embarassed

Само стигнах до избор за Нюкс шампоан за мен.За децата Бюбхен или Хип? newsm78

А крем за лице?Ами за тяло? newsm78

Продължавам да чета в темата за добрата козметика. Thinking

# 65
  • София
  • Мнения: 547
А крем за лице?Ами за тяло? newsm78
чисти масла Wink
въпросът за мен е "ами сапун?"  Mr. Green

може ли някой да даде линк към тази тема за добрата козметика?

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Little Black Riding Hood верно сапуна? Confused


С какво масло да клепам на лицето и тялото сега се чудя още?Имам едно кокосово донесено от Индия с него ще си мазотя тялото. Wink Ама нещо за лицето се чудя,кое ще е подохдящото?Или някой крем без много вреди. newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 547
верно  Crossing Arms
майка ми обаче ме успокои, че на село на тавана било останало известно количество домашен сапун от баба ми (царство й небесно) и се зачудвам дали да не мина на него  Thinking
иначе, аз ползвам за лице и за коса на Икаров маслата - бадем, жожоба, гроздови семки, пшеничен зародиш, кокос, маслина, кайсия т.н.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Четох,че с чистите масла също е опасно.Може да предизвикат алергична реакция.Иначе на косата яко клепам ,но за лицето имам леки резерви. Thinking

# 69
  • Мнения: 4 496


може ли някой да даде линк към тази тема за добрата козметика?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=272196.0


Little Black Riding Hood , баба ми си миеше косата с такъв сапун- от свинска мас и сода каустик. После поливаше с оцетена вода. Аз веднъж пробвах и резултатът беше  Confounded Но това - за моята коса. Нищо не ти пречи да пробваш щом искаш. Hug

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
♥ мис арк ♥ сподели каква е цената на Нюкс?

# 71
  • София
  • Мнения: 547
Мис Арк, благодаря Simple Smile
иначе за домашния сапун - аз за тяло, не за коса (още утре ще си взема Пантен Flutter)

# 72
  • Мнения: 4 496
♥ мис арк ♥ сподели каква е цената на Нюкс?

Цената е около 25 лв.  Аз го взех с някакво намаление/не знам по какъв повод беше/ и ми излезе 22,30лв. Crazy

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мерси  ♥ мис арк ♥     bouquet

Сега тук разгледах сайта и на Органик.Та се чудя на техните продукти.Имат и сапун даже.
http://organic-bg.com/product_info.php?products_id=78
Ще отида да видя продуктите им в магазин Лечител в Бургас .

# 74
  • Мнения: 17
Zdravite na vsi4ki Grinning. Novak sam v tazi tema,no mi dopada makar,4e n6to ne razbrax ot tezi 6amoani  #Crazy  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт