Препоръчайте ми шампоан за мазна коса

  • 32 469
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 208
Стигнах до извода,че косата ми се омазнява  заради това,че си пълня ваната и кисна 50-60 минути и го правя всяка вечер.Засега съм доволна от шампоана на клоран с лайка.Пробвах с хума и яйце,но косата ми стана много гадна и със супер сухи краища.

# 61
Здравейте и моята коса е мазна и се омазнява още повече като си хвърлям душ вечер преди лягане явно от парата и затова си купих шапка за баня такава от наилон ако се сещате. А за шампоан никога не използваите шампоан за мазна коса използваите например за нормална, за всякакъв тип коса, дори за суха или напрл. за боядисана въпреки, че не е такава и дори и козметиката за лице не трябва да е за мазна кожа

# 62
  • Мнения: 62
Според мен е нормално да се омазнява след 3 тия ден ,аз я мия всеки ден ,3 дни е много за мен.

# 63
  • София
  • Мнения: 58
Откакто си купих шампоана на Eucerin за сух скалп и честа употреба,
направо се родих.Косата ми не се омазнява толкова много.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 481
....

Не искам да предизвиквам спорове, споделям една различна гледна точка. Между другото, мъжете адски мразят жени с мръсни коси /не че повечето от тях са с идеална хигиена Laughing

Абе аз съм жена ама пак ми прави ужасно впечатление като видя някой с неизмита коса Sick

Именно newsm10

Общи условия

Активация на акаунт