90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №40

  • 24 606
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 484
Ех, тези квадрати Laughing Ако рече да си търси авторските права авторката, само от нас богаташка ще стане. Joy

Аз мислех , че авторката е от бившите наши редици.  newsm78
 


Жабче,авторката е една страхотна дама от един друг форум.Аз съм и казала,че квадратите са  хит тук,така че богата от нас няма да стане  hahaha

Да ви кажа мен пък ме тресе пролетната умора.Винаги по това време ми е така,чуствам се много изморена и изнервена,но пък хубавото е,че не ми се и яде,та си спазвам стриктно диетата.
Ако някой има идея какво да пия за да не се чуствам така ще съм му благодарна  Praynig

Стел,ти тортен маратон ли си подхванала  Hug,а повода няма ли да ни кажеш  newsm78

# 436
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Иринка , лек немога да ти дам , но ти пожелавам бързо излизане
от това ти състояние.  Hug Поздрави на авторката , да даде още такива рецепти.  Peace

Жани , стЕгай новата тема , че тая свърши.  Grinning

# 437
  • Мнения: 99
И аз като Иринка си търся помощно средство срещу пролетната умора...че и аз нещо съм така като нея Confused
Жабче нова тема по-късничко...да се понапълни тази, че да не ни правят забележка за рано пусната тема Wink
Памси а ти какво правиш на балкона? Гледахте ли мач? Я бягай да почиваш вече...ка нямам търпение да дойде довечер. Най-накрая преди малко тръгна водата и ще ходя де си варя картофки за диетично картофено пюре Crazy

# 438
  • Мнения: 484
Жабче,  HugТОВА е темата и в друг форум.Има няколко постни десерти,както и постни ястия.

# 439
  • София
  • Мнения: 6 011
Целият свят наобратно - аз наопаки! Мен така наречената пролетна умора ме тръшка през есента. Сега като пекне малко слънце и направо откачам - чувствам се пълна с живот и готова на всякакви щуротии.

# 440
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ники , мен па тая тръпка ме лови по всяко време ,
но не й обръщам Фнимание.  Peace

Иринка , благодаря ти , сега ще го разгледам.  Hug

Жани , ти си знаеш , то все косури ще има.  Wink

п.п Прегледах го сайта , Иринка.  Hug
Страхотни рецепти има , други ден постни палачинки ще хапвам. Peace

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 16:12 от просто ЖаБкА

# 441
  • Мнения: 242
иринка не искам да оспамвам темата , но аз си купувам в такива случаи някой хубав парфюм , който ще ползвам лятото и му се радвам - това ми гони пролетната умора , защото при мен е придружена с пролетна депресия  Peace
вкусна беше лещата, ама нещо съм пак гладна  newsm78 , трябва нещо да си мезна - някоя ябълка

# 442
  • Мнения: 99
Жабче сайта е страхотен...избери си нещо от постните и давай смело Peace
мама на Викито и аз нещо вече съм гладна...но като ядох в 12ч....отивам да варя картофи докато спи още малкия Peace

# 443
  • Мнения: 362
 Момичета интересно ми е да науча за фиданки минали вече цялата диета,какви резултати са постигнали,успяли са да издържат докрай,запазили ли са после резултата.Ако по "старите "фиданки знаете ще споделите ли PraynigМисля че ще ни подейства мотивиращо на всички Hug

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 295
Ай, кога се изписа темата  Shocked
Стел, страотна торта, отново.   bouquet
Днес за обед хапнах, свински дроб малко(дали може незнам) + домат, вечеря салата и пръжолка Grinning
Исках да попитам, ако в първите 3-и дни не ми се вечеря с това което може, а хапна плодове, дали е голяма грешка  Thinking
Отивам да спортувам  newsm39, мисля да врътна около час! После ще дочитам.  Hug

# 445
  • Мнения: 71
Момичета аз преди малко в 4 хапнах 2кивита сега чак към 7 нормално ли е да си хапна 2бананчета.Аз имам с какво да се похваля  с още -1кг.дано и следващата седмица има минусче.

# 446
  • Мнения: 99
Фиданки пускам новата тема, че моя мъник всеки момент ще стане и посля няма да успея Peace
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт