Пролетта набира сила за Чирпанската дружина!-7

  • 17 894
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 286
Светле ще си идваме май месец,живи и здрави,като роди кумицата хем да видим новоти ми кръщелниче хем за срещичка с вас Winkще има тогава на сто процента на момчетата много им хареса на пързалките в градската ама много Mr. Green и най-запомненото от тях е Яворов,сега какъвто и паметник да видят все ме питат Яворов ли е hahaha

# 31
  • Мнения: 0
Пропуск.В заглавието ЕТО НИ И НАС-аз не съм записана.Надявам се че ще ме добавиш Джинджър.

# 32
  • Мнения: 286
Пропуск.В заглавието ЕТО НИ И НАС-аз не съм записана.Надявам се че ще ме добавиш Джинджър.
Извинявай Весе веднага Peace
Маги виждам че четеш,ако искаш дай си рождените дади на теб и децата,повтарям ако искаш  Peace
Ето и снимките от клубчето и рожденият ден в неделя Mr. Greenhttp://danijoro.multiply.com/photos/album/25/2-ri_rojden_den_na_Pepi-16.03.2009g

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 16:14 от jinjer_78

# 33
  • Мнения: 772
Момичета до сега се старах над заглавната страница,че беше доста мрачна и студена Naughtyта дано ви хареса сега моето пролетно настроение,ако някой не си вижда данните ще ги допълня обещавам,държах да променя стила коренно с типично мой защото създателката на предната тема ревностно брани стайлингът и Shockedа и не ми допадаше изобщо,дано моето виждане за нещата ви допадне повече Peace

    
Re: Чирпан - 5 /Пет/ Дано да ни е на късмет!
« #6 Четвъртък, 15 Януари 2009, 14:26 »
   
Брей какво стана тука Thinkingаз докато се развихрих с домашните занимания и нямах ток извесно време,вие як деспут сте направили и нова тема имаме леле #Crazy

Янче,браво съвсем различна нова тема bouquet по-добра си в техническата част признавам Peace

Отивам да продължа да чистя и понареждам чеиза в новата кухня,че ми остана малко време и трябвна да взимам децата,поне сготвих страхотна манджичка и развалих украсата-новогодишна и т,н,,,,,,


БЕЗ КОМЕНТАР!!!

# 34
  • Мнения: 58
Благодаря ти, jinjer_78 !

Аз се казвам Магдалена и съм родена на 7.08.1979г
Анжела е родена на 9.07.2004г,  А Лилия- на 17.06.2006г.

Да ви се похваля- отдавна имах нужда да остана малко насаме със себе си! Е, днес ми се отдаде случай- мъжът ми е дежурен и ще се прибере чак в петък, а децата са на гости у свеки в Стрелча. Сега ми е малко скучничко, добре, че  vesit0 ми погостува за малко, но си имам и доста работа, която отлагам за по-късно- подготовка на примерен тест за изпит на 7 клас с 50 въпроса и подготовка на тържество за 24 май. Хубаво е по-раничко да дам стихотворенията на учениците, тъй като са несериозни и няма да ги научат.
 
Сега ще ви разкажа малко за себе си- родена съм и съм израстнала в Добрич. Следвах висше във Велико Търново, а след като се омъжих за военен ни преместиха в Момчилград/между периода Търново - Момчилград живяхме една година и в Пловдив/ Laughing.В Мочилград се родиха и двете ми принцески и когато малката стана на годинка, ни изпратиха в Чирпан. С две думи, постоянно се местим. Понякога ми се струва, че е весело така- "Познай родината, за да я обикнеш", но когато създадеш някакви приятелства, е много трудна раздялата. Не, че не поддържам връзка и със старите си приятели, но мноооого рядко се виждаме и ме е яд, че децата няма да ги познават и не ги помнят колкото и да им показвам снимки.
Та така- мъжът ми пък е от Стрелча и в Чирпан си нямам никакви роднини, което означава, че не разчитам и на никой. Мога смело да кажа, че и с двете ми деца абсолютно никой не ми е помагал, трудничко беше, но и предпочитам сама да си ги гледам и възпитавам. Лошото е, че сутрин излизам в 6.30 и няма кой да ми води децата на ясла и градина, когато мъжо е дежурен, но в такива моменти разчитам на свеки. Сега нямаше възможност да дойде и се наложи за втори път да и поверя децата, с нея много се разбираме и уважаваме.  Май се поулях с писането, ама трябваше да разкажа нещо за мен, тъй като не ме познавате.
Лека вечер на всички! Черпя по едно коктейлче:

# 35
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Сега ще ви разкажа малко за себе си- родена съм и съм израстнала в Добрич. Следвах висше във Велико Търново, а след като се омъжих за военен ни преместиха в Момчилград/между периода Търново - Момчилград живяхме една година и в Пловдив/


хА ТАКА... я кажи какво си учила...хем си мой набор, хем най - добрата ми приятелка от студентските години беше от Добрич, хем и мъжът ми беше военен...Може някъде да сме се виждали.. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 800
Добър вечер дами.Аз както обикновенно се включвам по едни никакво си време  Embarassed
Ще пусна 2 снимки за тези които не се сещат коя съм.


http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=909&AlbumId=1907
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=909&AlbumId=1981
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=909&AlbumId=124400
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=909&AlbumId=76278 - това е нашият вуйчо.

паролата е :123456

# 37
  • Мнения: 58

хА ТАКА... я кажи какво си учила...хем си мой набор, хем най - добрата ми приятелка от студентските години беше от Добрич, хем и мъжът ми беше военен...Може някъде да сме се виждали.. Simple Smile
[/quote]

Учих Българска филология, живях на ул. "Цветарска".

m_tania, не мога да видя снимките, иска ми парола.

# 38
  • Мнения: 286

 Янче,браво съвсем различна нова тема bouquet по-добра си в техническата част признавам Peace




БЕЗ КОМЕНТАР!!!
Ами ти по принцип никога нищо не коментираш както ние ,така че сега не се изненадвам,но ако си мислиш че ще ми натриваш носа по някакъв начин като вадиш стари писания няма нищо подобно hahaha да ти кажа взех първата старница за да не се бавя и без това смятах да я променя в моя си стил,наистина беше направила съвсем различна от мен заглавна страница но много студена,сурова ,тъжна и навяваща хлад ,за техническата част те признах защото знаеш от къде да намираш разни неща по-интересни но използваш най-скучните от тях,явно се задоволяваш със старанието в техническата област на представянето си а аз напротив търся изява с думи да си общувам с хората,да бъда забавна и весела,позитивна и усмихната,и на хората това им харесва пък и живота е много кратък за да си губим времето с  подобно кръстосване на шпаги,
момичета малко по-късно повече от мен  Peace

# 39
  • Мнения: 0
Добро утро момичета.Събудете се,усмихнете се и дано Баба Марта да ни зарадва с хубаво време.Наближава първа пролет а нашия месец все още е мрачен.Та по този случай мъж ми се обади преди малко че утре вечер с колегите организират банкет за първа пролет.Дали жените сме били съгласни да отидем с тях та да знаят колко места да запазят Joy newsm44.Ми как да не съм съгласна Heart Eyes.Затова ви оставям и отивам да правя прическа.Аз и без това днес мислих да ходя да се подстрижа,ама сега имам и повод cheers.Лек и усмихнат ден на всички.

# 40
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Добро утро!

Ей, вкарахте интрижка в темата  Wink, нищо така е по-забавно, трябва и спор да има  Mr. Green

Веси, какво ти хубаво време, тук пак сме със сняг Twisted Evil, вчера и почти цяла нощ такива парцали валяха, ще кажеш, че не първа пролет идва, ами Коледа  Twisted Evil Брей, тез мъже много дипломатични, току виж вземете пък да откажете  Laughing....

Ей, много кофти време днес пак ще се мре от скука  Simple Smile

Хайде оставям ви засега!   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 1 511
А,интрижка....на мен ми намирисва на стари боричкания.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хайде,мир и любов!
Заглавната страница е прекрасна!
Джинджър,
 newsm10

# 42
  • Мнения: 286
Здравейте,днес докато се наспя и съм изпуснала снега Blushама нищо се пак пече хубаво слънце Mr. Green
Gwen ,няма стари боричкания мила,напротив,просто не обичам някой да ми говори с някакъв тон и едва ли не да ме кара да се чувствам виновна без да съм направила кой знае какво независимо дали на лични или тук на всеослушание Crossing Armsи да знаете ако някой смята да пуска нова тема да НЕ КОПИРА заглавната страница от Мама на Мишле или пък ако много държи да и търси благословията предварително,аз за моята ДАВАМ с две ръце без да имам нищо на против,ако пък измислите свой вариянт ще се получи най-добре Peace     Приключвам с темата Naughty

vesit0 ,благодаря за кафенцето Hug
mama_m,сега ще добавя рожденните дни,радвам се че разказа повечко за себе си,не ви е било лесно сами с децата то и сега не ви е  Hug но се закалявате във неволите на времето и се сплотявате повече като семейство предполагам Peace до колкото разбирам си учителка в кое училище преподаваш в Чирпан newsm78 в Благоевградската тема имаме мама от Добрич с три деца казва се Диди дали я познаваш Thinking учила е в Свищов

m_tania ,аз гледах гледах ама не те познавам Thinkingа малкият Дейвид голям сладур много усмихнат на снимките Hugчудесни сте Hug
Весе,забравих да кажа после ще чакаме снимки от купона за първа пролет Winkи да си направиш готина прическа,много е хубаво семейно да се излиза,поне аз си падам по семейните купони Peace

# 43
  • Мнения: 277
mama_m, браво на вас! Знам как е, и ние сме се оправяли все сами - ужасно е трудно, но пък е и по-сладко, като успееш. С мъжа ми и двамата сме от Чирпан, но аз като завърших университета в София, останахме да живеем тук. Сами, с бебе, на квартира - 180 лв, само на неговата заплата от 330 лв. Папмерсите бяха по 75 ст дето по-ставаха; имаше и по 30, ама не можеха да се лепят лепките им. Без карта за градски транспорт на всички мрежи - 45 лв - не можеш да мръднеш, да не говорим за лична кола... Представи си как сме я карали. Не бяхме за завиждане. Да не говорим, че ако искаме да излезем двамата с мъжа ми на разходка (за ресторанти не сме и мечтали) или да свършим някоя работа, не можем - детето трябва да е с нас., а не винаги е било възможно да я водим. А и смените на квартири, райони, съседи, нрави - време, нерви и пари!
Нещата обаче се променят. Надявам се и за вас да се променят в позитивен план - да се устроите някъде, където си харесате, да си намерите приятели, децата да тръгнат на училище, жилище ваше да си имате... ей такива човешки неща, дето ти осмислят живота Simple Smile.
Късмет и много кураж!

# 44
  • Мнения: 0
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Днес бяхме на консултация -резултата е 900 гр и 6 см .Сложихме и Пентаксим за сега е добре-спи и е спокоен .Доки каза че не би следвало да има странични реакции,но все пак купихме Панадол.
 newsm78 Е,момичета....така се разваля времето...?
Ами я кажете за среща в Събота към 4-5 или в неделя по обед  Thinking Thinking Thinking Хайде ,хайде не се стеснявайте  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Да се видим да си побъбрим???

Общи условия

Активация на акаунт