Споделяте ли за отминали връзки?

  • 3 817
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 940
Не са ни приятни тези разговори. Бившите ми гаджета не са в БГ, а един от тях е женен за моя приятелка. Тоест, приятелско семейство са ни. Така, че не говорим за миналото.
А неговите--честно, никога не съм се интересувала и не съм питала.

# 46
  • Мнения: 2 471
Мъжете не обичат да знаят за старите любови на жените си .Живеят с надеждата ,че те са единственните и преди тях не е имало друг важен и обичан мъж . Ревнуват много и е напълно възможно в един момент да използват тези откровения на жените срещу тях.

В същност моят мъж ме е разпитвал за бившата ми връзка, защото се запознаха в последствие. Пък и тя продължи дълги години, та няма за какво да крия.  Аз никога не съм разпитвала съпругът си, той си казва всичко и познавам, някои от жените в живота му.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 14:09 от Голям заплес

# 47
  • София
  • Мнения: 170
Да, знаем за старите си връзки достатъчно, тъй като той поиска да знае.
Но понякога се улавям, че ревнувам от жените преди мен  Tired За него - не знам

# 48
  • Мнения: 958
Много го тормозех, исках да знам всичко, той съответно си разказваше, а след това ме беше яд, че съм питала.
От своя страна и аз споделих няколко неща, и до ден днешен ме дразни за едно от тях.
Мнението ми е, че не е необходимо да се знае всичко за миналото на половинката.
Нищо че е минало, понякога човек се терзае за глупости, които наистина са отминали, но сянката им може още да седи.

# 49
  • Мнения: 301
Не сме си разказвали подробности от миналото ни, нито в началото на връзката ни, нито сега го правим. Причината е във връзката ни.  Laughing С две думи, не се наложи да разказвам много, защото първо - в някаквъв кратък (едномесечен) период излизах с един мъж, който тогава смятах за маловажен и го зарязах на бързо; второ - малко по-късно се запознахме (аз и приятелки  Mr. Green) с много готина компания момчета и започнах да излизам с едно от тях; и трето - около две седмици по-късно; срещнах на един купон мъжа ми (от същата компания, но не го бях виждала дотогава) и след половин час вече, та и до ден днешен, съм само с него. Разяснявам, че момчето по точка 1 се оказа брат на най-добрия приятел на мъжа ми, а това от точка две му беше друг много близък приятел.  Embarassed  Crazy Mr. Green
Та може и заради гореизложеното, но мъжа ми си е ревнив, обаче единствения въпрос за миналите ми връзки от него беше за бройката сексуални партньори. Отговора ми го облекчи  Crazy така да се каже - бройката е много под 10. Аз никога не съм имала интерес към бившите му, не съм усещала и нужда да ревнувам от тях - не са ми били заплаха значи.  Laughing

# 50
  • Мнения: 2 590
Бях го разпитвала преди, но лекичко и той се отплесна повече от колкото трябваше. После хиляди пъти съжалих и на мен ми трябваше много време да забравя и да спра да се тормозя. Хубавото в случая беше, че той не посмя да ме попита , а от това което изпитах аз , реших нищичко да не казвам и да му спестя евентуални терзания. Единственото, което знае е колко е продължила предната ми връзка и нищо друго. Смятам, че така е по-добре.

# 51
  • Мнения: 417
Споделяли сме си много за отминали връзки.И двамата имахме връзки когато се запознахме и бяхме, като приятели преди това въпреки че прехвърчаха искри. Историята ни е като латиносериал. В стремежа си да ни върнат при себе си бившите ни(неговата и моя) направиха заговор и се съюзиха . Нямаше как да не си разкажем при кой как е било преди това, накрая се оженихме и не сме се ревнували от тези разкази. До ден днешен нямаме проблем да говорим за стари връзки,но с годините все по рядко се случва, тъй като мина време.

# 52
# 53
  • Мнения: 90
естествено...какво лошо  Peace

# 54
  • Мнения: 168
да и двамата знаем много за предишните си връзки никога това не е представлявало проблем за нашата връзка нито от моя нито от негова страна е имало някаква ревност за миналото

# 55
  • Мнения: 281
Не си споделяме,не мисля,че е нужно.
А и мен ме вълнува бъдещето,не миналото ни Mr. Green

# 56
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Знаем си всичко за бившите. И двамата нямаме проблем със споделянето един с друг.

# 57
  • Мнения: 59
аз съм на мнение, че миналото е част от всеки човек, изградило го е, променило го е, част е от цялото. Съгласна съм, че и мястото му е в миналото  bouquet Знаем част от историите си. Повечето неща съм ги забравила и сега с темата започнах да се замислям  Grinning , но е хубаво, човек да знае това, което го вълнува. Хората, с които се пресичат пътищата ни за момент дори и сме имали отношения, сме се разбрали да си ги посочваме. И двамата пазим снимки и спомени. Нямаме тайни, но и като се замисля не бих разказвала много неща. Казвам му, когато нещо ме вълнува от миналото. Не сме ревниви, но лично за себе си мога да кажа, че си причинявам сама болка, когато разгледам някой негов албум, но какво да се прави любов..... Grinning искам да е само мой, но и двамата знаем, че миналото ни е направило такива кавито сме сега.

# 58
  • Мнения: 703
Не.Миналото си е мое,връзките и спомените също..
Знаем и двамата за свои предишни връзки,но не говорим за тях.. Thinking

# 59
  • Мнения: 1 813
А аз мисля,че е по-добре,когато всичко е казано. Представям си ситуацията : стоим някъде събрани много хора на маса,до мен стои някаква жена, отивам до тоалетната и трети човек ми каза "А с тази до теб той ходеше 2 години и много страдаше за нея,голяма любов му беше" или нещо подобно. Ще се чувствам като пълна идиотка.
А един мъж да е в такава ситуация,си е направо подигравка с него. Също и спестени факти са предпоставки за интриги,които не желая и никога не съм допускала във връзките си. Така де,като се караме  - си е само заради нас двамата,а не от трети човек и кой какво разбрал.

Общи условия

Активация на акаунт