Моля за услуга!!!Искам да купя нещо от Пигис хаус.

  • 716
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте Grinning.Искам да помоля някоя мама,ако ходи скоро към Пигис хаус /тъй като съм от Поморие и няма аз как да отида/да ми свирши една услуга.Трябва ми поставка за крачета за TFK Buqqster.Но незнам там дали има.Писах им на и-мейла,обаче не ми отговориха.В никой друг магазин я нямат тази поставка.Днес ми отговориха,че и няма да я получават скоро.Заплащам си всичко,няма проблем.Ако някоя от вас живее на близо или ще ходи там ,ако ми помогне да си я купя тази поставка ще и бъда изключително благодарна.Поздрави  Hug

# 1
  • Мнения: 178
Защо просто не помолиш от магазина да ти я изпратят? Предполагам, че няма да откажат.

# 2
  • Мнения: 4
Защо просто не помолиш от магазина да ти я изпратят? Предполагам, че няма да откажат.
Ами днес вече ще им се обадя по телефона да видя какво ще ми кажат. Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 4
Нямат я в наличност.Говорих с тях.И в Кикиморско Царство я нямат,и Симонови я нямат.Незнам къде да търся.За други не се сещам.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 09:07 от mimitooo

# 5
  • Мнения: 4
Вече ми отговориха от Пигис,и те нямат в наличност.Благодаря

# 6
  • София
  • Мнения: 43 833
на пакостник и на пигис  собствениците са едни и същи. т.е. щом го няма в  пакостник, надали и в пигис ще има....

даа сега виждам че си писала.....освен као ти е спешно от някой чужд сайт да търсиш....

Общи условия

Активация на акаунт