Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик 5

  • 13 795
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Вие да не хукнахте из центъра Grinning
Имам предложение, ако искате днес следобяд да се съберем в някое кафене или при полякините и да се налафим едно хубаво под галещите слънчеви лъчи? Може би около 13-14 часа, то малко относително, че бебоците хапват по различно време.

Чудесно предложение. Нашият режим е по-различен, но за една ранна разходка ще се класираме. Към 12 някъде ще сме в Градската градина с моята фурия.

# 76
  • Мнения: 941
Eто малко пресни снимки от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=275793&pid=11230404

# 77
  • Мнения: 77
Ок тогава, ще гледаме и ние към 13часа да сме в градската.
Деска, ако искаш и можеш и ти ела по това време. Като време и може плюс, минус, че то не се знае кога точно ще огладнеем!
Гери, ти нищо не каза!ХАйде да го видим Дани де!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 858
Ок, значи в 13 ще съм в градинката  Peace

# 79
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
момичета може ли да се присъединя и аз,и без това смятам да изведа малкия? Hug

# 80
  • Мнения: 48
vancho1963 , разбира се, че може!
Понеже не се познаваме още - аз се казвам Вера, приятно ми е, а с Александър ще бъдем в градската към 12:00-12:30 часа - ще ни видиш отдалече с червената количка и червения ми шал.  Mr. Green

# 81
  • Варна
  • Мнения: 858
Аз писах и на Ели ако иска да дойде с Митачето  Hug

# 82
  • Мнения: 2 577
ИИИИИИИ, нашия режим е много различен. Божо ляга в 13 часа да спи Sad
Май няма да мога да идвам с Вас!

Гери, много е пораснал Йордан!

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 14:53 от Луднала е Яна и всички около нея

# 83
  • Мнения: 413
Как ви завиждам... Blush
Приятна разходка! Peace

# 84
  • Мнения: 3 484
днес видях Данчо-бузанчо и Гери Laughing  Голяяяяям мъж! Heart Eyes

# 85
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Момичета,срещата беше много приятна,дечицата са ви прекрасни-да са ви живи и здрави.Ще се радвам и на други такива срещи като се стопли времето.  smile3525

# 86
  • Мнения: 305
Ей успяхме и ние да излезем на разходка днес! С дребната обаче само за час защото и баткото трябваше да спи! Той поне се надивя!Така упорито иска да бута количката, така се кефи!

Момичета радвам се, че сте си прекарали добре на разходката и сте си побъбрили! Надявам се скоро да се включа и аз!

Гери, Дани е  голям сладур и доста е пораснал! Пък и на каката нищо и!Аз съм виждала нейни снимки преди време, но от детските!Сега е истинска грижовна кака!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 858
Дам,  Party  разходката днес беше супер, радвам се че се сбрахме, а малките колко са големи и сладки да ги изяде човек  Hug
Обещавам другия път и аз да съм с количка, че с тоя корем развалях интериора  Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 941
Aз днес видях почти всички - само Нелина неможах и Зора  Thinking
Видях Нинка при полякините, Ива с малката Мариана, Winter беше с мен...Лушка също и голямата тумба на градската градина - НЕлчо, Ването, Вера, Ели с бебе Митко, Ани с бебе Мелиса  Thinking  имаше още някой ама ми се губи  newsm78

Нелчо , пусни снимките от онази вечер и днешните , моля   Hug

# 89
  • Мнения: 3 484
Обещавам другия път и аз да съм с количка, че с тоя корем развалях интериора  Crossing Arms
hahaha Joy hahaha   уф, голям сладур си Heart Eyes Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт