Бебецъфтежът почна вече и всяка от АПРИЛките ще гушка скоро своето човече!

  • 19 465
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Добре дошла на Мария и бебе Даниелка, дано за всички ни родилните мъки са малко и с перфектен резултат  Praynig
Честита рожба на viki-miki, да расте здрава и щастлива!!!
Честита рожденничка на Енигма  baloni
Снощи моя мъж много ме ядоса. Разхвърля навсякъде и иска да остане така както го е оставил.И ми вдига скандал защо съм подреждала,нищо не можел да си намери  #Crazy А не е така, бях много внимателна. Мисли си,че като вика ще ме уплаши  Crossing Arms Няма за какво друго да се скараме, та затова. Имам чувството,че на него му бушуват хормоните. Аз колкото съм спокойна, той толкова е нервен  Tired
Днес се "престраших" да пусна пералня с дрехите на бебо  Simple Smile Трябва да се подготвям от единия край.
Нашия скрин още го няма, надявам се скоро да дойде и да започваме с подреждането.

# 31
  • Мнения: 494
Честито бебче Вики Мики,много щастие да ви носи!!!

Enigma,да ти е жива и здрава малката сладурана newsm59 nbirthday newsm59 newsm59

Добре дошла на Мария и на бебе Дани :hug: Hug Hug
Ей,от вас ще се учим сега Mr. Green Hug

Petjoff,а какво ще кажеш за един висящ шкаф за стена? Имаш ли такова място? Иначе наистина е неприятно като няма достатъчно пространство. И при нас мястото е доста ограничено. Аз точно сега освободих един голям шкаф,където по принцип ми стоеше спалното бельо и сега дори го освежавам с бяла боя отвътре. Понеделник ще сглобяваме детските мебели и почвам лека полека да пера и подреждам.

Маймунке,не се ядосвай мила! То май повечето мъже са така. Никога не знаят,кое,къде е и все искат да им е подръка. Да,ама това в повечето случаи означава пълен хаос. И на мойто мъж му трябваше бая време да научи мястото на всяко едно нещо,въпреки,че вкъщи всичко си има своето място и никога не го местя и винаги е там,когато ми потрябва. Ама е много сложно ще знаеш Mr. Green Сега, след 5 години съвместно съжителство, има вече светлина в тунела. Макар,че така като се замисля,май наистина е по лесно да кажеш,че не намираш нещо и да чакат някой друг да ти го сложи в ръцете Thinking

Рони,ми оправна е систера,а тогава много се накефих,че все още имало свестни хора на този свят Heart Eyes

Благодаря на отзовалите се пловдивчанки  bouquet

Нещо ми се губят Mara Casy и Мамасита Бандита Thinking

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 17:07 от Mара Подробната

# 32
  • Мнения: 343
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ВИКИ И МАРИЯ. ДА СА ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИЧКИ.

ЧЕСТИТА РОЖДЕННИЧКА НА ЕНИГМА.   bouquet

# 33
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Честито на мама Вики да сте живи и здрави и много щастливи моменти
Енигма да е жива и здрава принцесата ти да помага много на мама и да суша
Мария добре завърнали се у дома. Радвам се че сте добре и принцесата е засукала нормално. Много е сладка - като качиш снимки ни пиши да ги разгледаме  Grinning

Жабче- май и аз нещо съм се отказала да раждам. Утре спирам магнезия а контракции вчера имах 2-3 и се чувствам много добре с изключение на дребните неразположения които при теб са * 2 .
Мисис Т  зададе въпрос за околоплодните води но никой не и отговори а мен също ме вълнува въпроса. Имах уговорка с доктора да отида утре за да види как са ми водите защото имам съмнение че изтичат по мъничко, но сега се чудя да ходя ли или да не се прехласвам толкова

# 34
  • София
  • Мнения: 333
Здравейте,


НОВИНИ ОТ ZINAIDA: Казва, че малката девойка е в сектора за новородени в болницата, днес я е видяла за пръв път и само  за 5 секунди - там ги хванели и принцесата е добре Simple Smile Zinaida изпраща много целувки на всички.

Мерси на мамите, които дадоха идеи за порт бебе. Днес ходихме до новия Хиполенд в квартала и там имаше като на Жабче портбебетата и съм ги обелязала на татито като се родим да ни вземе Simple Smile

Аз започвам да събирам багаж- надявам се като съм готова и бебка да усети и да тръгне да излиза вече. Ужасно ми тежи шкембето, тази нощ не съм спала, само тръмбовам вкъщи; в леглото на едната страна ме боли убийствено кръста, на другата страна бебка се е забучила здраво в ребрата ми и също боли. Май накрая е най-трудно - и физически, и психически. Ходя по сто пъти до тоалетната, че да падне тая тапа ама ей на - нищо няма. Даже татито придумах отново за секс, но и това не помага. Мария ако може да споделиш някои трик за стартиране на раждането....

# 35
  • Мнения: 3 211
Честито бебче на вики и мики! Да е жива и здрава!

Честита рожденничка на Енигма! Да е здрава, весела и послушна!  bdbaloni bdbaloni bdbaloni

Мисис Т, все чаках да кажеш дали е момиче или момче. Явно с тези еднакви кореми, си чакаме момиченца Heart Eyes

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 18:24 от very nice

# 36
  • Мнения: 0
Благодаря Ви момичета за милите пожелания Hug

Аз бях тотално изумена от изтичането на водите в 2 ч. през нощта. Док беше казал, че ще се роди по-раничко, но чак пък толкова рано наистина не очаквах. Нямах грам контракция ... наложи се да ги предизвикат ... и разкритие нямах. След 4-5 часа едва 2 см. Наложи се с не много приятно пребъркване да ми го увеличат на 5 см. И след още около 4 часа вече стана 10 и малката се роди в 11.45.
И с кърменето малко по-трудно се развива, отколкото очаквах. Вече изцеждам малко кърма, а преди да успея и това да направя, ми се образуваха сума ти втвърдявания. Cry Но се опитвам да вярвам, че всичко ще се нареди с времето Flutter. А най-важното е, че и двете сме добре и много обичанни и подкрепяни от нашия татко Heart Eyes   

# 37
  • Мнения: 143
Ейййй, хайде още едно бебенце, точно честитих на предните в старата темичка, а то новата вече върви.... и то с какви добри новини! Честито и на мама Вики мики.  Лека полека нещата ще се наредят и ще става все по-лесно! Пожелавам ти го! Simple Smile
Браво и на девойката на зинаида!
Мария, добре завърнала се с малката Даниелка!
Оххх, момичета 2 седмици имам до термин, а тоя моя бандит така се мята в корема ми..... ама хич и сякаш не му е тясно и хич сякаш и не му хрумва да излиза. В понеделник съм на доктор вече в болницата, където ще раждам. Да видим накъде вървят нещата.... Дано да се е ориентирал, че нямам търпение вече! Simple Smile По принцип и аз лошо спя и ми тежи, но се търпи. Определено има много по-тежки случаи от мен, обаче просто вече много искам да си го гушкам! Simple Smile))
Изпрала съм всички дрешки, изгладени, подредени.... Всичко абсолютно съм купила вече, остава таткото само да сглоби кошарата, ама това ще е може би докато съм в болницата, че бая ще стесни спалнята и засега няма нужда.

Честита рожденничка на Енигма. Да е жива и здрава! Simple Smile))

# 38
  • Мнения: 165
Честито!!!Да сте живи и здрави.Така е някои вече минаха по своя ред а нашия тепърва предстои.

# 39
  • Мнения: 135
Здравейте момичета ...  bouquet
Честито на всички мами, които имат вече бебчета...
Леко чакане на всички ни останали Wink
Не съм писала отдавна, но нямах време, тормозех мъжа ми с ремонт и само това ми беше в главата. Сега вече поприключихме, не че нямам и други идеи, но няма време...
Моето чакане скоро свършва....В понеделник в 13 часа ще влизам в болница за планирано секцио...Трябва да удържа фронта до тогава, че нали ще ми е втора операция, не било хубаво да се напъва матката...
Едната баба тъкмо дойде, че докато съм в болница, няма кой да се грижи за каката.
всички дрешки, които са запазени от Мая са подготвени за пране, едвам им намерих място, бях забравила колко е голямо бебешкото легло....
Хайде леко чакане на всички ...Всичко да мине бързо и безболезнено...

# 40
  • Мнения: 7 114
Аничка, Шоки!   bouquet
Честита да е Раличка на viki-miki! С много положителни емоции да ви зарежда!   bouquet
Енигма, да ти е жива и здрава бъдещата кака! Да я слушате много!    bouquet
Браво на Еличе-мъниче на ЗинаидаHeart Eyes Да продължава да наддава сега, че да си отидат у дома, където е най-добре.  Hug
Мария, добре сте се завърнали с малката Дидонка!  Hug
Петьоф, някакво скринче, изнесено в друго помещение, та било то и за вашите неща, пък тези на дребоса да превземат вашите гардероби? Или да жертвате бюрото за известно време (ако работата ви не изисква да имате комфортно място за компа)? Ще сгъчкате все някъде РС-то.  Peace
Асето снощи каза, че има вероятност да я пуснат от болницата, но каквото е най-добро за тях, на това ще се съгласи.
Жабче, то при теб без контракции наистина е повод за замисляне какво е извън нормалното ти състояние.  Grinning
Мисис Т., прекрасна каляска за млада принцеса.
   

# 41
  • Мнения: 10
Честита рожба на мама Вики! Да е жива и здрава, умна и палава !

Вчера имах много странна болка ниско долу, без контракция, а в същото време усещах бебка как шава точно под корема.  ThinkingИ като се притесних! Мъжа ми и той! Та почвам да дишам, ама не минава. Почнах да се шашкам и в един момент мъжа ми казва- Дали да не тръгваме към болницата? А аз му викам- Аааа, няма да раждам сега! Crossing Arms А той- Ох, добре!  ( с една такава въздишка на облекчение). Е, мина ми някъде след около  5 мин. Но какво беше това newsm78 newsm78
Ние уж сме готови с нещата за бебка, но чакам да дойде скринчето другата седмица  и тогава ще почвам да пера и гладя. Остана ни също да преправим една от вратите на гардероба ни. Легълцето ще опира в нея и няма да може да се отваря, та ще я правим плъзгаща се. Мъжа ми в момента се бори с нея.....  че и той се е притеснил че време не остана Heart Eyes
Ние за изписването купихме един комплект на bebetto  това, но в розово  http://www.moebebe.com/catalog/popup_image.php?pID=131
В комплекта има дебела пелена, на която се чудя дали да не сложа цип и капси и да я превърна в порт-бебе newsm78 newsm78
Но пък така си е красиво одеалце, става за загръщане.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 46
Честита рожба на viki-miki, да расте здрава и щастлива!!!

# 43
  • Мнения: 847
Добре дошла на Ралица на този свят! Дано животът и премина като филм през розови очила!

Енигма, честита рожденничка! Да ти е жива и здрава и много слънчева!

Мария, честито прибиране вкъщи!   bouquet

Жабче, ти си такъв герой, че имам чувството,че ако те оставят и до термин ще го докараш  Laughing


# 44
  • София
  • Мнения: 12 237
Честити Бебчета !  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт