Хайде пролет идвай вече да зарадваш ВИДИНското човече!

  • 12 881
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 910
Добро утро и благодаря за кафенцето Hug
Дени още кашля, но се надявам до 2-3 дни да отшуми, иначе ще трябва 3-ти сироп да пие, а и да не слезне надолу и да не направи отново бронхит Praynig

А ние кога ще си направим форумска среща, времето вече е хубаво?

# 271
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Като ви чета поне да си бяхте спретнали една среща в театъра.

 hahaha Joy ами малък град, масово събитие организирано от форумки, има-няма 6 мами видинлийки, нормално е 50% да се зърнем на театъра  Flutter

п.п. РЕНЮГА,  newsm20 за всичко което правите за децата без родители!

# 272
  • Мнения: 2 657
Добър ден Grinning
Много сте срамежливи бре WinkПоне като се скивахте,защо не се събрахте на едно Mr. Green
Ренка-вторник,сряда или четвъртък ще съм у вас Peace
Болните,как са?Оправят ли се?

Аз съм пълен блокаж SickОнзи ден от що бях блокирала и отидох да питам докторите за баща ми и се върнах в стаята и с целия си акъл влязох и замръзнах до вратата и блокирах-виждам,но съм някъде си....И от там и вуйна ми и баща ми си помислиха,че кой знае какво са ми казали докторите ooooh!

# 273
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Аз съм пълен блокаж SickОнзи ден от що бях блокирала и отидох да питам докторите за баща ми и се върнах в стаята и с целия си акъл влязох и замръзнах до вратата и блокирах-виждам,но съм някъде си....И от там и вуйна ми и баща ми си помислиха,че кой знае какво са ми казали докторите ooooh!

имаш нужда от сериозна почивка, дано скоро имаш възможност да релаксираш  Peace

какво готино време се е отворило... направо съм се размазала  Flutter
хайде да оздравяват дечорите и някой по-организиран да даде идея за тая среща. аз всеки ден почти съм по града след 4 часа следобед, сутрин съм авейлабЪл само с предварителна уговорка  Crazy

# 274
# 275
# 276
# 277
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55

ХАЙДЕ МОМИЧЕТА, НЕ СЕ СРАМУВАЙТЕ, ДА СИ ПОКАЖЕМ ШАРЕНИТЕ ЯЙЧИЦА! ОТИВАМ ДА СНИМАМ МОИТЕ  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 720
Христос Воскресе момичета.  Hug
Качвам си яйцата и ги пускам.  Crazy

Ей ги на: http://vilavilekula.multiply.com/photos/album/1#32

Хайде на новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390191.new#new

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 15:48 от E L I

Общи условия

Активация на акаунт