Отговори
# 30
  • Мнения: 196
Здравейте момичета!  love001
Хайде и аз в новата темичка, дано е два пъти по-успешна от миналата.
Пожелавам на всички успешна седмица: на нечакащите да не дочакат, на тези с изследванията - добри резултати, на бебеправещите - късмет, на успелите   с две чертички - безпроблемно бременеене, на новодошлите, добре дошли при нас   smile3525 и бързо да се преместят при успелите, на болните - бързо възстановяване и напред....
Благодаря за кафенцето Жаки - по-добре късно отколкото никога   bouquet
Пожелавам много усмивки в този мрачен пролетен ден.   love001

# 31
  • Мнения: 2 270
Айде и аз на всяка манджа мерудия Flutter,
минавам набързо, че съм затрупана с работа, но ми се прииска да ви пожелая много успешна седмичка! Praynig Hug Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 93
Здравейте и от мен  дано да е наситена с много  EFP новата ни темичка.Поздравления за meri m и ирина бонева -графиките ви са страхотни а дано остискате фронта Praynig
Аз също имам кучо у дома много сладка чихуа-хуа и в момента е в цикъл милата ,е не пишка навсякъде дори напротив само като я изведа на разходка но за сметка на това като тръгне да се разхожда оставя след себе си капцичи кръв пробвах я с най малкият размер памперси обаче не го търпи изобщо изхлузва го постоянно.Май трябва  на нея да и направя овулационен календар да и следя цикъла Simple Smile
Ние този месец въобще не работихме целенасочено в бебеправенето ,мъжо все работи все изморен все замислен няма настроение, нещо май се е поотчаял заради тъпата криза та да видим как ще я караме занапред.Толкова ми е мъчно да го гледам такъв Cry

# 33
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
и аз влизам да пожелая успех на всички тази седмица. И нека с идването на истинската пролет да се сбъднат мечтите на всички ни  Hug

# 34
  • Видин
  • Мнения: 961
Жаки, пускай и чайче от време на време, че кафе на обичам  Hug
За тези които обичат чайче:  Hug


Мамбинка, добре съм, душко HugПогали пупата от мен Heart Eyes

На всички муцунки много  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 304
Айде и от мен едно пожелание за успешна седмица и слънце ако не навън, то в душите ни нека грее и топли!
Миналата седмица изкарах доста приятно - то не беше празнуване на рожденни дни, не беше чудо. И днес продължаваме, че брат ми е рожденник  Sunglasses .
Искам да вдъхна надежда на момичетата с поликистоза. Тези дни ми се обади братовчедка ми, тя е с поликистоза и ако не пие противозачатъчни е с цикъл веднъж на 3-4 месеца. След регулация само с дуфастон и от първи сериозен опит - мацката е бременна.  Grinning Чудеса стават, пожелавам на всички ни търпение да си дочакаме собственото чудо!

# 36
  • София
  • Мнения: 5 745
Искам да вдъхна надежда на момичетата с поликистоза. Тези дни ми се обади братовчедка ми, тя е с поликистоза и ако не пие противозачатъчни е с цикъл веднъж на 3-4 месеца. След регулация само с дуфастон и от първи сериозен опит - мацката е бременна.  Grinning Чудеса стават, пожелавам на всички ни търпение да си дочакаме собственото чудо!

Обичам когато ми казват хубави новини  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте момичета! Пожелавам успешна седмица на всяка!!!

Иринке, стискам за теб специално палци!!! Praynig Praynig Praynig

Първо да ви се похваля - в петък напуснах, днес ходих да си взема парите и ми платиха само 100,00лв. #2gunfire #2gunfire #2gunfire и отново съм без работа Wink
Второ - да ви се оплача - след регулиране с утрогестан, след стимулация - отново лелката ме навести. Много ми е мъчно и болно /вече година и половина.../  Cry Cry Cry

Целувам ви всички!!!  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 247
снуки миличка  Hug Hug Hug
първо ще ти кажа браво за това че напусна работа и се отърва от тормоза мила
второ мила горе главата скоро всичко ще се нареди вярвай във това
при мен винаги след като ми свършваше утрогестана и след няколко дена лелката и при мен идваше
и трето дето не са ти дали всичките пари остатъка да си го заврат във задниците  ще ме извините но е така и на мен ми се е случвало такова нещо гадни идиоти  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
много те гушкамммм  Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 54
Малака мама, благодаря ти за палчетата   bouquet
Снуки, хубаво е че си напуснала, поне ще си спокойна, а работа има, само да ти се работи, а за другото  Hug Аз съм горе долу като теб Tired , но пък продължаваме напред, рано или късно ще успеем  Praynig
БМанолова  Hug
Виждам, че са ни навестили доста от нашите бременни мацки, Яничка, Аманитка, Прити, Софи, дано не изтървам някоя  Hug и погал по коремчето  Flutter
Аманитка ти как си, дано вече са спрели контракциите  Praynig
Щи, много празници, ние сме в застой затова пийни едно заради мен  Peace
Марпен, дано не се задържаш много и всичко да е наред следващия път  Hug
Иринка стискам ти палци  Praynig
 Hug на всички

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Чудесни чудесонки сте! HugБлагодаря на всички за стиснатите палци.
Снуки,ти много се изтормози с работата,трябва ти почивка,за да се възстановиш псичихески.
Милейди,покажи го този красавец да го видим.
На всички бремелинки щип по коремчетата.
Миле,къде си?
Прегръщам Ви всички!

# 41
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте и от мен,дано Praynig тази седмица е пълна с много  EFP
Поздрави на всички Hug

# 42
  • Мнения: 1 541
снуки, честито напускане, мила! Дано скоро имаш повод да не се връщаш на работа поне за година и нещо и това да ти е последното разочарование Hug

Щица, честито на братчето ти! Да ти е жив и здрав и скоро вуйчо да го правите и него...  bouquet

Ето го нашият булчо, на който му се гледа  Simple Smile


# 43
  • Мнения: 3 695
Ето го нашият булчо, на който му се гледа  Simple Smile
аууу какъв е сладур  Heart Eyes

# 44
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 332
Тук съм, милички!
Държа си ви на екран от сутринта и ви чета от време на време да ви се радвам, но имаше доста работа и сега смогвам да пиша!

Мери М, благодаря за новата темичка с красиво заглавие. Нали знаеш накрая на предишната тема какво съм прогнозирала за автора на новата  Wink

Marpen, annigirl, добре дошли в нашата шантава, весела компания. Дано при вас девизът "Не съм оттук и съм за малко" да важи с пълна сила.

Милейди, ще се радвам да споделиш името на малкия дзвер.

Жаки, благодаря за напитките. Какви са тези шматароци долу в подписа ти - като ги видя и само се стряскам. Ти така ли го гнявиш мъжа в къщи?  Joy Joy Joy

Снуки, горе главата, борбена мадама си ти!  Hugте.

Хубава седмица на всички ви, другарчета!   

Общи условия

Активация на акаунт