1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 44

  • 24 734
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Не одобрявам каквато и да е намеса на родителите в живота на порасналите им деца.
Е, беше ред и на бабка Севал да изтрещи. Че досега тя беше прекалено нормална.

# 16
  • Мнения: 117

В сравнение с Перидето обаче ,Севал все едно нищо не е сторила.

# 17
  • Мнения: 959
момичета анкетата е одобравяте ли, че Севал искаше да изгони Семих с пари от Инстанбул Rolling Eyes

Ъм?!
Не знам...много късна е нейната разплата, сякаш?
Пък и като го знаем Бурак какъв е, едва ли би се спрял, само защото Сезен, не е в Инстанбул.  Rolling Eyes Ще си вдигне, шапката и ще я последва ...  Crazy

# 18
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Обаче не ми се вярва,че от четвъртък няма да го дават по нова,все се надявам на чудо Praynig

чудото ще се дължи на нашите добри и работливи момичета,които ще преведата и субтитират сериите от 67 нататък  Peace  bouquet Hug
а иначе по нова започва руския сериал:))

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ехо, и аз съм тук!  Laughing
За анкетата гласувах с "ДА" въпреки, че не съм много съгласна, но я разбирам.

От 26-ти съм траур.... Ще дават някакъв руски сериал на мястото на нашият  Cry Cry Cry
Аааах, крепеше ме надежда, но угасна. Още повече, че дават рекламата само до сватбата на Шех и Онур и казват "ако беше приказка, щеше да е собър край. Но не е"

# 20
  • Мнения: 116
Запис на 2-ра страница  Mr. Green
За анкетата - засега съм пас
Исках да ви попитам знаете ли дали и кога ще излъчат останалите епизоди по Нова? Някой писал ли им е писмо?
Ако сте го коментирали, моля не ме нападайте.  Embarassed  Половината от темите ги изпуснах и сега наваксвам, а ми е ммного любопитно. Ако е коментирано - извинявам се за повторното питане
Иначе разбрах за идеята да се превеждат и Звездичка да ги пуска. Това подкрепям с две ръце и естествено ще съм много благодарна  Hug

# 21
  • Мнения: 0
Май сценаристите искат да развият образа на Семих. Загатнаха ни нещо. 

Освен че има дълбоко разкаяние, май и някакво обяснение за поведението се очаква. А и с вложиха малко артистичност в личността му с това композиране. Какво ли се опитват да ни кажат? newsm78

# 22
  • Мнения: 959
Запис на 2-ра страница  Mr. Green
За анкетата - засега съм пас
Исках да ви попитам знаете ли дали и кога ще излъчат останалите епизоди по Нова? Някой писал ли им е писмо?
Ако сте го коментирали, моля не ме нападайте.  Embarassed  Половината от темите ги изпуснах и сега наваксвам, а ми е ммного любопитно. Ако е коментирано - извинявам се за повторното питане
Иначе разбрах за идеята да се превеждат и Звездичка да ги пуска. Това подкрепям с две ръце и естествено ще съм много благодарна  Hug

Не знаем ...   33uu

# 23
  • Мнения: 959
Май сценаристите искат да развият образа на Семих. Загатнаха ни нещо. 

Освен че има дълбоко разкаяние, май и някакво обяснение за поведението се очаква. А и с вложиха малко артистичност в личността му с това композиране. Какво ли се опитват да ни кажат? newsm78

Да, да - определено ... има нещо ...  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 914
Май сценаристите искат да развият образа на Семих. Загатнаха ни нещо. 

Освен че има дълбоко разкаяние, май и някакво обяснение за поведението се очаква. А и с вложиха малко артистичност в личността му с това композиране. Какво ли се опитват да ни кажат? newsm78

Да, да - определено ... има нещо ...  Rolling Eyes
о, да определено има.... иначе нямаше да го каже...  Whistling

# 25
# 26
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Н а 2стр. съм newsm44

# 27
  • Мнения: 70
направо им завиждам на търпението на тези дето гледат сериала от самото му начало по турската телевизия. по една серия на седмица, ние тука една събота и неделя едвам изтрайваме

# 28
  • Мнения: 70
а пък след сряда Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 29
  • Мнения: 70
сега като гледах как Севал предложи пари на Семих ми мина, че сигурно и навремето така е направила

Общи условия

Активация на акаунт