Притесняват ли ви промените в съпругите ?

  • 23 810
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Мда, единственото по-неприятно от родила жена, широчка отдолу, със стрии, е мъж на средна възраст, оплешивяващ, с бирено шкембенце и малки гърдички, тип "лисичи муцунки"  Sick

# 46
  • Мнения: 4 068
Mr. Green Mr. Green Както каза Пасинет, ако мъжа ти не те желае, винаги се намира кой да те желае, дори да си Срия номер едно  Mr. GreenТака че, скъпи приятелю, пуснал тази тема, замисли се, за своите 42 години се държиш твърде хлапашки, или по - простичко казано ...
Ако стриите ти пречат, значи не я обичаш! Naughty
Намери си манекенка и си живей живота, пожелавам ти го! Mr. Green

Манекенка, манекенка ама да не я запложда, че току виж тия гадни стрии го нападнали пак и тогава....за лудницата с параноидна шизофрения ще е вече.

За 42-годишен мъж се изказваш съвсем лекинко недорасло така да се каже. Ако си Пиърс Броснан разбирам да имаш претенции, ама ти на тия години сигур също некои и друг дефект вадиш вече, та притесненията ти са излишни-особено ако тя е по-млада. Нея все някой ще я пожелае, но твоите шансове за избор намаляват все по-драстично ша знаиш.

# 47
  • Мнения: 61
   Борисчо, "приятелка ти" твоето дете ли е родила или на неизвестен извършител,защото от изказа ти не пролича?Ако много те е страх от стриите,ще те посъветвам да се поразходиш в теми като "Искам бебе" и най-вече "Проблемно забременяване" и като почетеш малко за трагедиите на другите,пак да си поговорим за това колко страшни са  стриите.Съгласен ли си?

# 48
  • Мнения: 625
LEILA BEL , едва ли ще посмее да пише нещо вече тук  Laughing

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
   Борисчо, "приятелка ти" твоето дете ли е родила или на неизвестен извършител,защото от изказа ти не пролича?Ако много те е страх от стриите,ще те посъветвам да се поразходиш в теми като "Искам бебе" и най-вече "Проблемно забременяване" и като почетеш малко за трагедиите на другите,пак да си поговорим за това колко страшни са  стриите.Съгласен ли си?

че какво отношение имат трагедиите към неговия мерак?
дайте му решение , не го кълвете ....

# 50
  • Мнения: 157
Някой беше написал 'ако стриите ти пречат, значи не я обичаш'.
Айде сега ми обяснете защо жена, която е обичана от мъжа си, ще тръгне да си купува мазила и даже да вярва на чудеса , за да се отърве от този "дефект" ? За какво й е изобщо да се грижи за себе си? За да демонстрира самочувствие пред чуждите? Мъжът й я обича,т.е стриите й го възбуждат. Цялата козметична индустрия ще рухне, а ние, притежателките на стрии, ще пестим пари и ще ги влагаме в мъжката любов. Joy

# 51
  • Мнения: 157
А смешното е, че в момента над темичката върви рекламка- Юсерин-олио против стрии

# 52
  • Мнения: 48
еййй ако не беше толкова трагично щеше да е смешно

# 53
  • Мнения: 37
Ей, няма да се начудя някои мъже колко са ограничени....безмозъчни същества. Аз съм такава късметлийка в това (а и в много други) отношение! След няколко дни, живот и здраве, влизам в осми месец и тялото ми така се е променило, че се чувствам като кит. А моят мъж така ми се кефи и желанието му към мен не е намаляло ни най-малко. Вчера например, съм си в леглото, гледам тв, а той идва и с едно толкова влюбено блясъче в очите ми казва:"Имаш ли си изобщо на идея колко си красива!"...много е сладък! Heart Eyes
И всеки път когато се оплача и се депресирам от това, че съм дебела, той ми казва:"Не, любов моя, ти не си дебела, ти си бременна и си прекрасна!". Най-хубавото е, че в очите му си личи, че наистина го мисли. Как да не го обичаш!!!

# 54
А бе хора, да ви имам проблемите!!! Стрий, шкембета, дебели задници и провиснали цици - това нищо не е пред психическата промяна. Като й се скапят хормоните, като почне да крещи за щяло и нещяло.... Пък после като излезе от периода на майчинството и реши, че тепърва трябва да почва да живее и че ти си и виновен за всичко, че си и направил дете, че си и провалил кариерата и т.н.
Дано не ви се случва, щото тогава ще се молите жена ви и със 100 кила да надебелее, само да си върне предишното психическо състояние....

# 55
  • София
  • Мнения: 4 493
А бе хора, да ви имам проблемите!!! Стрий, шкембета, дебели задници и провиснали цици - това нищо не е пред психическата промяна. Като й се скапят хормоните, като почне да крещи за щяло и нещяло.... Пък после като излезе от периода на майчинството и реши, че тепърва трябва да почва да живее и че ти си и виновен за всичко, че си и направил дете, че си и провалил кариерата и т.н.
Дано не ви се случва, щото тогава ще се молите жена ви и със 100 кила да надебелее, само да си върне предишното психическо състояние....
А не мислиш ли, че можеш да й помогнеш да си върне психичното състояние - лесно е - вземи и ти гледай детето един уикенд, а тя да отиде с приятелки някъде да си почине и да се наспи, няколко вечери ти поеми домашните задължения около децата, а тя да се разтовари и др. такива - нека има време за себе си за да несе чувства вързана и вечно тя отговорна за елементарните нужди на децата - хранене, обличане , приспиване и т.н. - Ще си върне бързо равновесието ако и ти се постараеш.  Peace

# 56
Я това го знам бе, мене ми не требе джокер Simple Smile
И го праим, всички мами на площадката ме сочат за пример и ме наричат мъж-мечат, ама ей на.....

# 57
  • Мнения: 1 187
Я това го знам бе, мене ми не требе джокер Simple Smile
И го праим, всички мами на площадката ме сочат за пример и ме наричат мъж-мечат, ама ей на.....
Ако не знаех, че моят не може да си пусне компютъра, щях да реша, че е той - хвалби,хвалби, ей, мъже мечта сте всички.
Към автора - за стриите има решение - казва се лазер.

# 58
  • софия
  • Мнения: 3 380
Ако не знаех, че моят не може да си пусне компютъра, щях да реша, че е той - хвалби,хвалби, ей, мъже мечта сте всички.
Към автора - за стриите има решение - казва се лазер.

Мдаааааа. ThinkingТочно лазер му трябва на тоз момък,но да се използва по предназначение-мозъчно. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 290
Ей,да му се невиди никога не съм и допускала,че ще срещна такова мнение за жена,която е родила дете на един мухльо.Да беше мислил преди да и направиш дете.
Честно казано,ако моят мъж мислеше така бих го зарязала-в крайна сметка животът не свършва с един мъж!
Към автора-Бъди сигурен,че ако ти неможеш да я приемеш в този и вид ще се намери някой,който ще я оцени,уважава и обича такава каквато е.А ти за мен си болен мозък!

Общи условия

Активация на акаунт