Топ-темите във форума "Дом и семейство"

  • 2 170
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доживях да го употребя това: Запис!
Не мога да пропусна отговора на Лизбет. Или на коя да е друга колежка - старо куче.

# 16
  • Мнения: 3 634
Най-дълго оцеляват темите, в които авторката си сменя мнението и гледната точка на всяка страница. Периодично се появява и нова информация, която няма нищо общо с предходните й постове. Аз имам фаворитка в тази област и като й видя ник-а я прескачам.  Tired

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Най-дълго оцеляват темите, в които авторката си сменя мнението и гледната точка на всяка страница. Периодично се появява и нова информация, която няма нищо общо с предходните й постове. Аз имам фаворитка в тази област и като й видя ник-а я прескачам.  Tired
Тия теми пък са истинска наслада и забавление да ги четеш Simple Smile Пийвам кафето, хрупам бисквити и се забавлявам. Да ги четеш не е същото като да им вярваш, нали така? hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Топ темите са такива, в които се пише с месеци и е приятно да ги четеш, да опишеш нещо лично в тях, което е те е докоснало, но не с език.  Laughing
Точно така Peace
А и никога не ми е пукало дали темата, която пускам, ще стане топ или моп Laughing Обикновено нещо ме интересува, питам, казват ми и дотам. А понякога просто ми се бъзика...

# 19
  • Мнения: 398
 Имаше няколко топ теми в последно време - в смисъл доста време задържали се на първа страница.

 Аз обаче си имам една топ на Паси дето все искам да е на първа : "Усещане за любов" , ама и тя отиде някъде из небитието.

Общи условия

Активация на акаунт