Китайски капсули за отслабване -3

  • 48 536
  • 437
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 66
момичета , свалила съм 5кг!!!! пия лида много нередовно , щото ми става лошо от тях , но ФАКТ 5 кг!!! Peace Peace Peace

# 76
  • Мнения: 0
Браво ! Доста си свалила![smilie=smile3501.gif]

# 77
  • Мнения: 66
ох дано продължи така остават само 3 кг ! днес ще пия пак ! ама много ми се вие свят бе ! Confused

# 78
  • Русе
  • Мнения: 250
аз започнах на 7.март и то4но  за 1 месец се оттървах от 5 кг.....почти толкова колкото искам да смъкна ! пиех Лида всеки ден по 1  хап4е до 25-тото хап4е,после пиех 1 Лида на 2 дена ! по същото време ,като по4ти ми свършваше кутията ве4е нямах и никакви страни4ни ефекти ! доволна съм от ЛИДА и я препоръ4вам ! само не бива да ви преитесняват първите 7 до 10 дена,когато ще ви е малко странно ( кръвно, сърцебиене... после отминава ) !!! Hug

# 79
  • Мнения: 366
Вижте какъв репортаж намерих.Преди две години са го давали по Нова,но мисля,че и сега е актуален.
ВНИМАВАЙТЕ С ХРАНИТЕЛНИТЕ ДОБАВКИ

# 80
vladi81,съхне ли ти устата от тези хапчета и спазваш ли като ги пиеш някаква диета.На мен направо ми залепва езика ,много е гадно Cry,но спазвам и диета и за една седмица съм свалила 4 кг. Hug

# 81
  • Мнения: 1
Да ммного ми съхнеше устата и много безсъние ме гонише но си заслужава за 6 дни 4 кг.  Да спазвах и диета протеинова с зеленчуци но аз ипрез останалото време не си позволявам да ям и да се тъпча най много избягвам сладкото

# 82
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Преди 1 година си поръчах тези хапчета Лида.Пиех ги 1 месец редовно по 1 хапче на ден.В началото ми ставаше лошо и на мен ми съхнеше устата и ме избиваше на вода но аз издържах и резултата беше поразителен 10кг за един месец.След това забременях и естествено сега пак имам излишни килограми.И сега пак ще си ги поръчам. Това е при мен резултата беше такъв и мислила че има ефект.
    Успех от мен!!!

# 83
  • Мнения: 1 095
Поли когато започнеш да ги пиеш пиши дали имат ефект, защото и аз искам да си поръчам , но ме е страх да не попадна на ментета
кутията ти е пълна,затова ще ти отговоря тук
продадени са  Peace

# 84
  • Мнения: 0
Момичета маи не съм много много по темата,но искам да ви попитам знаете ли как се казват едни зелени хапчета,тях ги видях във вечерното шоу на Азис,Ива Екимова му ги подари и сега ги търся в нета...

# 85
  • Мнения: 668
Момичета маи не съм много много по темата,но искам да ви попитам знаете ли как се казват едни зелени хапчета,тях ги видях във вечерното шоу на Азис,Ива Екимова му ги подари и сега ги търся в нета...
И аз това се чудя  newsm78

# 86
  • Мнения: 1
Не съм гледала точно това предаване но по всяка вероятност става дума за ЛИДА защото като потърсих повече инфо какво му е подарила излиза тази тема
  bouquet Peace

# 87
Момичета искам да питам докато сте пили хапчетата,позволявалили сте си и чаша вино или бира? ThinkingЗащото в един руски сайт четох че алкохола и кафето неутрализират действието на капсулите,а аз си позволявам по чашка от едното или другото. Embarassed

# 88
  • Мнения: 668
И аз си поръчах Лида и се присъединявам към отбора. Това за кафето гадно, аз не мога без кафенце. А колкото до капсулите за които пита valeq разбрах, че са Vitaslim http://vitaslim.bg/otslabvane-bez-dieta.html

# 89
  • Мнения: 1
Е явно аз не съм разбрала за какво става на въпрос но както и да е, що се отнася за кафето аз си го пия не само по една чаша че и повече малко повече ми се вдига кръвното но не мие проблем, защото и без това съм с ниско но не не пречи на действието на ЛИДА
 newsm78 Hug Naughty Laughing

Общи условия

Активация на акаунт