Гланц за устни - Тема 2

  • 26 203
  • 264
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 624
Simple Smile и аз така. Имам го от миналия месец и сега така си седи...като го сложа и след 30 мин. няма никой

# 76
  • dobrich
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! Гледам гланцовете обсъждате. Моя любим гланц е на L'OREAL Glam Shaine 6h. Гланца е трепач- супер траен можеби около 4-5 часа а и цветовете са за всеки вкус има по-нещо. Цената му е 17.90 но според мен си струва а и за лятото е супер свежарски.

# 77
  • Мнения: 483
Искам да похваля Clarins Instant Light Natural Lip Perfector. Цветът е страхотен - бонбонено розово, а блясъкът е като мокър ефект (аз лично не харесвам тези с мини блестящи частици). На устните стои много секси  Grinning . Също така изглажда и подхранва устните. Наистина стават много меки и хидратирани. Единствената ми забележка е, че не е от най-трайните, но все пак и не е от изчезващите за 60 секунди Wink . Въпреки, че дълготрайността е много важен фактор за мен, за този гланц мога да направя изключение и да го повтарям от време на време, просто стои страхотно.

# 78
  • Мнения: 13 624
На устните така ли седи цвета или е по-скоро прозрачно? Те нали в тубичките седят малко по-наситени...

# 79
  • Мнения: 483
На устните така ли седи цвета или е по-скоро прозрачно? Те нали в тубичките седят малко по-наситени...

Да, на устните е по-прозрачно, но пак си има цвят, просто не е толкова наситен  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 229
Цената каква му е Simple Smile?

# 81
  • Мнения: 483
Около 30 лв  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2

За този гланц какво ще кажете?

# 83
# 84
  • Мнения: 1 941
На Виктория сикрет глосовете са страхотни. Не стига, че са с уникален блясък, но и са страшно ароматни. Не са изобщо лепкави, устните се усещат като намазани с балсамче. И са страшно вкусни, не се усеща никакъв дъх на химия.

# 85
  • Мнения: 2
Мерси.
Те сега са на промция-5 за 20 долара,дали ако си поръчм 10 ще ми илезат 40 долара. Thinking

# 86
  • Мнения: 1 941
Лелеее, наистина ли има такава промоция??!!! От друга страна цяла поръчка за едни гланцове заслужава ли си ? Как беше положението с таксите при ВС?
Aко все пак решиш, аз съм ползвала Slice of heaven, Bubble it и Mango madness - и с трите бих повторила.

Нямам спомен дали съм хвалила тук този гланц на Боди шоп? Доста е лепкав, но е най-блестящия гланц, който съм имала. Пълен с брокатчета, които нямат мърдане....



# 87
  • Мнения: 2
Аз мисля да ги поръчам с един бански. Peace
Но се чудя дали 10 ще са за 40 или ще се калк,улират по нармалната цена. Thinking

# 88
  • Мнения: 1 941
Ами сложи ги в кошницата и като ти даде тотал виж какво излиза...

# 89
  • Мнения: 2
Аз още нямам карта,заради ВС ще си правя. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт