Движение на българските майки ПЛОВДИВ-21 тема

  • 16 277
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
lorys благодаря за милите думи и да поясня, че свещниците и кошничките са от Мили  Peace

ICE_89 моля за паролка  Praynig

# 61
  • Мнения: 2 577
ICE_89 и аз паролка!
Първо да благодаря  за невероятната помощ за базара! Миленче, Антом, ICE_89! Прекланям се пред големите ви сърца!
Днес беше неповторим ден за нашите дечица. Толкова бяха развълнувани и щастливи, че в рейса искаха още торта и пица. Заспаха уморени, едвам ги събудихме.
Благодарности на Поля за широко отворените за нас врати на Тон бонбон Hug
Благодаря и на Черна перла за ужасно вкусната торта, и аз лапнах едно парче Mr. Green
На пицария Верди за пицата също, на аниматорките в Тон Бонбон, които забавляваха дечицата.
Получи се невероятен празник. Бебето милото не знаеше на кой свят е от радост Laughing
За моя Божидар да не говоря, той пък не щеше да слиза от рейса Joy
Още веднъж - благодарности големи и ви чакаме за базара, може да си предвидите едно идване до бебетата и да ни посетите  bouquet

# 62
  • Мнения: 786
Току що отпратих  големите кашони с канц.материали  и за Калофер.Другата седмица пак ще идва кола така ,че ако някой има нещо за 7-18 да дава.Малко си поговорихме с директорката.Там децата се оказаха най-малко от домовете който ние посещаваме.Даже имат и едно съвсем прясно осиновяване.Дано все повече намаляват децата в тези домове и да попадат в още  по-добри ръце.
В понеделник бяхме с emimimi ,eli83 при майката с 5 деца.Бебето отново беше само по памперс и босо.Според мен на жената не и се занимава непрекъснато да ги обслужва.Нямат ток и вода и изобщо.......Може да прозвучи много крайно,но тя не прави нищо за да се променят нещата и затова мисля,че не трябва повече да се ангажираме с нея.Лошото е че децата страдат,а бебето е голяма дунда и сладурана.Какво ще кажете да се информират социалните.Дали ще е по-добре за децата или......
Галка и за мен парола плийззззззззз Praynig


# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 205
Днес, видях много щастливи деца  Grinning

В Наречен дома е  за образец направо, всичко е ново и шаренко, децата са много възспитани, всичко беше както трябва  Peace

В Асеновград им бяха дали месечните парички и всеки си беше накупил по нещо, личеше им по усмивките, че са доволни!

Гале, прати и на мен паролата да ги видим тез бебета  Crazy

# 64
  • Мнения: 2 481
Вяра и аз се придържам към мнението ти,а за социалните ако им отидат скоро скоро ще обвинят мен Rolling Eyes а едва ли не ги знаят  newsm78

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Много съм щастлива за промяната в дома в Наречен. Дано по-скоро това се случи и в другите домове. От постовете ви си личи, че всички сте изкарали страхотно и е било голям купон. Малко завиждам даже ... благородно де  Simple Smile
Искам и аз снимки и пароли  Simple Smile
Много ми е тъпо, че нямам възможност да дойда никъде с тая работа  Sad Искам и аз при децата. Хайде другия път да се организираме за събота или неделя, моля.

Моля някой да ми пише на лични подробности за момичето с фризьорския курс от Асеновград, може да уредим и още нещо ако наистина има желание да се занимава.

# 66
  • Мнения: 786
Ок Ели,не се притеснявай.  Simple SmileВсе пак ти "отговаряш" за този случай.

# 67
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
zDРАВЕЙ аННА! Моля те да благодариш от името на свекърва ми  на всички мами за помоща.Вчера ми се обади и нямаше думи , колко неща са й занесли и то точно навреме.Каза, че нямала прах , олио ....така че всичко ще и влезе в употреба. Hug Hug Hug
Поздрави!

  bouquet

# 68
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
mom4i  кой ден пътуваш за Бургас ?
може би в понеделник ще донеса багажа
ВяраВики моите приятелки още не са довършили ремонта и не знам дали ще успеят до понеделник
може ли да оставя кашончетата за Бургаския базар при теб, за да ги вземе Роси ?
  bouquet

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вчера занесох на Даниела от Асеновград дрехи, обувки, подаръци за децата, прах за пране голяма разфасовка и омекотител.

Напомням за ходенето до  Зелениково във вторник. Има ли желаещи за пътуване?

# 70
  • Мнения: 786
Antom,какво не прави човек за сто лв. Mr. Green То се е видяла ,че колата ми ще стане уличница,ама хайде.С това добро сърце мога ли да ти откажа.Дори и да ме няма,оставяй каквото има.Само да предупредя !!! АВАНТИТЕ в дясно Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 205
Аз за утре за Зелениково няма да успея да дойда .

Вчера, се чух с едно от големите момичета от Асеновград и се разбрахме  в четвъртък или петък да дойдат  до Пловдив с приятелката й да ги заведа до Мола да го разгледат и да  се почерпим  Wink

Искам да питам имаме ли фиксирана дата за посещението на кино ?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз вчера ходих до Асеновград. Хванах децата на обяд. Тъкмо им раздадох вафлички за десерт. А на малките и тетрадки, плакати, хартиени линийки и др. От момчи.

Дата за киното няма. Тъй като чакаме да ни се обадят за кога ще е свободен автобуса. Веднага след това ще пиша. Вчера всички ме питаха кога ще ги водим, кой филм ще гледат, нямат търпение.

Пак да попитам, за утре има ли желаещи  за пътуване до Зелениково?

Пп. И да напомня, че търсим изгодна цена за закупуването на гуменки и чорапи за Асеновград.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Здравейте, майки от Пловдив! Не съм се включвала досега, но виждам, че вършите огромна работа. Ще се радвам да помогна, с каквото мога- в момента съм в отпуска и ако ви трябва кола за пътуването до Зелениково, мога да се влюча. Можете да ми пишете на мейла или на лични.Успех!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
daskal77 ,  Добре дошла  Hug Кола за Зелениково има. Моята е на разположение. Но ще е добре да имам компания, да не пътувам сама, така че ако имаш желание може да дойдеш с мен Peace Тръгването е утре в 9.30ч.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361626 Това са снимките от Нареченски бани. Паролата е същата като на ICE_89  от рождения ден. Тези които не е знаят, да кажат и ще им е изпратя на лични.

Общи условия

Активация на акаунт