90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №44

  • 21 331
  • 460
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 38
хей хей да не сте помислили че съм изчезнала тук съм по-силна от всякога със бобов ден и никакъв кантар Flutter
Мелисита честит рожден ден на майка ти,да е жива и здрава и много щастлива жена!
Чудесен ден е и при мене,като стелксен първо ще ушетам и аз и така излизам да разкърша кълки Sunglasses

# 31
  • Мнения: 13 512
Днес ми е протеинов ден. Плодове до обяд. Месо и салата. Зеленчуци- на сокове и овкусени салати. Нали така?

# 32
  • Мнения: 164
Здравейте, фиданки  Hug
Мелисита, честита рожденничка, да е жива и здрава и да пребори успешно болестта   bouquet
Лейди, честита малка именичка, да расте много обичана и щастлива   bouquet
Ние се разходихме вече, времето е наистина чудесно, дано се задържи така  Simple Smile
Чакам мъжо да се върне и да въртя кростренажора, Жабка ти вече мина 3 км, а  Crazy, ще те настигна да знаеш  Hug
Днес си правих салата от варени картофи с царевица  за обяд, обаче нали не я кусах, че нямаше 12 още  Crazy, и така съм я осолила, че...  Close Остана още малко, може и да вечерям с нея...
Монда, чудесно режимно меню  Wink Спазваш интервалите между храненията, нали  Wink Сокът се смята за самостоятелно хранене  Peace

# 33
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вив , ти колко км. минаваш? Grinning
Аз почнах от километър и половина , за сега съм на 3км.,
мисля да увелича поне на 4-5 , но постепенно.  Peace

# 34
  • Мнения: 289
Мелисита да ти е жива и здрава майка ти дълги години да ви радва и да ви помага.
Днес ходих на родителска среща на малкия син и се прибрах по никое време не съм се теглила да видя накъде съм .Училището е  близко до парка и звъннах на милото да дойде да се поразходим в хубавото време .

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 295
Здравейте в новата темичка!  Жане  smile3525
Мелисита, жива и здрава да ти е майчето и все хубави неща да ви се случват   bouquet   и фнимателната с шоко лешника тодей  Wink
Лейде иви честито именничка и мноого да те радва!
ivkacom добре дошла!
Дидник, тоз шоколадовия много ми липсва... Hug

Времето днес беше супер и аз цял ден по разходки с една кутия царевица в чантата (обяд), че съм варивна. Сега мисля картофи да си пекна. Втори ден ми е от 3 цикъл и имам още -100гр., радвам се че не съм качила, засега поне  Mr. Green но и спортувам всеки ден минимум 50 мин. Утре на въгл. само да не се забравя  ooooh!

# 36
Добре дошла Ивком.  bouquet
Момичета днес съм 2 ден диета.Изядох 2 ябълки за закуска.За обед-леща с една филия черен хляб.Не знам обаче дали съм прегрешила - изядох до вечерята 3 ябълки,между обеда и вечерята.

# 37
# 38
  • Мнения: 622
Ние сега се прибираме. До обяд миткосвахме с детенце в квартала, а следобяд- с мъжа ми по центъра, за да си купи обувки. И по улиците хората непрекъснато размахваха разни сладоледи под носа ми, на ръба бях да отидем до Халите и да си взема една огрооомна фунийка със сладолед, ама устоях...  Mr. Green Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 1 877
She_R, Anni Hug.

Да споделя сега за моя втори цикъл. В общи линии съм доволна от диетата, но малко недоволна от себе си. В началото втория цикъл вървеше много добре и първите 2 седмици успях да задържа килограмите, които имах след водния ден и които тогава не бяха реални. След това обаче нещо ми се струпа малко повече стрес и взех да залитам - кога да вечерям след 20 вечерта, кога да хапна нещо, което не е позволено в конкретния ден, 2 дни дори се олях и го ударих на гуляй от към ядене. И така тъкмо сваля някое килце и направя някоя издънка и си го кача. Та съм в такъв затворен кръг нещо, ама съм решила да се стягам сериозно, че да не си диетствам напразно.

На всичкото отгоре през първия цикъл много редовно бягах на крос-тренажора, поне 3-4 пъти в седмицата, и бях стигнала до 45 мин. и 18 км, а в началото и аз като Жабка и viv-miv карах по 3-4 км. А сега не съм се качвала от поне 3 седмици Crazy.

Абе в общи линии много имам нужда някой да извади бухалките и да ме вкара в правия път Tired. И въпреки всичко това след водния ден ще съм свалила поне 2 кг за втория цикъл.

Та така, оплаках ви се...

# 40
  • София
  • Мнения: 6 011
Гръмоглас, ако ядеш м/у обяд и вечеря, поне спазвай часовете - днес например /варива/ обяд, 3 часа почивка, ябълки, два часа почивка, вечеря.
Ние се прибрахме след дълга разходка, дано времето не се захлажда повече.

# 41
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен,Мелисита,Да ти е жива и здрава майчицата и дано скоро се оправи.Леиди,честита ти именичка,много да те слушка и да те радва.
Ивкаком,добре дошла и много минуси ти пожелавам.
А сега отчет днес искарах един прекрасен ден ,водиха ме на изложба на кучета каракачанки.Цял ден бях на вън и малко нережимно се храних Embarassed,но така се получи.Закуска 2 портукала,обед кебапче+понички,вечеря баничка и лентичка шоколад -ден въглехидратен.
От днес вече не сън нощтна смяна та ако трябва пускайте пича с трикото,че и Мушмурока се покри и темата остава без пазач.

# 42
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Малко късно, но от сърце
Мелисита, да ти е жива и здрава майчицата и още дълги години да те радва с хубави емоции и обич!


Лейди, честита ти именичка! Много, много да те радва!

# 43
Ники благодаря за съвета. Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 16 024
Приключих с яденето за днес - пил. пържола и зелева салата.
Утре - бобова, какво ли да готвя. Имам замразена леща от мин. път newsm78
Искаше ми се спанак с ориз, но в магазина нямаше от замразения. А пък съм мързелива, не ми се занимава.

Общи условия

Активация на акаунт