Жената зодия Риби - 2

  • 22 639
  • 460
  •   1
Отговори
# 30
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
не знам дали жената риби е мечта за всеки мъж,но мисля че много командори.поне аз де! Embarassed
обичам да ставам рано/то съм и на работа и няма как/,ама в почивните дни обичам да си поспивам
след обяд.въобще не се ли наспя качествено,съм страшен киселаш!

# 31
  • Мнения: 155
Добро утро на всички прекрасни Рибки в най-приятната темичка. Чувствам се уютно тук с вас  Hug
Нека пийнем с
И да си побъбрим  Wink

ben78, абсолютно си права, че трябва да се говори с управителя. Аз казах същото на моето мило, но той каза, че вече е късно, трябвало е на момента. Но той се е почувствал толкова унижен, че не се е сетил. И знаете ли кой е бил на опашката - Ники Илиев мисля че му беше фамилията от сериала "Забранена любов" и др хора де. Ама никой не го е защитил. Всички са гледали сеир  Shocked

# 32
  • Мнения: 2 471
Ееее, аз как да остлабна с такива закуски, аааааааа?!!!

# 33
  • Мнения: 155
Ееее, аз как да остлабна с такива закуски, аааааааа?!!!

Ами не яж, само гледай, аз така отслабнах, само гледах!  Laughing

# 34
  • Мнения: 242
Ееее, аз как да остлабна с такива закуски, аааааааа?!!!

Ами не яж, само гледай, аз така отслабнах, само гледах!  Laughing
Joy

# 35
  • Мнения: 2 471
Ееее, аз как да остлабна с такива закуски, аааааааа?!!!

Ами не яж, само гледай, аз така отслабнах, само гледах!  Laughing

Ох, ма съм лакомаааа

# 36
  • Мнения: 155
Ееее, аз как да остлабна с такива закуски, аааааааа?!!!

Ами не яж, само гледай, аз така отслабнах, само гледах!  Laughing

Ох, ма съм лакомаааа

Ох, и ааааааааааааз, ама се тъпча със салати  Joy

# 37
  • Мнения: 370
голям заплес,и моята дъщеричка се казва НИЯ  и е родена на 26ТА ДАТА,но месец април. Hugсъвпавение мила. а ние двете с тебе сме зодия риби. Hug
как сте момечета днес?аз имах много работатези 2 дена и едва сега успявам да вляза и да си побабра с вас.
м/удругото мисля,че сте доста прави като казвате ,че дамите рибоци доста обиечат да командорат. и съм от тези.и по-горе го споделих с вас.
вен78,как няма да ви намеря?!няма да ви изпускам от очи. Laughingтамън си намерих сродните души.никакво изпускане. Hugдайте някоя интересна темичка да разискваме за нас рибоците. Wink

# 38
  • Мнения: 155
Оф момичета, тука ми е най-яко да си пиша. Това ми е  любимата темичка. Оооо и аз командоря. Ние за тва с моя Овньо понякога си кръстосваме рогата. Joy
Ето тема, днес сутринта си го мислих като отивах на работа:
Това, че мама е Телец, а тати Водолей и зодиите до някаква степен определят характера, значи ли, че аз генетично съм една част Телец и една част Водолей?
Ама какви работи ми хрумват!!!  hahaha Joy

# 39
  • Мнения: 370
Оф момичета, тука ми е най-яко да си пиша. Това ми е  любимата темичка. Оооо и аз командоря. Ние за тва с моя Овньо понякога си кръстосваме рогата. Joy
Ето тема, днес сутринта си го мислих като отивах на работа:
Това, че мама е Телец, а тати Водолей и зодиите до някаква степен определят характера, значи ли, че аз генетично съм една част Телец и една част Водолей?
Ама какви работи ми хрумват!!!  hahaha Joy
БРЕЙЙЙЙЙЙЙЙ вивидас,направо ме замисли. newsm78 а сега де? newsm78

# 40
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
за ранобудните рибоци по едно кафенце!

# 41
  • Мнения: 155
за ранобудните рибоци по едно кафенце!


Охаааа.....ммммммммм  Hug  Мерси!

# 42
  • Мнения: 370
малееееееее,днес е петък и никакви ви няма.рязбягяли сте се.целия пасаж рибки е хванал на някъде. Laughing
      еййй сега се разрових малко из нета и разбрах,че моето красиво момиченце е с асцендент стрелец. Rolling Eyesмалиииииии,ужас.но до 30годишнината й има време.нари тогава  е най-силно изразен асцендента.неми харесва това,но какво да се прави. Whistlingе,то и аз моя девишки асцендент не си харесвам амааааааа......... Rolling Eyesно пък луната й е в скорпион ,което пък ми харесва.въпреки,че ако не се лъжа луната беше тъмната страна от характера на човек. newsm78

# 43
  • Мнения: 155
малееееееее,днес е петък и никакви ви няма.рязбягяли сте се.целия пасаж рибки е хванал на някъде. Laughing
      еййй сега се разрових малко из нета и разбрах,че моето красиво момиченце е с асцендент стрелец. Rolling Eyesмалиииииии,ужас.но до 30годишнината й има време.нари тогава  е най-силно изразен асцендента.неми харесва това,но какво да се прави. Whistlingе,то и аз моя девишки асцендент не си харесвам амааааааа......... Rolling Eyesно пък луната й е в скорпион ,което пък ми харесва.въпреки,че ако не се лъжа луната беше тъмната страна от характера на човек. newsm78

оле, хвана ме неподготвена  Laughing и аз не знам нищо по този въпрос. Ние май сме редовните тука  Sad
Жалко, а има толкова много рибки  Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 170
малееееееее,днес е петък и никакви ви няма.рязбягяли сте се.целия пасаж рибки е хванал на някъде. Laughing
      еййй сега се разрових малко из нета и разбрах,че моето красиво момиченце е с асцендент стрелец. Rolling Eyesмалиииииии,ужас.но до 30годишнината й има време.нари тогава  е най-силно изразен асцендента.неми харесва това,но какво да се прави. Whistlingе,то и аз моя девишки асцендент не си харесвам амааааааа......... Rolling Eyesно пък луната й е в скорпион ,което пък ми харесва.въпреки,че ако не се лъжа луната беше тъмната страна от характера на човек. newsm78
оле, хвана ме неподготвена  Laughing и аз не знам нищо по този въпрос. Ние май сме редовните тука  Sad
Жалко, а има толкова много рибки  Simple Smile
 

Писах, писах и затрих всичко Close
Исках да кажа, че аз съм от редовните четящи bowuu

Ивафара, и аз нищо не мога да ти кажа за Луната, но Стрелец не е толкова лош вариант според мен. Моята е Везни, каквото и да значи това.
Но да се оплача от скорпионският ми асцендент...малии, понякога е много страшно hahaha Такива неща правя, че и аз се учудвам от себе си. А близките ми недоумяват къде отиде онова примерно, нежно и добро създание newsm78

Общи условия

Активация на акаунт