Music Idol 3 - седма тема

  • 26 592
  • 572
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 891
А,на Симона и го няма нещо"р"-то....досега не бях забелязала.........

И ти ли си логопед - сега го забелязах и аз.  Grinning

# 76
  • Мнения: 428
митко беше страхотен.
И Симона пее,супер е,ама като се сетя,че  е само на 13 и ми домъчнява за пропиляното й дедство Tired

# 77
  • Мнения: 781
Фънки е прав. И на мен Симона не ми хареса.

# 78
  • Мнения: 2 185
Не ми харесва Симона, но поне не крещя този път  ooooh! . Малееей какви пътъчки, жива да не бях.... Crazy

# 79
  • Мнения: 7 474
Ето , при първата критика се разрева, не е за деца там  Crossing Arms

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Не ми харесва Симона, но поне не крещя този път  ooooh! . Малееей какви пътъчки, жива да не бях.... Crazy
Ма то детето затова вървя толкова сковано, заради тези пътъчки. тези стилисти тая година пак хич ги няма май  ooooh!

# 81
  • Мнения: 1 924
Ето , при първата критика се разрева, не е за деца там  Crossing Arms

Да...
Той и Фънки не беше много нежен,де,
но Симона просто не е за там Confused

# 82
  • Мнения: X
А,на Симона и го няма нещо"р"-то....досега не бях забелязала.........

И ти ли си логопед - сега го забелязах и аз.  Grinning
Не,с подобен говорен проблем съм Wink...,но и аз мисля,че тая песен не и вървеше-просто с започването на  първите акорди и веднага си представям  достолепната Йорданка Христова/и как натъртва на"р"-то/.......наистина не ми се вързва никак с образа на дете/нито като текст,нито като динамика/
Но,съм впечатлена,че никой от журито не обърна внимание,а миналата година Деница я направиха на дреб за същото нещо/и я пратиха на логопед/....А,за разреването-ми то е ясно,че стигнеш ли дотук-трябва да си подготвен за всякакви коментари/и от журито и от публиката/ и мисля,че затова не трябва да допускат деца.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 20:30 от Анонимен

# 83
  • София
  • Мнения: 958
Направете услуга на това дете и не гласувайте за нея.....само това ми идва.....

А думите на Мария - чак смешно ми стана. Фънки е прав този път. Нищо не беше домислено - ни песен, ни тоалет, ни обувки, нито сценично поведение...... Confused

# 84
  • Мнения: 46
Ето , при първата критика се разрева, не е за деца там  Crossing Arms

Това на Фънки не беше критика. Мисля, че не възрастта е определяща за разстройването на Симона. Думите му бяха повече от груби. Не разбирам идването и на сцената какво общо имаше с изпълнението на песента. И да има нещо вярно в думите му, можеха да бъдат поднесени с такт и уважение, както към Симона, така и към зрителите!

# 85
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ми прав е бачо Фънки Sad И аз не харесах Симона. Всъщност аз, освен глас в нея, нищо друго не виждам. Еднаква ми е винаги, скучничка, няма го обаянието.  Отдавам го на възрастта.
И пак вкарАха ужасните стайлинги ooooh!

# 86
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Доста голямо самочувствие и увереност се изисква, за да пееш песни на Лили Иванова - Соня направо мяука според мен  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 924
На Соня нещо хич не й се чува гласът...

# 88
  • София
  • Мнения: 12 554
Не знам за Симона, но Мембреньо трябва да си ходи. През повечето време не се чуваше.

# 89
  • Мнения: 7 474
Фънки е груб с всички, но другите не реват  Wink, просто Симона е дете и не е за тем.
Има глас, но всичките и изпълнения са еднакви-крещящи, не ми харесва изобщо.
Излъчване никакво-просто си е дете на фона на останалите, които излъчват сексапил
и песните за възрастни не и подхождат изобщо. Tired

Общи условия

Активация на акаунт