С две бебчета започва пролетта и до Май ще е така! N30

  • 15 871
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367
Момичета гледам ВИП Брадър по нова само заради коментарите на Рачков.
Ей голям симпатяга тоя младеж. Така се хиля в къщи сама.
Щерка ми гледа филмче на ПиСи - то на слушалки и само се стряска като се разхиля... rotfImao  rotfImao rotfImbo

# 46
  • София
  • Мнения: 7
Честито ни първо бебче - желая на Радослав много здраве, щастливо детство и много да радва и слуша мама и тати. На теб Стели - бързо възстановяване и безброй щастливи мигове с малкото слънчице.  Hug
Ninishte - честит празник мила!   bouquet

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 180
За стриите - появиха ми се по краката - отстрани по бедрата. Но за това аз сама съм си виновна. Мажа се с най-обикновен крем на Дева за стрии , но още в началото мажех само корема и гърдите си и сега там няма нито една стрия. Краката не мажех - чак като почнах да се цепя там , но се получи нещо като "след дъжд качулка".

Цитат
по върховете на зърната от няколко седмици забелязвам някакви образования като корички. Това дали е коластра под някаква форма?
Това е засъхнала коластра... При мен беше същото, няма нищо притеснително Simple Smile

Аз отдавна имам бели корички по зърната си , но не го отдавах на коластра и като четях тук как тя била "гаранция" че после ще имам кърма , се бях притеснила. Благодаря за пояснението  Hug !!!

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
ЧЕСТИТ СИН НА СТЕЛА!ПОЖЕЛАВАМ МУ ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!С тези перфектни мерки си мисля,че скоро ще си е у дома Praynig

За обиколниците и задушаване на бебе на 1 месец ми звучи малко като оная потребителка с бебе на 1 месец,където си продаваше люлката и обясняваше колко въпросната люлка е полезна Mr. GreenС две думи лично за мен това е несериозно независимо какво се обобщили американците.За мен те в много отношения не могат да бъдат пример-лично мнение.Синдрома на внезапната детска смъртност няма нищо общо с обиколниците,затова ССО препоръчва бебета да спят до майките си и по този начин този процент намалява.Имам обиколници били са на леглото,което Божидара ползва 1 месец,но тя пък милата се обърна на 7 месеца Mr. Green
Ако,намеря ще ви покажа един клип как бебе се приспива само като му е дадена една пелена и то си я слага по лицето.В първият момент изглежда малко страшно,но бебетата като всички останали имат инстинкт за самосъхранение.Последно за три години във форума съм изчела какво ли не,но задушено бебе от обиколник или котка не съм чела CrazyТака,че слагайте смело-те не прилепват толкова плътно,че да се стигне до задушаване.

Felina,заинтригуваме с тоя "Вип" брадър CrazyКато свърши МА ще ходя да чета в темата за ВП.

За запис на тонове с първата бременност изобщо не са ми правили,както и не съм ходила всяка седмица на консултация.Контракции изобщо съм нямала и сега нямам.

# 49
  • Мнения: 336
Честита първородна рожба на Мама Стела! С пожелания за бързо възстановяване на Стела и здраве и безгрижно детство за Ради!!! Юнакът е с отлични мерки, пу-пу!

Обиколници няма да ползвам, нещо ми действат клаустрофобично.

Стриите са ми болна тема в момента, толкова мазане и спорт и за чий?

Хаха, Сиска79, сега ти видях подписа! И на мен видЕозон ми действа като червено на бик.

# 50
  • Мнения: 1
Честито на мама Стела и бързо възтановяване Simple SmileА на малкия Радослав да е жив и здрав

почна сеееееее...

# 51
  • Мнения: 83
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА СТЕЛИ! ДА РАСТЕ ЖИВ,ЗДРАВ,УМЕН И КРАСИВ НА МАМА И ТАТЕ МАЛКИЯ РАДИ!А НА СТЕЛИ ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА БЪРЗО  Hug
ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА С ПОЖЕЛАНИЕ ДА ИМА САМО ХУБАВИ НОВИНИ,ОТНОВО БРАВО НА  madlena_bg80
Лека вечер мамчета  Hug

# 52
  • Мнения: 265
Честито Стела! Нека малкият Ради расте здрав и с късмет! Бързо възстановяване на теб!   bouquet

Честит Рожден Ден, Нинище! Желая ти много здраве, щастие и безброй чудесни моменти с малката принцеса!   bouquet

Да почерпя и за здравето на нашия тати, който днес също празнува



Burberry, за чая от малинови листа тук също се говори...
Обиколници - предният път не съм ползвала, няма да ползвам и сега. Просто ги сметнах за ненужни Mr. Green както и балдахините. Виктория не се е удряла в пръчките, веднъж обаче си беше промушила крачето и й трябваше помощ, за да си го върне в хоризонтално положение.
Сиска, и аз се сетих за онази мама, която твърдеше, че бебето й /тогава на около 2 седмици/ се въртяло в люлката и тя му била отесняла  Laughing
Таня, не зная къде в Италия си, но мернах, че България еър имат промоционални цени - двупосочен билет от София до Милано / Рим за 13 евро! И веднага си спомних, че преди беше писала как ти е мъчно, че майка ти няма да е до теб в този важен за теб момент... Според мен това е много изгодна оферта!
Зайо, стаята на двете кукли е станала много весела! Представям си ги след около годинка как дружно ще казват "па-па-па" и ще сочат патенцата  Laughing А коремчето ти е много добре, въобще не е огромно. Все-пак ще си имате 2 бебевца, живот и здраве!  Hug
Поздравления за придобивките на всички! Няма да изброявам поименно, че ще трябва да осъмна пред компютъра  Crazy Със здраве да си ги ползвате като му дойде времето!
В предната тема някой питаше за шишетата Авент, май беше plami_a, но не съм сигурна  Blush Според мен Авент са голяма фирма с репутация и не биха си позволили да предлагат на пазара продукти с bisphenol А.
А да, сега се сетих  Blush имаше и една мама, сори, ама не помня ник,  която питаше за памперсите, лично аз съм доволна от тези на Хъгис и Памперс.  Peace

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 22:48 от Nijntje

# 53
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Честита рожба, Стели! Да расте здрав и послушен!
Бързо възтановяване на теб!


Честито ни талисманче!
Ама много пишете, нямате изчитане  Flutter

СтриЙ имам по две от всяка страна на дупето. Наследство от баткото. Засега не се забелязват нови, но това си е до ген. Въпреки всичко мажа с бебешко олио.
Коластра не ми е текла предварително и сега нямам. Но пък предният път като ми тръгна кърмата, имах за две-три бебета. По половин литър изцеждах на три часа  ooooh!

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
[Коластра не ми е текла предварително и сега нямам. Но пък предният път като ми тръгна кърмата, имах за две-три бебета. По половин литър изцеждах на три часа  ooooh!

За последното ти завиждам благородно Blush
Имаш много и спец.поздрави от Марианка Hug

# 55
  • Русе
  • Мнения: 7 794
За последното ти завиждам благородно  Blush
Имаш много и спец.поздрави от Марианка Hug

Не ми завиждай, беше ужасно. Вечно мокра и с пълни ц*ци. Кърмих около три седмици и не издържах  Sad Blush

Поздрави и на нея  Hug

# 56
  • Мнения: 68
Честито Стели! Много да ви радва малкия Радослав!

Нинище, честит рожден ден!   bouquet Да сте здрави и щастливи с малкия бебчо!  Hug

Siska, започнах нов проект на работа и се очертава да работя до края на месеца...вече се чудя съвсем сериозно дали не искаш да изкараш някой лев като вземеш, че напазариш вместо мен newsm78.

BebZZ, Nijntje благодаря, че споделихте за памперсите! 2 от 2 имаме съвпадение за huggies и тъй като, друг никой нищо не казва смятам да купя от тях като начало  Hug

А биричката и винцето ми останаха единствените радости от деня  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 857
Честит син на Стела!!!! Много да я радва и да расте здраво и щастливо дете!
loranholl за памперсите моето мнение е,че за по малките номера са по-добри памперс, а за по-големите Хъджис.

# 58
  • Мнения: 2
АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТО НА СТЕЛКА И ВСИЧКО НАЙ-НАЙ,ЗА НЕЯ И НАШЕТО ТАЛИСМАНЧЕ...
Наближава месец април и се почва-сигурно все по-често ще се раждат бебоци...ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......
АЗ да се похваля,че вече си имаме мн.дрешки,каоличка,креватче и кош за кола-др.баба 6те го донесе от Испаня(мн.се е въодушевила милата само купува от там и само звъни да докладва,даже понякога е мн.досадна ooooh! ама все ме хвашта точно когато едвам съм успяла да заспя...)
ЧРД и на всички празнуващи,мн.здраве,щастие и късмет,а и мн.послушни и здрави бебчета през МАЙ
Лека и спокойна нощ на всички smile3507 между другото аз започнах нещо да си поспивам пожече Embarassed днес се събудих в 10 и 45.... Embarassed

# 59
  • Мнения: 61
Само да кажа, че на мен за киселините много ми помага топло мляко. Дано да помогне и на другите мами. Също и газирана вода, но млякото повече. Не съм взимала лекарства и не ми се иска. Дано да не трябва Praynig

Общи условия

Активация на акаунт