Кой спорт формира най красиво и хармонично тяло

  • 17 104
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 424
Може би не точно по темата,но да питам  Mr. Green  Вярно ли е, че спорт трябва да се практикува след като отслабнеш , за да не станеш с набити и изпъкнали мускули ? А докато изчистиш само кардио ?  Thinking
Find_NEMO не съм съвсем съгласна с теб ,какви трансформации съм виждала !  Whistling

# 16
  • Мнения: 2 013
По мои наблюдения всички жени спортистки са като  1ironing дъски за гладене. Ужас!  Sick
Най-хубаво се оформя тялото от плуване   sport027
И все пак ще се замисля сериозно,дали като дъщеря ми порасне да я записвам да спортува нещо или не.
Аз никога не съм спортувала пък до преди раждането имах страхотно тяло!  Embarassed

П.С. Надявам се дъщеря ми да вземе моето тяло и ръста на баща си!  Praynig
С никакви лоши чувства към теб,но аз предпочитам да спортувам и да имам секси дупе  Embarassed, отколкото да нося чашка D и като си сваля сутиена да меря дали не са се приближили към пъпа ,а задника ми да е метър  на метър и да се тресе като брюле.За моя радост и мъжът ми го предпочита.

Има тела,които имат нужда от поддръжка,за да изглеждат добре!
Други са си природно сройни и елегантни!
До човек си е!

П.С. И аз нямам никакви лоши чувства към теб!  Grinning

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пак се объркват нещата. Професионалният спорт е едно, спортът за здраве и удоволствие е друго.(Макар, че аз познавам гимнастички с много големи гърди Laughing).
При умереното спортуване бюстът ви не ще пострада.  Laughing Аз съм размер "Д", но това не ми пречи да тичам. Има вече много подходящи сутиени за спорт (а аз нося и специален топ от ликра за джогинг).
Подходящата екипировка е много важна. Специално за тичането е хубаво да имате маратонки за джогинг, примерно.
Отново за бюста - от личен опит казвам, че обиколката на дупето намаля със сантиметри, а на бюста не е мръднала.  Wink
П.П. Не мога да не спомена, че стане ли топло, много хора хукват в парковете и има доста забавни гледки. Виждала съм девойка с черни чорапогащи тип мрежа и къси, блестящо розови шортички. Както и девойка, която тичаше с дамска чантичка.  Whistling
П.П.П. Виждате ли колко съм добра в агитацията? Предлагам и забавления.  hahaha
 

# 18
  • Мнения: 4
Може би не точно по темата,но да питам  Mr. Green  Вярно ли е, че спорт трябва да се практикува след като отслабнеш , за да не станеш с набити и изпъкнали мускули ? А докато изчистиш само кардио ?  Thinking
Find_NEMO не съм съвсем съгласна с теб ,какви трансформации съм виждала !  Whistling

За да ти се покажат оформени мускули (като на мъжете) трябва много стриктна диета.Дори и на най - пълните хора им правят програми ,в които включват упражнения за цяло тяло.По-скоро от кардио + диета(и то не всяка) биха се оформили мускулите.

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 17:10 от pebuls4090

# 19
  • Мнения: 4
Пак се объркват нещата. Професионалният спорт е едно, спортът за здраве и удоволствие е друго.(Макар, че аз познавам гимнастички с много големи гърди Laughing).
При умереното спортуване бюстът ви не ще пострада.  Laughing Аз съм размер "Д", но това не ми пречи да тичам. ....
 
Точно това имам впредвид.Предполагам ,че тук няма професионално спортуващи.Професионалният спорт е ежедневни, многочасови тренировки.А и аз имам познати с големи гърди,които ходят на фитнес и от това гърдите им не са пострадали.Не че моите са големи Embarassed,но нямам наблюдение да съм се насочила към детската номерация,все още.  LaughingАйде ,че разводнихме темата.

# 20
  • Мнения: 0
Има тела,които имат нужда от поддръжка,за да изглеждат добре!
Други са си природно сройни и елегантни!
До човек си е!

Напълно съгласен !

http://www.vbox7.com/play:42c2e2e6

# 21
  • Мнения: 0
Все пак не бива да се прекалява защото :

Това са пенсионирани културисти.

Не е за хора със слаби нерви!!!

http://fishki.net/comment.php?id=42826

# 22
  • Мнения: 4
Има тела,които имат нужда от поддръжка,за да изглеждат добре!
Други са си природно сройни и елегантни!
До човек си е!

Напълно съгласен !

http://www.vbox7.com/play:42c2e2e6
За това говорех-женското тяло е красиво ,когато е стегнато,а и не само женското.Нека и мъжете се потят Mr. Green

Все пак не бива да се прекалява защото :

Това са пенсионирани културисти.

Не е за хора със слаби нерви!!!

http://fishki.net/comment.php?id=42826
Трябваше да кажеш,че не е и за хора ,които ядат.Щях да си изплюя яденето, накрая особено.

# 23
  • Мнения: 4 806
Впрочем, отговорът на този въпрос изобщо не предполага да се даде отговор на въпроса - какво да тренираме, за да имаме хубаво тяло. Защото - начина на трениране за един спорт е много по-разнообразен от дисциплината на спорта. Примерно - мислите ли, че бегачите не тренират с щанги? Тренират, за да развият определени качества като експлозивност (примерно, ако бягат на кратки разстояния). В този смисъл - от мъжете Тайгър Удс има май перфектното тяло, но е голфър и ... усилено се занимава с фитнес - което впрочем се сочи за една от предпоставките за неговия успех, та после повечето голфъри и те започнаха да влизат във фитнес залите. Ако модата и тенденцията го наложи, един ден може да кажем, че спортът голф развива най-добре тялото.  Mr. Green
Ключът е в яснотата за това какво искаме и как да го постигнем.
Проблемът на жените е в количеството мазнини по бедрата и корема най-често. Фитнесът е добър начин за намаляването им, но само при правилната му употреба продължително време. Както и аеробното натоварване - ако не се прилага правилно за целта, то може да доведе до обратен ефект, в смисъл - обиколките вместо да намаляват - растат. Има и още нещо - много е грешно вторачването в кг, а не в сантиметрите, особено когато говорим за спорт.
А за това, накъде да насочим децата ... въпросът е какво отговаря най-добре на техния темперамент. Защо не и някои от бойните изкуства? Не видях подобен вариант тук.

# 24
  • Мнения: 11 747
О, бойни изкуства и красиво тяло за жена - не!  Rolling Eyes
Тренирала съм карате и джудо. Краката стават такива 'топузчета', че просто изглеждат смехотворно в къса пола  Confused
За момчетата е идеално.

То.., и всеки има различни разбирания за 'красиво и хармонично тяло'  Thinking
Накои харесват така   други по- леко нещо такова  аз харесвам от този сорт   или така

# 25
  • София
  • Мнения: 2 497
Ух, дами, аз какво ли не съм тренирала от малка.
Сега съм на 20. Като малка ходех на тенис на корт, после спрях. Пак започнах и пак спрях. Започнах да ходя на бокс - две години. Да ви кажа, никога не съм се чувствала така добре, както тогава. Беше невероятно, но както при повечето спортове в един момент започва да става сериозно и състезанията станаха ежедневие и спрях преди да е станало късно.
После започнах да ходя на аеробика в Атлетик, ама... нещо не е за мен това нещо. Преди 2 месеца се записах на хип хоп танци и на салса (едно след друго при Алфредо Торес) но от салсата се отказвам. Прекалено много хора сме и е голяма гъчканица, не за друго. Убедих се, че танците са може би най-извайващото тялото "спортуване". Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 757
Все пак не бива да се прекалява защото :

Това са пенсионирани културисти.

Не е за хора със слаби нерви!!!

http://fishki.net/comment.php?id=42826

Ама защо изглеждат така, какво им се е случило на тези хора. Каква връзка има фитнесът с последвалата ги анорексия  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 149
Все пак не бива да се прекалява защото :

Това са пенсионирани културисти.

Не е за хора със слаби нерви!!!

http://fishki.net/comment.php?id=42826

Ама защо изглеждат така, какво им се е случило на тези хора. Каква връзка има фитнесът с последвалата ги анорексия  newsm78
И аз  това се питах newsm78

# 28
  • Мнения: 2 013
Все пак не бива да се прекалява защото :

Това са пенсионирани културисти.

Не е за хора със слаби нерви!!!

http://fishki.net/comment.php?id=42826

Какво е това???  #Crazy
Направо ми се преобърнаха червата...  Sick Sick Sick

# 29
  • Мнения: 2
Моето мнение е , че всеки трябва да спортува.Все пак спорта е здраве. За една жена най- добре е да се избере спорт , който да натоварва колкото рацете толкова и краката , защото ако вземете спринтьорките те имат огромни крака а слаби ръце  , ако вземем плувкините те имат огромни ръмене (като на мъж) и не толкова съразмерни крака. Тениса е добра идея лично според мен защото и тичаш и използваш ръцете си . Гимнастиката също става ама като се замисля колко ги лишават от храна не ми се мисли . Май най- много ми допада тенис , акробатика(щото нали се вдигат във въздуха една друга и т.н има равномерно натоварване) и танци каквито и да са спортни , народни , балет и т.н.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт