''Парфюмни размисли и страсти'' 9

  • 18 787
  • 429
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 204
                                   





        



                Модния дизайнер Калвин Клайн е роден в Бронкс, Ню Йорк. Воден от любовта си към изкуството и красотата, завършва колеж по дизайн, а после Моден Институт в Манхатън. Точно там, по време на студентските си години се влюбва в бъдещата си съпруга  - Джейн и през 1964 г., двамата се женят.
Вдъхновен от свежестта и лишения от претенции стил на младите нюйоркчани, Клайн основава своя модна компания през 1968 г., с финансовата подкрепа на свой заможен приятел от детството. Колекциите на Калвин имат светкавичен успех, той нацелва нуждите и изискванията на младите, като съчетава в дрехите си свобода, лекота и градски шик. Без помпозност, без излишни претенции - изчистения му стил се радва на огромен успех, негови облекла започват да красят кориците на модните титани Воуг и Харпърс Базар. В ранните 70 г. на миналия век, той представя своя линия джинси - тесни, с ниска талия и щампа с логото СК на задния джоб. Рекламната кампания е много секси и провокативна, в един от клиповете, петнайсетгодишната тогава актриса Брук Шийлдс казва прелъстително - '' Нищо не може да застане между мен и моите Калвин'' (игра на думи, загатваща, че джинсите се носят на голо). Истерията е невероятна - продават се по 40 000 чифта на седмица.
През кариерата си Клайн многократно е критикуван за твъде смелия начин по който рекламира продуктите си, често е осъждан от Католическата църква за прекалената сексуалност на визията. Определян, като най - големия американски дизайнер, Калвин Клайн е получава наградата на Съвета на модните дизайнери в Америка за изключителни постижения, едновременно в мъжкото и дамското облекло през 1982 г. Все още е единствения приел отличието едновременно и в двете категории.

п.п. Всяка нова тема, ще ви запознава с известен дизайнер и неговите парфюмни вълшебства.




  - Калвин Клайн

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 18:21 от Tess d`Urberville

# 1
  • Мнения: 2 590
Аууууууууу какви тела самооооооо  Heart Eyes
Направо се хипнотизирах.  Embarassed

# 2
  • Мнения: 13 627
Охоо....хубави са им рекламите, но нито един парфюм не харесвам на Клайн

# 3
  • Мнения: 214
Ехооооо,още един любимец!
Симпатягите са си екстра,но и Ева Мендес е изкусителка Peace

# 4
  • Мнения: 2 590
Ехооооо,още един любимец!
Симпатягите са си екстра,но и Ева Мендес е изкусителка Peace
Тя, че Ева си е изкусителка, няма две мнения. Но на мен очите ми на други места гледат  hahaha

# 5
  • Мнения: 214
Жаки хмммм:-)))има време,сладурче!Може да те изненада един ден!За сметка на това с марка CK имам :слънчеви очила с бяла рамка,бельо-страхотно е!Исакм и часовник,погледни в МОЛА часовниците му!Много са щури.

# 6
  • Мнения: 4 204
Ами за това съм ги сложила, че тука сме само жени - да има баланс и закачка Wink, особено първия, до логото ми е страшен любимец - футболист, играч от Арсенал - страхотеееееен Heart Eyes Heart Eyes, а парфюмите на Калвин Клайн ги харесвам много. Имам няколко страшни любимеца Grinning

# 7
  • Мнения: 13 627
Аз пък Sad Нито ми харесват мъжете, нито парфюмите....нито един не е мой тип Grinning

# 8
  • Мнения: 214
И аз футболиста си харесах,както и Еуфория,Нощен Обсешън,Лятното Етърнати и може би Ескейп.А мъжкото Етърнати е опасно Peace Laughing

# 9
  • Мнения: 4 204
Аз пък Sad Нито ми харесват мъжете, нито парфюмите....нито един не е мой тип Grinning

Ох Жаки, а на мен всички #Crazy Blush Laughing

Много обичам Еуфория класическата, Кристалин също ми допада, обичам Искейп, Трут, Си Кей инто ю, Уан едно време го носех с голямо удоволствие, но сега вече не Peace

# 10
  • Мнения: 2 590
И на мен ми харесаха всички.
Жаки ако не им гледаш главите, поне стегнатите телца не ти ли допадат  newsm53

# 11
  • Мнения: 4 204
На мен тези тела ми действат и още как, и като си представя напръскани с мъжката Еуфория...............започва да ми е трудно да пиша Laughing Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 1 311
Браво Тес,пак красоти   bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 204
Благодаря ти  Simple Smile  bouquet

Жаки, Обсешън Найт пробвала ли си го?

# 14
  • София
  • Мнения: 39 005
И аз тука!
С целия ми гардероб!
http://www.fragrantica.com/index.php?view=profile&clan=9780

Искам да пробвам ВСИЧКИ Eternity!!!

Общи условия

Активация на акаунт