Teлевизионна досада

  • 2 419
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 429
Мачовете  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 149
Ясновидците най-много ме дразнят ThinkingШоуто на Слави също ми дотегна #2gunfire

# 17
  • Мнения: 7 192
Както и навика на най-популярните телевизии да ми пускат 1000 пъти въртяни филми от 80-те баш в събота вечер.  Close
И мен много ме дразни това.

# 18
  • Мнения: 283
аз по-тъпо нещо от Хипнотизаторът не бях гледала

# 19
  • Мнения: 15
Вече не е досада.ГАДОСТ Е.Боклука,Бойко,Станишев..  НА ТОЗИ СВЯТ ИМА ДРУГИ ХОРА И СТОТИЦИ ПРОБЛЕМИ .оБЪРНЕТЕ СЕ КЪМ  ЧОВЕКА,А НЕ КЪМ ТЕЗИ  ПОЛИТИЦИ ЗА КОИТО ВЕЧЕ НЕ ОСТАНАХА  ОПРЕДЕЛЕНИЯ.

# 20
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
ясновидци,хипнотизаторът и филми въртящи се по 6-7 пъти и повече през почивните и празнични дни

# 21
  • Мнения: 940
От една седмица не съм пускала телевизора....и ми е леко, спокойно...

# 22
  • Мнения: 4 916
Има една адски досадна реклама на български филм за Хемингуей  Sick всичко друго бледнее.

# 23
  • Мнения: 1 217
Дразнят ме всички сапунки. Не виждам какво пречи на тяхно място да дават истински детски филмчета, като рисуваните руски приказки от нашето детство, или образователни предавания. Дразнят ме "детските" по cartoon и jetix , в които е пълно с  урудливи герои с триъгълни глави, или зловещи роботи, чиято цел е гибелта на планетата. Не мога да проумея и смисъла на "филми" предназначени за най-малките зрители като телевизионното безумие  наречено "Мързел град" ( lazy town ) , в което се преповтаря до втръсване една и съща случка- поредния пъклен план на "черната овца" на града и провалянето му с помощта на "спортните бонбони" , които могат да помогнат на  всеки да лети. Няма да се учудя, ако ги видя утре на пазара, на мястото на изобилието от близалки, но с много повече оцветители и захар и на цена 3 лв. за едно бонбонче Crazy
"Ясновидци" изобщо не го гледам, по-добре да си взема билети за цирк.

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 15:40 от Катюнгелчева

# 24
  • Мнения: 2 068
на мен ми  омръзнаха всичките  реалити формати, конкурси за пеене, игри .....и пр.
гледат ми се филми вечер  Close но не от 23ч

# 25
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Дразни ме почти всичко по телевизията - сериали, новини, реклами....; с изключение на няколко предавания. Затова не гледам друго освен тях. Каквото ме интересува, си го дърпам от нета и си го гледам на спокойствие без реклами, пускам си го на пауза, когато ми е кеф и така.

# 26
  • Мнения: 11
мене ме дразни Милен Цветков по гадно човече не съм виждала, пък сега и сутрин да го гледам гадост безумна не стига че вечер го дават ами и в сутрешният блок, сега остава да води и с гала и новините, а може и следобед в някоя сапунка да коментира шехерезада например, направо ще приключа с нова телевизия завинаги един път не го чух с някой човешки да се държи кой го харесва не-знам

# 27
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Канал1.

Общи условия

Активация на акаунт