SportsDirect.com - 1!

  • 83 793
  • 708
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 29
Да,универсални са.Последните 3/4 кода сме ги използвали всички и не е имало проблеми.Имаше и кодове за % остъпка и при тях е така.Можеш да пробваш някой от старите ,може и да ти се хване.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Както Stryper вече ви е казала обувките на Pepe Jeans са от Amazon. Peace

kremi7, аз още след вчерашния ти пост пуснах линкове на трите неща, които ми се повтарят и ще продавам. ЧуШлИвО ЛюТе ми писа, че ги иска и се разбрахме с нея. Peace

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...при вас колко си взема банката,е то зависи и от сумата де,но все пак..
нищо  Peace

# 78
  • Мнения: 1 251
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Barbie+Babydoll+Dres … ?ColCode=29002306  за момиченца какви сладки неща има  Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 20:12 от ORHIDEA

# 79
  • Мнения: 41
Лилко, коя ти е банката, ако не е тайна? А аз си мислех, че Експресбанк са зле.
 

ДСК!

# 80
  • Мнения: 4 178

И са нови - май в края на седмицата добавят новите неща. Ох - пак напълних кошница. Купувам за малката, за да ги носи догодина. За това лято има прекалено много неща. А тези дрехи са страхотни.

# 81
  • София
  • Мнения: 398

И са нови - май в края на седмицата добавят новите неща. Ох - пак напълних кошница. Купувам за малката, за да ги носи догодина. За това лято има прекалено много неща. А тези дрехи са страхотни.


За съжаление и аз съм като тебе... ooooh! За това лято вече сме пълни с дрехи, ама не, аз за другото ще купувам...  Joy Само като си помисля до тогава още колко неща ще накупим и лошо ми става....  #Crazy А пък на мъжът ми... Whistling

А да попитам момичетата, получили вече от дрешките на Барби.... как са като материи? Много ме притеснява този състав, дето го дават - 65% polyester. 35% cotton... Все си мисля да не са едни такива - лигави триката.... newsm78

# 82
  • Мнения: 1 028
Аз и преди казах,ама никой не чува,в този сайт кодовете за БД са за територията на Англия,за нас единствено остава,ако пак проработи някой за 10 % отстъпка.Купуваме нещата,които са им намалени с 50 5 и нагоре,пращат ти ги с куриер на дом. адрес,че и и да ни платят доставката-те такова животно нема Laughing

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...А да попитам момичетата, получили вече от дрешките на Барби.... как са като материи? Много ме притеснява този състав, дето го дават - 65% polyester. 35% cotton... Все си мисля да не са едни такива - лигави триката.... newsm78
Aз получих няколко потничета(за 1 приятелка и за племенницата), сьс сигурност трикото не е лигаво, но и не е най доброто, което може да бьде. Личи, че има и изкуствено, не са еластични. За по паунд, два стават, но честно казано, според мен, повече не заслужават. 

Папитууу , как да няма, та той половината форум, дето се казва, си порьча с тях.  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 29
И аз така като вас купувам ли купувам,то вече няма място в гардероба,но пък се надявам че малката после ще износва  Wink.А за материята,доста дрешки взех на Барби и мога да кажа че плата е мек и много хубав,стегнат/неразбирам много от видове и не ги знам,гледам ги на външен вид/,защото ми се е случвало да взимам неща на който пише 100% cotone,но разлика от земята до небето.И съм сигурна че няма да мръднат.
Аз и преди казах,ама никой не чува,в този сайт кодовете за БД са за територията на Англия,за нас единствено остава,ако пак проработи някой за 10 % отстъпка.Купуваме нещата,които са им намалени с 50 5 и нагоре,пращат ти ги с куриер на дом. адрес,че и и да ни платят доставката-те такова животно нема Laughing
hahaha  Joy Joy явно много страници си пропуснала.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 22:12 от aleksova1

# 85
  • Мнения: 260
Аз и преди казах,ама никой не чува,в този сайт кодовете за БД са за територията на Англия,за нас единствено остава,ако пак проработи някой за 10 % отстъпка.Купуваме нещата,които са им намалени с 50 5 и нагоре,пращат ти ги с куриер на дом. адрес,че и и да ни платят доставката-те такова животно нема Laughing


Има,има.Някой момичета вече си ги получиха.А мойта е в Унгария Peace
Не всичко е смес има и дрешки 100%coton

# 86
  • Мнения: 1 251
Даа, а моята с безплатната доставка вчера е изпратена!  Crazy Папитуууу, пак изпусна значи, следи за нов код ако се появи пак!  Hug

# 87
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз и преди казах,ама никой не чува,в този сайт кодовете за БД са за територията на Англия,за нас единствено остава,ако пак проработи някой за 10 % отстъпка.Купуваме нещата,които са им намалени с 50 5 и нагоре,пращат ти ги с куриер на дом. адрес,че и и да ни платят доставката-те такова животно нема Laughing

И пак да го кажеш, пак ще си действа БД и до България. Mr. Green

Хубави са като материя и качество дрешките на "Барби", аз съм купувала от магазини на СпортсДирект в Англия преди години и не са мърдали при прането. Peace За сега получените не мога да дам отзиви още, защото не съм ги прала - прибрах ги за лятото.

Ето реални снимки на пристигналите днес неща:
http://www.darko.biz/Amazon/pokupki.html
и аз поръчах тези шапки,стават ли на дъщеря ти,а зелената я има в продавалника за 14лв ooooh!

Да, съвсем точно са й шапките. Peace А в Продавалника яка търговия се върти явно  ooooh!:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=45534

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 01:56 от chockolina

# 88
  • Мнения: 601
Че моя приятелка пусна поръчка с БД миналата седмица  Peace И не и взеха лев за доставка. Само че са блокирали парите за цялата поръчка а всъщност са имал
и налични само едни маратонки от 6 чифта. Сега ще видим  какво ще стане.

# 89
free delivery on L50 or more!- в единият сайт има изписано това .Като не е оказано ,че е за страната ,това означава ли ,че е код за БД?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт