Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ottawa, Canada

Вчера се върнахме от поредното си посещение в Биодома в Монреал  и реших да ви покажа малко снимки. Някои са от тази визита, други от предишни; раделени са в албуми, които съответсват на екосистемите представени там. Приятно гледане:
http://community.webshots.com/user/biodome2005
Цитирай

Аууу, голяма красота, много оби4ам природата и животните, супер сте си изкарали . Ей тази снимка http://image56.webshots.com/56/5/75/42/423557542nfUNhE_ph.jpg е много хубава, Изабела е направила като пингвин4ето, голяма сладунка.
Ох, много хубаво ме освежи Very Happy
Цитирай

Съвсем в края на света

Лаураааа, искам още снимки на seacreatures, само това го нямам на снимки, ама то и не е като да може да се снима. Айде почвам да рИва, искам в Монреал.
Цитирай
Красота......А пък Изабела само как позира  Hug
Много са ми сладки пуфините. Тук ходихме с половинката, докато бременеех с номер две да ги наблюдаваме. До Абърдийн има един залив, в който гнездят....Големи сладури са.
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Много хубави снимки   Hug срамота, че живея тук а не съм ходила в Биодома Embarassed
Изабелка си е кукличка Love
Цитирай

На пода

Много интересно ми беше да видя снимките ти. Този Биодом какво тоЧно представлява? Нещо средно между ботаниЧеска и зоологиЧеска градина ли е? На практика съм виждала всиЧките тия екосистеми но на разлиЧни места и е много добре Че са ги събрали заедно и така хората по-лесно могат да ги видят. Направо сте щастливци Че имате такова приятно място за разходки и образование в близост!
Цитирай

Ottawa, Canada

Много хубави снимки   Hug срамота, че живея тук а не съм ходила в Биодома Embarassed
Изабелка си е кукличка Love

Ти сериозно ли? Shocked Ние ходим по 2-3 пъти годишно. И още толкова до Ботаническата градина. И до Стария град.
Нали знаеш, че Монреал си ми е тръпка на мен. Много ми липсва!
А ходила ли си до Шварц'с - магазина (+ресторант) за пушено месо? Смята се за световно известен.
Цитирай

Ottawa, Canada

Много интересно ми беше да видя снимките ти. Този Биодом какво тоЧно представлява? Нещо средно между ботаниЧеска и зоологиЧеска градина ли е? На практика съм виждала всиЧките тия екосистеми но на разлиЧни места и е много добре Че са ги събрали заедно и така хората по-лесно могат да ги видят. Направо сте щастливци Че имате такова приятно място за разходки и образование в близост!

Биодома представлява нещо като зоологическа и ботаническа градина, обособени в екосистеми. Представени са 4 екосистеми: тропическа гора с характерните за нея растителност, животни, птици, влечуги, риби и тн;  Лорентидите (това са хълмове близо до Монреал; представени са отново с растителност и животни, като там се следва сезона на годината - дано разбереш какво искам да кажа; ако в Канада е лято, там също представят лято. Любими на децата са пингвините в зоната арктик/антарктик. Непрекъснато има различни прояви, например  разглеждали сме "кухнята" на Биодома - служители обясняват как се поддържат екосистемите, с какво се хранят животните и др.; през лятото има летни лагери за децата. Има и "зона на откривателя" с препарирани животни, микроскопи и др. За децата е много интересно преживяване, защото освен че виждат доста неща, те научават много за животните, хабитата им и т.н. Поне моето дете ходи там с голям интерес и винаги се обогатява с нещо ново.
Цитирай

Кебекуйка

Hug Hug Hug
Страхотни снимки, очаквам с нетърпение да посетим това неземно местенце.
Цитирай

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

Лауричка...това е страхотно място и не е за пропускане. Ние много оби4аме да ходим по такива места и 100% мяна да го преско4им само дето ни е малко дале4ко.

Аз ще се опитам да намеря сайта му ако има, но ще съм ти благодарна ако го знаеш да ми го постваш  bouquet
Цитирай

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

Намерих го

Ето тук за който се интересуеа
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.