може ли да се сбърка?

  • 6 569
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Ми да, и за мен само розовото е много конкретно. Всичко друго става за двата пола. А не знам защо не съм привърженик на всичко розово за момиче и всичко синьо за момче. На моята дъщеря купувам абсолютно всички цветове.

Освен това не вярвам да има грешка в прогнозата. Купи, каквото ти харесва.

# 31
  • Мнения: 188
Количката можеш да я купиш и след като Ви изпишат живот и здраве от болницата - няма да ти трябва още първия ден! Харесай я и като се приберете някой ще я купи вместо теб Grinning. Относно дали могат да сбъркат - според могат, знам за такива случаи!

# 32
  • Мнения: 1 354
По принцип винаги може да се допусне грешка,но обикновено на 3 и 4 Д познават,ако толкова държиш да си купиш сега количка по добре да е в неутрален цвят Peace Аз вече всичко необходимо за бебето си купих само количката ще взема когато се роди Peace , но все пак ти си решаваш Peace

# 33
  • Мнения: 137
ми да ти кажа почти е сигорно,защото на мен 8пъти ми каза момиче и като се роди попитах какво е Embarassed(много исках момченце)

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 114
В 5-я месец ми казаха,че ще е момиче и аз купих разни розови неща,но в 7-я вече се видя,че е момче и в родилния дом бяхме с розов биберон-много беше хубав,затова не го смених.Ти си прецени сама-ако не ти пречи,че момиченцето ти е в синя количка-купувай.Не виждам нищо лошо-щом моделът е удобен,няма значение какъв цвят е.
Успех и леко раждане Praynig

# 35
  • Мнения: 8 999
3Д и 4Д ехографията не познава, а вижда пола на бебето. Няма как да стане объркване.

# 36
  • Мнения: 69
Едва ли са сбъркали двама лекари. Купувай каквото ти е на сърце. Освен това има много момичета със сини колички.
това е и моят отговор
И на мен двама лекари ми казаха момче и момче излезе.
И не са ме гледали на 3Д.

# 37
  • Мнения: 4 292
99% е сигурно, че са видяли правилно пола на бебето. Объркванията стават с обикновения ехограф, не и с три и четириизмерните.
Купувай си спокойно каквото искаш, аз не бих чакала, нито пък бих взела неутрален цвят, при положение, че искам червено. Примерно.

# 38
  • Мнения: 3 294
И аз мисля че може да си спокойна , грешки при 3Д ехография почти няма , но най-много зависи кой те гледа .
При мен досега на всички прегледи , включително и 3Д и 4Д ми казват момче , аз вярвам на докторите които ме гледат и затова всичко което купувам е в синьо - вкл. количка и кошарка . Успех  Peace

# 39
  • Мнения: X
Не мисля, че може да са объркали, но все пак ако се съмняваш...
По-добре вземи количка в неутрален цвят,а ако държиш да е синя за момче и розова за момиче не пречи да изчакате докато се роди,така или иначе няма да го изкараш навън още от първия ден а и една количка се купува за 15мин.Можете да харесате от сега модел а после мъжа ти да отиде да вземе в съответния цвят.
Peace

# 40
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Аз бях на 4Д в 4-тия месец казаха ми момче и преди и след него, имам и снимка на органите, обикновенно не става грешка на тези ехографи. Но въпреки това купи това което искаш, мен лично много ме дразнят момиченца само в розово и момченца само в синьо и затова съм взела различни цветове. Общо взето май имам само сини дрешки другите неща са в различни цветове. Успех и купи това което ти харесва.

# 41
  • Мнения: 6 713
Може, да. Затова ние купихме неутрална количка! Плюс това е по-готино, е не само това синьо за момчета и розово за момичета! Stop

# 42
  • Мнения: 1 341
Само ако цвета който съм избрала е розов бих изчакала. Всики останали цветове са универсални.

ПП. първата количка на дъщеря ми беше синя! Не страдам от предрасъдъци! Peace

# 43
  • Мнения: 2 960
Абе може ,но мисля че е твърде малко вероятно.
Избери си от многото колички ,подходящи и за мома и за момък. Peace

# 44
  • Мнения: 530
На мен ми бяха казали ,че ще имам момиче и въпреки това купих количка в сини нюанси просто защото много ми хареса и беше удобна .А се оказа и много издръжлива още вози малкия.

Общи условия

Активация на акаунт