ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ-15

  • 20 583
  • 418
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Еее явно не съм единствения мъжага тука, имало и още един.  Grinning
Ми двама сте,ама единия одавна не е писал..
Аз визирах теб  bouquet




О Благодаря ти. Много Ви обичам!

# 46
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
Он4о,някъде ми се мярна пост,че и ти се от творящите...
Та хипотетично може ли да очакваме и от теб сценарий Thinking
 Моного те добри момичета и МОМЧЕ,много ви се радвам на всички Heart Eyes
Simple Smile не Ardea, не мога аз да се меря с таланти  bouquet(Слаш беше споменала в  нейн пост за сценарий,в който бях изказала мнение Peace), но те са страхотни и наистина не усещам толкова липсата на сериала Grinning Hug

# 47
  • Мнения: 12
Ама тия брадъри верно немат срама...честно казано вече свикнах да няма епизоди,но как може такава наглост?!  newsm78

# 48
  • Мнения: 4
Ама тия брадъри верно немат срама...честно казано вече свикнах да няма епизоди,но как може такава наглост?!  newsm78

Те си взимат паричките и не им пука  #Cussing out

# 49
  • Мнения: 622
Ама тия брадъри верно немат срама...честно казано вече свикнах да няма епизоди,но как може такава наглост?!  newsm78

Те си взимат паричките и не им пука  #Cussing out

Мдам, така е за съжаление... Нищо, поне утре със сигурност ще има серия.  Party

# 50
  • Мнения: 428
ТЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ,а е 23.00
никакъв срам.,...не мога да повярвам...чак вече ми е смешно.
Ей сега свършиха ЕЛ-връзки по Фокс Лайф и цъкнах да видя,,,дали още ги дават. ooooh!

# 51
  • Мнения: 12
ТЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ,а е 23.00
никакъв срам.,...не мога да повярвам...чак вече ми е смешно.
Ей сега свършиха ЕЛ-връзки по Фокс Лайф и цъкнах да видя,,,дали още ги дават. ooooh!
Това е уникална наглост! Те вземат и от времето на новините,бе!!! Толкова ли е уникално това шоу и с  кой знае какъв НЕВЕРОЯТЕН рейтинг,че им позволяват да вземат от времето....Ми да им отпуснат 4 часа на тези некадърници
Защо ние да страдаме....! Както и да е...вече свикнах да ни прецакват... вече дори спряха и да се извиняват хаха! Stop Stop

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 23:18 от pavlina1

# 52
  • Мнения: 8 524
Запис за да ви следя

# 53
  • Мнения: 0
Слаш страхотна ,както обикновено bouquetмалко а ла Хаус Hug Peace)


thanks, пипъль  newsm03
хихиих, наистина взаимствах от историята с Амбър. Там бях си измислила подобна история на база спойлера, че Уилсън моли Хаус да жертва живота си заради Амбър. И бях измислила, че на Амбър й трябва бъбрек и Хаус й става донор.  Mr. Green Laughing

п.с. утре ще се пробвам с четвърто действие  Blush

# 54
  • Мнения: 2 631
JigSaw      bowuu Браво - на мен ми хареса сценария, а аватарчето.....ммммммммммм  Heart Eyes

# 55
# 56
  • Мнения: 491
Според мен трябва да прекръстят NOVA TV на-BIG BROTHER TV или VIP BROTHER TV/според случая/.

# 57
  • Мнения: 0
Здравейте момичета...

Сериал няма, ама сценарии колкото искаш! Само ако знаеха от НОВА! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Още се издирват телефони на шефове в НОВА, не може да не изкочи от някъде, също така от вчера се чудя, къде и с кого може да се свържем, за да повдигнем въпроса - нормално ли е поведението на национална медия, с национален лиценз, да манипулира зрителите и да прави ПОДВЕЖДАЩИ  реклами! С това според мен може да ги натиснем! Мисля, че касае някакви правила и санкции!
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 58
  • Мнения: 743
Що не вземат да си преценят времето и да кажат ясно - "Когато има Live, няма да има сериал, защото не можем да си рограмираме времето правилно".
Така няма да има излъгани и разочаровани хора.

# 59
  • Мнения: 4
JigSaw      bowuu Браво - на мен ми хареса сценария, а аватарчето.....ммммммммммм  Heart Eyes

Радвам се, че ти харесал сценария ми, както и . . .  автара.

Общи условия

Активация на акаунт