Спирала за мигли

  • 83 038
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Ми не съм доволна от лаш куин на ХР. Нищо особенно не прави и вече започна да ми прави бучки на миглите.
И аз получих моята и я пробвах днес, не е кой знае какво за къси и редки мигли.Не е много по-различна от доста по-евтини от нея като буржоа, лореал и разни други.Не е много лоша, но т.н кукленски ефект не го докарва, за дневен дискретен грим е хубава иначе не!

# 736
  • Мнения: 241
Ми не съм доволна от лаш куин на ХР. Нищо особенно не прави и вече започна да ми прави бучки на миглите.
И аз получих моята и я пробвах днес, не е кой знае какво за къси и редки мигли.Не е много по-различна от доста по-евтини от нея като буржоа, лореал и разни други.Не е много лоша, но т.н кукленски ефект не го докарва, за дневен дискретен грим е хубава иначе не!

Аз пък съм страшно доволна от тази спирала.Разделя ми миглите, придава обем и стават точно като кукленски. Peace

# 737
  • Мнения: X
Може аз да не съм я сложила като хората, а и много бързах.Иначе разделя да, удължава малко, но и доста течна ми се видя, може би като не е отваряна, те след няколко отваряния малко се променят спиралите.За през деня ще ми свърши работа Simple Smile

# 738
  • Мнения: 557
Момичета ,ще заключат темата ,време е за нова .

# 739
  • Мнения: 557
Нова  Тема / стига да не се обиди авторката на предишната    Thinking /

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=445790.new#new

Общи условия

Активация на акаунт