Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 56
Леле Пипи- много е сладък този Емо Hug Hug, ама как бърка в тази локва ,не се ли мокри това дете. newsm78
За зъбките- давам Дентокинд и мажа с Дентинокс. Много се кривим и плачем и всичко търка в устата- яде вече и чесън- явно много добре и действа на зъбките.Дори  непрекъснато ме води да и мия 4-те зъба дето ги има, и после продължава да търка с четката. И аз не знам как да и помогна.Не може винаги Панадол newsm78 Един познат ми каза да и търкам венците с коняк ,ама още не съм се решила Embarassed Embarassed


Еви- напълно те разбирам - и ние сме долу-горе така. Заспива трудно и аз ужасно се изнервям. EmbarassedОт 8.30 до 10 се приспиваме.
Най-лошото е,че после ми се буди през два -три часа. Направо съм късметлийка ако се събуди само два пъти.И после на работа съм много отнесена, ама няма как. Twisted Evil Twisted Evil И аз като Ане ,все ми беше съвестно ,че мъжа ми ходи на работа и все аз ставам да я наглеждам вечер като се събужда. Сега вече и аз ходя на работа, и пак все аз си ставам CryНа мен ми излизат с оправдание ,че не могат да я приспят ....и така. Confused


Зимна- защо пак ще ходите на гимнастика. Стискам палци всичко да е наред. Praynig

Албенче- и вие голямо премеждие сте имали.  Hug


Алекс- браво за второто място Peace Peace  Дано  вече сте по-добре. Hug Praynig


И аз искам на срещата в Плевен Hug Hug




# 286
  • Мнения: 6 274
Гледам, че сме на 20 страничка, и си помислих, че ще е хубаво следващата темичка да бъде посветена на срещата.
Какво ще кажете, момичета?
  Wink





"Януарчета за 1 Май се стягат, Общонационална среща ще направят"



Нещо не се справям.  Sad
Няма ми я музата.
  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 10:37 от Джуличка

# 287
  • Мнения: 332
Алекс - миличките, колко ви се е струпало на главата  Confused Дано вече всичко е наред, да се засили Магито и стига вече болести  Hug
Стели - много е готин Илия с новата фризура  Flutter
Гаде - милия Гого, дано вече е добре  Hug Честит празник на майчето ти   bouquet Да разкажеш как е минало празненството  Hug
Пипи - страшен е колажа  Mr. Green Емо изглежда мега доволен  Mr. Green
Албенче - много гадна случка  Confused
Като по домовата книга съм ви почнала  Embarassed Извинете, но вероятно съм изпуснала някого  Embarassed

В къщи сме горе - долу......Майчето ми е с Т, Стефан се метна от едно легло и сега е с огромна цицина на челото, мен зъбчето ме мъчи (а уж ходя през 6м на профилактичен, как го закъсах, не знам) и утре съм при Дофтора, дано не е много болезнено  Praynig С таткото и ние сме  в криза и само си разменяме криви реплики  Confused Но сме решили да не се мразим засега  Mr. Green

# 288
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Алекс, много се е струпало на малката МАги дано занапред да е по добре! Praynig Браво за вице купата!

Аз съм  с двете ръце за новата тема да е посветена на срещата. И аз се надявам да има и догодина среща , та с МАри и много други, които няма да успеят на тази/ Усмивка, Хана.../ да наваксаме. Вярвам, че ще си изкарате невероятно момичета и мнооого ми се идва! newsm10

# 289
  • Мнения: 110
Ейййййй,доживях да се разпиша на последната страничка....
Добра ви вечер на всички!

Алекс,много лошотии са ви се струпали...Да отминават по-бързо и без последствия! Praynig

Боре също изкара някаква настинка преди около 20-на дни,давах сироп за кашлица,капки за хрема,нооооо.....уви,явно не се беше излекувал и в комбинация с растящи зъби стигнахме до АБ.Слава богу,изпи го,но апетита на това дете отиде по дяволите.Дали от зъбите,дали от АБ,дали в комбинация от двете,но както през януари беше 13 кг,сега сигурно е свалил поне 2.Страх ме е да го заведа на консултация...Но пък за сметка на това,от началото на месеца си има нова прическа,ето го,ако на някой му се гледа...Това е преди...http://www.snimka.bg/album.php?album_id=360042&pid=11865691
А тази е след подстригването:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=360042&pid=11865692

Ами това е за сега от нас,извинявам се,че съм пропуснала доста от обсъжданите теми,но ще гледам да наваксам.
Лека и спокойна нощ!

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 00:11 от Anichka77

# 290
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Алекс,  Hug. Много неприятно, но стискам палци да надрасне алергията. Аз бих се обърнала към класичеси хомеопат. Все още не съм водила Мирко, защото не ни се е налагало, но при нужда ( надявам се да не е скоро) предпочитам да го лекувам алтернативно.
 Пипи, забравих да ти кажа за зъби - помагало кора от лимон - с вътрешната част( бялата) се търкал венецът, но аз не съм го правила. Тествай дали Емо позволява. Една приятелка така процедира, но Мирко е против и аз не настоявам.

# 291

Общи условия

Активация на акаунт