До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 182 244
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 40
Гамишев ми звучи надежден... мерси за инфото.Днес трябва да свърша тази работа ,че  preggo

# 781
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мърмарова също става,ходих при нея 2 пъти,много любезна,обяснява всичко подробно,изчаквате да попиташ,хареса  ми.
За Драгнева не знам дали работи с ЗК,не знам и къде е кабинета.
Когато раждах дъщеря ми,момичето до мен я беше оперирала Драгнева,идваше да я вижда,сядаше до нея и я разпитваше как е,аз я попитах колко си плати,за операцията тя каза нищо не ми е поискала.Долу в където са операциите бяхме около 12 момичета всички бяха платили,само това момиче не.

# 782
  • Мнения: 3 016
Преди 8 години и аз съм ходила при Драгнева. Държеше се наистина  много любезно .

# 783
  • Мнения: 1 280
  Ей ама много ви е кеф да ги тупнете тези стрелящи емотикони и да колите и бесите "докторчетата" подред.   ooooh!

   i.rusimova ако става дума за бременност Гамишев става наистина, но ако е за друго - не  Peace При Калчева няма смисъл.  

  А някой знае ли Парушева дали се е върнала на работа и ако не, кога ще се връща? Благодаря предварително   bouquet

# 784
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми понякога точно това заслужават,някои лекари,не само генеколози.

# 785
  • Мнения: 54
Аз пък съм много доволна от Георгиев. Може да е стар (както се изрази някои по нагоре), но човека си разбира от работата. Доволна съм и от Калчева. Те двамата ми следиха бремеността. В началото Калчева и като наближи време да раждам и Георгиев. От чисто човешка гледна точка бих казала че Калчева е малко по студена като човек, но това е характер. За мен двамата са най-добрите!!! Peace Калчева за консултация, Георгиев и за двете- и консултация и раждане.
  bouquet
p.s. И Георгиев вече е във Ветрен!!!

# 786
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И до сега съм чувала само добри неща за Георгиев,наистина ли се премести във Ветрен,жалко,кой сега е завеждаш в 1ва.

# 787
  • Мнения: 40
   i.rusimova ако става дума за бременност Гамишев става наистина, но ако е за друго - не  Peace При Калчева няма смисъл
Да става дума за бременност Адашке  newsm53.За друго  newsm78 мисля че не ми трябва ,а ти какво имаш предвид

# 788
  • Мнения: 54
НЕ ЗНАМ КОЙ Е ЗАВЕЖДАЩ В ОКРЪЖНА, НО ГЕОРГИЕВ СЪС СИГУРНОСТ ВЕЧЕ Е ВЪВ ВЕТРЕН.

# 789
  • Мнения: 3 621
Кабинета на Драгнева е на  ул. Генерал Гурко 15, но тя НЕ работи със ЗК. Моя комшийка е бременна в 5-ти месец. Досега ходеше при нея, на последната консултация и е споделила, че  нямат финансовата възможност да роди при нея във Ветрен, ами Драгнева я е прегледала точно за 2 минути и я изпратила да си ходи....
НЕ ЗНАМ КОЙ Е ЗАВЕЖДАЩ В ОКРЪЖНА, НО ГЕОРГИЕВ СЪС СИГУРНОСТ ВЕЧЕ Е ВЪВ ВЕТРЕН.
няма нужда да викаш

# 790
  • Мнения: 3 016
ani-mi, ти чела ли си цялата тема? Виж в черните списъци отзивите за Калчева. Ако не ти се чете достатъчно е само да погледнеш в подписа ми -благодарение на нея е .Искам по този начин да предпазя следващото зачернено семейство ,не да я оплювам и прочие.

# 791
  • Мнения: 54
Кабинета на Драгнева е на  ул. Генерал Гурко 15, но тя НЕ работи със ЗК. Моя комшийка е бременна в 5-ти месец. Досега ходеше при нея, на последната консултация и е споделила, че  нямат финансовата възможност да роди при нея във Ветрен, ами Драгнева я е прегледала точно за 2 минути и я изпратила да си ходи....
НЕ ЗНАМ КОЙ Е ЗАВЕЖДАЩ В ОКРЪЖНА, НО ГЕОРГИЕВ СЪС СИГУРНОСТ ВЕЧЕ Е ВЪВ ВЕТРЕН.
няма нужда да викаш
sorry, Не викам. Пишех с малката на ръце, а тя бърника и ми вкл. caps lock-a. Още веднъж съжалявам! Embarassed

# 792
  • Мнения: 54
ani-mi, ти чела ли си цялата тема? Виж в черните списъци отзивите за Калчева. Ако не ти се чете достатъчно е само да погледнеш в подписа ми -благодарение на нея е .Искам по този начин да предпазя следващото зачернено семейство ,не да я оплювам и прочие.
Да, следя темата и изказвам свое мнение. Аз съм доволна от нея. Казвам АЗ. За другите не мога да говоря. Изказвам мнение и опит, като никого не задължавам и натоварвам с него.
Съжалявам за твоите проблеми с нея, но аз не мога да се оплача от нея. Точно обратно, на мен тази жена ми помогна по време на бременността.
Но мисля, че за всеки лекар е така-едни са доволни, а други не. Един е добър за едни и лош за други. Затова не препоръчвам на никой никого. разказвам свой опит. Всеки има право на избор съответно си носи отговорностите от този избор.

# 793
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми те повечето са така,ако им кажеш,че няма да раждаш при тях,за това до последно си мълчиш и не казваш нищо.

# 794
  • Мнения: 1 280

Да става дума за бременност Адашке  newsm53.За друго  newsm78 мисля че не ми трябва ,а ти какво имаш предвид



  Честито тогава  Grinning за хубаво търсиш лекар. Под друго имах в предвид гинекологичен проблем, защото тогава, аз лично не бих избрала Гамишев  Peace

 

Но мисля, че за всеки лекар е така-едни са доволни, а други не. Един е добър за едни и лош за други. Затова не препоръчвам на никой никого. разказвам свой опит. Всеки има право на избор съответно си носи отговорностите от този избор.
   
  Peace Подкрепям напълно това мнение, точно така е. Аз например съм доволна от един от най-оплюваните в темата лекари, но за МЕН е най-добрия ми избор след всичкото ми обикаляне по такива. И аз не препоръчвам никой, само си казвам мнението и споделям опит

Общи условия

Активация на акаунт