Бъдещи майки- ЮНИ 2009! Тема №55

  • 15 161
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 475
Честито на Safira!!!да са и живи  и  здрави дечицата!!   bouquet И при нас се започна с бебоцитеее.........

За стриите, много странно появиха ми се само на едната гърда и то 6 бройки, лилави и големи Sick, никаде другаде и не мога до го проумея защо  само на едната, а не и на двете - мажа се еднакво навсякъде!!! newsm78 #Crazy

Ще правя новата тема, да знаете!

# 286
  • Мнения: 57
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ Георги и Мария-Стефани!!!!!!!!!! Дано скоро видим и Safira във форума.

Момичета, има ли желаещ да прави новата тема? Аз мога да препубликувам тази.

# 287
  • Мнения: 1 419
Кате, на мен точно така ми се появиха  Rolling Eyes. До самото раждане нямах нищо и след това не се мзах и са се появили. Естествено, аз не ги видях веднага, защото корема ми беше набръчкан и като медуза, та стриите се губеха между стриите. Всъщност ги видях чак сега като забременях  Blush. Корема ми се сви, но си остана набръчкан и така и не разбрах, че са се появили. Сега обаче точно там ме сърби и е много досадно  Crazy. Решила съм след 2 год да си направя пластична операция да си опъна кожата  Whistling. И на бюста съм се наканила, но като се познавам, шанса да ис остана само с каненето е голям  Mr. Green

somebody, честито на приятелката ти. Можем спокойно да се кандидатираме за месец с най-много близнаци  Grinning. А на вас честита количка - много е симпатична. Hug

Олелелеее, още еди бебетааа  Party. Да са живи и здрави бебетата на мама Сафира. Вярвам, че скоро всичко ще е наред и с тях. Ще чакаме още новини. Гъди, ако можеш пусни й смс с много прегръдки и целувки от нас и вяра за бебоците.  Hug

# 288
  • Мнения: 96
Честито на Safira, да са и живи и здрави дечицата Hug
Да растат здрави, щастливи и много да радват мама и татко. Пожелавам им скоро да ги изпишат и да се приберат вкъщи, а на мама Safira- бързо възстановяване Peace

# 289
  • Мнения: 199
Да са и живи и здрави бебчовците на Safira !!!
И дано почувства цялата положителна енергия, която сега всички ще и отправим.  Hug


# 290
  • Мнения: 69
Още една прекрасна новина!!!! ЧЕСТИТО НА МАМА САФИРА И НА НЕЙНИТЕ МЪНИЧКИ СЪКРОВИЩА!

Благодаря ви за отговорите за стриите, май решението е да се мажем и след раждане!

somebody, много красива количка!!!

# 291
  • Мнения: 253
Здравейте, мами!
Отдавна не съм се разписвала, но изчетох всичко най-подробно. Peace
Относно стриите да се оплача и аз. Нямам все още никъде, но в горната част на единия крак ми се появиха едни малки червени лентички, приличат ми на малки разширени вени. Гледката е потресаваща, направо се уплаших. ooooh! Една мама ми каза, че това са стрии и те по принцип в началото били червени, а после ставали бели, дали наистина е така. Thinking Започнах да се мажа с Лиотон 1000 гел за разширени вени и продължавам да се мацам с масажното масло на Кокона и майка за стрии, дано спрат да излизат, че само те ми трябват. От това, което прочетох разбрах, че не само аз съм с контракции и болежки. Стискам палци да устискаме до края и да родим най-хубавите и палави юнчета! Hug
Честито на мама Ди за малките юнаци! Да са и живи и здрави и много да я радват!  bouquet
Честито и на мама Сафира! Да са живи и здрави малките слънца и бързо да растат!  bouquet

# 292
  • Мнения: 1 419
greenlife, ти какви количества планираш да купуваш от Bambino Mio-то? И от самото начало ли ще ги ползваш или от втория рамер?

# 293
  • София
  • Мнения: 2 658
Честито на safira! Да са и живи и здрави дечицата! Дано бързо да се възстановяват!

Gydelichkova аз много я мислех тези дни, все едно съм предчувствала нещо. Знаех, че ще е в болница. Не каза ли, къде е? Ако е в МД там ще и отгледат децата. Ако не ти се занимава да и пускаш sms, моля те, дай ми на лични номера и, аз да и пусна. Тя с нейните контракции ми е близка по съдба и ми е мъчно, че се притеснява.

# 294
  • Мнения: 1 475
новата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=392057.msg11013638#msg11013638

приемам предложения за смяна на заглавието, че не ми се получи много смислено, май!! Peace

# 295
  • Мнения: 199
greenlife, ти какви количества планираш да купуваш от Bambino Mio-то? И от самото начало ли ще ги ползваш или от втория рамер?

Ами мисля от самото начало да се пробвам, пък ще видим. Мисля да си взема от тези комплекти 2 бр. http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id=1958 , но се чудя кои размери дали NB и S или S и M.
NB и S са с един размер пелени, S и M с по-големия. Така ще имам 24 пелени общо (вместо 12), които ще използвам с гащичките и от двата размера.
Доста се чудя и дали направо да купя този комплект http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id=1957

Общи условия

Активация на акаунт