Какви противоза4атъ4ни средства използвате?

  • 4 634
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 587
Първа опция,след второто ще мислим за друго  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 763
Презервативи. След раждането се пазехме с прекъсване на акта, но забременях ( бременността ми беше неуспешна, иначе сега щях да чакам второ и никак да не се пазя). Преди първото дете пиех хапчета. Пробвала съм общо 4 вида, винаги предписани от гинеколог и два от тях не ми понесоха.

# 77
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Спирала

# 78
  • Мнения: 1 558
Пия Жанин Peace

# 79
  • Мнения: 108
Ние винаги сме използвали презервативи и след раждането продължаваме.

# 80
  • Мнения: 830
хапчета  Peace

# 81
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Преди да се роди дъщеря ми бях на хапчета , сега първа опция Peace

# 82
  • Мнения: 239
Уау,колко е голям процента на Прекъсване на половия акт.. Аз ползвам хапчета. Когато ги спра,ще мина на презерватив. Глупаво е да се вярва,че с прекъсване ще се предпазиш. Така стават най-неочакваните изненади!

# 83
  • Мнения: 45
Момичета внимавайте много с презервативи при едно спукване и белата е готова.Аз го казвам от опит скъса се забременях и хоп близнаци да са ни живи и здрави,спиралата е по добрият вариант.

# 84
  • into the blue
  • Мнения: 771
За превенция след първото дете ползвах хапчета,а сега след второто вече съм със  спирала.
Искам да подчертая,че при забременяването и на 2 деца съм спирала противозачатъчните средства и методи.  Sunglasses

# 85
  • Мнения: 239
Стихия ,много си плодовита Simple Smile

# 86
  • into the blue
  • Мнения: 771
sweetcaty,да така е.  Grinning
Затова и са контрацептивите,та така до третото Heart Eyes ,но това е друга тема.  Wink

# 87
  • Мнения: 239
Някой жени наистина никакви контрацептиви не ги спасяват. Моя приятелка 6 пути забременя ,все със спирали... и хапчета... И направи 4 аборта,само 2-те ги роди. Както се шегува мъжа й; "аз и на коляното да й свърша,тя пак ще е бременна!" Simple Smile Тя явно само като види гол мъж и забременява Simple Smile

# 88
  • into the blue
  • Мнения: 771
sweetcaty,както съм написала по-нагоре,за да забременея съм спирала противозачатъчните.
До сега(да чукна да дърво ) такъв случай нямам,но разбира се,не изключвам,че и такива са  възможни.

# 89
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Противозачатъчни - най-удобно и комфортно ми е така.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт