Май посреща ни с цветя - ще радва ПАЗАРДЖИШКИТЕ деца-38

  • 15 147
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 941
Добре дошли на Ирина77  и на Данинцето  Hug

Нинка страхотно си се справила  Peace  А по-късно на Лични ще ти обясня как да даваш линка, за който питаш  Hug

Вчера съпружеското тяло "порастна" с една годинка  Laughing 
Да ви почерпя малко със закъснение за негово здраве  Heart Eyes


# 17
  • Мнения: 588
оВали ли в ПЗ.ТУК НЕ СПИРА

# 18
  • Мнения: 588
MOTHER-OF-PEARLS,Да ти е жив и здрав.

# 19
  • Мнения: 3 483
Привет на новите майчета........ Hug Hug Hug
Гери, да ти е жив и здрав мъжо, все така да ви обича всички Heart Eyes  Направо ми потекоха лигите от тая биричка Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Разкапа ме тоя дъжд Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 270
Благодаря ви за посрещането!
Пиша във форума отдавна,но основно в ИБ(в началото) и след това в Отчетени и после в Родени. Flutter
Накратко да се представя.Казвам се Дани,на 27 години,имам дъщеря Йоана,която е родена на 01.01.09 и стана бебе на 2009 г. на Област Пазарджик.До скоро живеехме в Пловдив,но преди да се роди Йоана се преместихме тук.Предполагам,че с повечето от вас сме се виждали,понеже града ни е малък Mr. Green
Жеая весело изкарване на празниците на всички и приятна почивка.  bouquet
П.П.Честито на съпружеското тяло на mother-of-pearlS.Да е жив и здрав и много да слуша и помага Mr. Green  bouquet
Хайде и аз да почерпя виртуално за Йоана,днес става на цееееели 4 месеца baby_neutral

# 21
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Хоп и аз тук Laughing
Привет на новите попънения. Данинцето - голяма принцеса имаш Hug/ама много снимки , много нещо/ да ти е жива и здрава.


http://vbox7.com/play:ece01c40

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 19:49 от Mirna74

# 22
  • Мнения: 1 938
Добре дошли на новите мами!  bouquet

Гери, да ти е жив и здрав съпругът и мнооооооооого да те слуша! Mr. Green

Mirna74, снимката е супер!

# 23
  • Мнения: 588
Дани много е сладка малката.Аз се казвам Ирина и съм от Ракитово.Моето малко съкровище се казва СПАС и е на 9м. newsm51

# 24
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Да се запиша в новата тема и да поздравя Борянка за имения ден    bouquet !

# 25
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Една среднощна птица пише..............................
Честит имен ден на Борянка

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 02:20 от Mirna74

# 26
  • Мнения: 941
Честит Имен ден на Боряна   bouquet  (а какъв ден се води днес  newsm78 Embarassed Embarassed)

# 27
  • Мнения: 305
Честит имен ден на Борянка! (И аз не знам какъв имен ден е днес!)

Нинка мерси за темата! Сонче да оздравявате бързо! Ванчо стискам палци детенце да е добре!

Гери, честит рожден ден на патерици на съпруга ти!

# 28
  • Мнения: 3 483
Честит имен ден на Борис, Боряна , Борислав....

Борянче, да си ни жива и здрава, много щастлива и усмихната  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ирина, заплювам си още един потенциален зет Mr. Green

Данинце, много ти сладка хубавицата, честити месечинки  HugВече си имаме медийна звездичка тук Crossing ArmsКой като нас Laughing

# 29
  • Мнения: 270
Добро утро!
Честит имен ден на всички с имената Борис и Боряна!
Благодаря ви момичета за милите думи Hug
Данинце, много ти сладка хубавицата, честити месечинки  HugВече си имаме медийна звездичка тук Crossing ArmsКой като нас Laughing

Хехех,чак медийна звезда не е Laughing То стана случайно.През цялата ми бременност всички се майтапеха с мен,че съм щяла да родя на НГ,а термина ми беше на 09.01.,а аз не вярвах,а и не исках.И така ме приеха с болки още на 30.12.,но с много малко разкритие-2 см. и така цяла нощ и целия ден на 31.12 се мъчех да направя разкритие сама и не исках система,но вече към 22 ч на 31.12,вече бях без сили,с контракции на 2 мин.,без тапа,но и без изтекли води и с 6 см. разкритие.Пуснаха система и в 00.02 ч. изплака беба Mr. Green,която е една непослушница в момента hahaha И така....
Лек ден,момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт