Май посреща ни с цветя - ще радва ПАЗАРДЖИШКИТЕ деца-38

  • 15 149
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 483
а нещо по като за учители Laughing

нИ сЪ праИ, мари, мъж ти е шеф hahaha

Ми не знам, честно, само не барай чешките тип магазин Явор, щото са по 5-600 лв (като на майка на село) и са пъъъъъълна скръб

Привет момичета!!!Поздравления за хубавата тема!Аз също живея в Пазарджик и скоро се регистрирах тук..Ще ме приемете ли сред вас???

аз те взимам Laughing Hug

Тед, много ти сладък помощника Laughing

# 286
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Аз пък нали съм даскалка  Laughingси пазарувам от Явор - и детското обзавеждане  ми е от там и съм доволна.

ето - да видиш :Колко струва една кухня - успех!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=295241

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 22:17 от Mirna74

# 287
  • Мнения: 1 938
Нинка, Марио е клекнал долу. Пети отляво  надясно.  Peace 15 номер е, но Марио така е застанал, че не се вижда номерът му. Simple Smile

# 288
  • Мнения: 2 577
нинче, къв шеф бре, той за тука шеф, ама ако знаеш кви стиснати шефове си има...
От Явор кухня не ми върши работа, че е едно специфично място, за това търся майстор, ама да не ми одере кожата. Не мога да си позволя нещо много скъпо в момента.

# 289
  • Мнения: 941
Добре дошла на криси ана   Hug  Разкажи ни повече за теб

смехулка  Hug  с тези твои софтваре познания Grinning  не би трябвало да имаш проблем да почнеш работа в която и да е фирма за предпечатна подготовка - работила ли си в някоя такава? бих могла да ти препоръчам имена........а за учителка по информатика (без да се обиждат тука такивата)  имайки предвид една позната колкоооооо е злЯ  ooooh!  и как си мислят, че щом работейки с офис пакета вече са хакери (щото не знаят що  е кракер  Laughing ) то мисля че имаш невероятно богат асортимент от умения и знания..

НЕлка честито на малките/големи спортисти и успех на финалите  Hug

Яна...препоръчвам ти мъжо  Wink  Освен да ти снимам моята куФня.. по мой проект  bowuu

Тед, Младен много е пораснал  Heart Eyes Я кажи мопа в/у каква повърхност го ползваш?

Дъждовна сянка, моля те затвори очи, положи глава на едно рамо, обгърни се с ръце...и си представи, че силно, силно, сииилноо те прегръщам  Hug Hug Hug


п.с. време за НОВА тема е  Peace



Последна редакция: пн, 18 май 2009, 02:25 от mother-of-pearlS

# 290
  • Мнения: 3 483
Яна, и аз си мислех за на Гери мъжа й Peace

Давайте бързо заглавия

# 291


Нова тема

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 10:03 от mamaPZ

Общи условия

Активация на акаунт