Отговори
# 30
  • Мнения: 6 164
Ей това с имената наистина е трудна задача...  newsm78 Пък за Виктор и Александър ми обрахте точките! 2 от приятелките ми родиха наскоро и двете са момчета и единия е Виктор, другия Александър!!!!!!!!! WOW! #Crazy Обаче и аз много харесвам тези имена и малко ме е яд, че ги взеха  Crossing Arms ... Ама пък от друга страна на мен ми трябва нещо с М...

# 31
  • Мнения: 6 390
моето слънце ако е момиче ще се казва ЕММА

И мойто слънце е Емма  Grinning Heart Eyes Party

Аз определено се интересувах от тези статистики тук, и имената в тях бяха табу при избора ми...
В градинките пълно с Катеринки и Терезки / еми не ми харесва и мойта да е една от другите...

Интересното ми е 4е по света навсякаде Емма е в 4елните класаций, но в изто4на Европа няма по4ти ниакаква популярност... ама то4но това искахме / да сме единствените на шир и длъж  Wink Grinning Party

# 32
  • Мнения: 877
Раена.
Целта ни беше да не се среща често и да е българско, да значи нещо хубаво.
Само тя е, в момента в БГ няма друга с това име, много се кефя! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 6 390
Ами на нас това да е рядко името ни беше основна цел. И май я постигнахме. Чак вече ми се иска да се запозная с някоя Констанца. Но определено не съжалявам за избора.

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=7116
Ето профила на мама Констанс Костова  Grinning
Може пък и Констанца да се казва / знам ли ...

# 34
  • Мнения: 2 807
Ама пък от друга страна на мен ми трябва нещо с М...

М, като Мартин  Wink

а и ти ще влезеш в топ имената за последните 2-3 години  Wink Laughing

# 35
  • Мнения: 6 164
Хаха Мартин!  Mr. Green
Не искам Мартин!  Crossing Arms
Само заради по-големия избор на имена ще ми се прииска да е момиче!  smile3534

# 36
  • Мнения: 827
При нас уж беше сигурно, че ще е момиче, за това и малко сме умували над име за момче. Ако се беше родило момиченце, щеше да се казва Алия
Но каквото е, такова. Радваме се на Дани и си го обичаме

# 37
  • Мнения: 2 242
Раена.Целта ни беше да не се среща често и да е българско, да значи нещо хубаво.
Само тя е, в момента в БГ няма друга с това име, много се кефя! Heart Eyes

Страхотно име! При нас е същата история – кръстихме дъщеря ми Зора (на изгрева). Умирам за това име – толкова много красота и символика има в него, че въпреки заплахите че ще майтапят един ден детето със Зоро, категорично отказах да го заменя на Зорница. Между другото ми е направило впечатление, че майките с по особени имена кръщават и децата си с нестандартни. Моето име е Славина и много държах беба да има специално име. Виж за братчето съм намислила нещо ханско от рода Дулов ... ако е рекъл господ Laughing

# 38
  • Мнения: 655
Прави ми впечатление, че сред женските имена много често се среща името Симона, а сред мъжките Димитър.

Все го мислихме как да се казва,че да не му викат Сашо, Данчо, Борко и пр. Това ни беше една от основните задачи. Wink

И правилно. Синът ни е Борислав, викаме му Боби, но направо откачам когато бабите в махалата започнат да му викат Борко.

Цитат
Трябва ми нещо с М
С М се сещам за Мариа/ян, Мирослав, Милен

# 39
  • Мнения: 179
ще използвам темата да ви попитам,какво ше кажете за Денис-с ударение на и-за момиче.избрахме го с голям мерак,после срешнахме страхотно неразбиране от близки и познати.Името било мъжко и турско-означавало море...и с това ударение...

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чувала съм ДЕНИЗА за момиче. НЕ ми се стори особенно... Party

# 41
  • Мнения: 179
Дано!
Алегра,ако погледнеш в списъка на родилите мамчета,този месец,ще разбереш,кои са най предпочитаните имена.На мен ми беше интересно!

# 42
  • Мнения: 4 068
Нашето име определено не е от най-популярните, но пък си е чисто българско. Ние кръстихме дъщеря си Благородна на едната баба.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Дано!
Алегра,ако погледнеш в списъка на родилите мамчета,този месец,ще разбереш,кои са най предпочитаните имена.На мен ми беше интересно!

Къде е този списък!?

# 44
  • Мнения: 179
във форума отчетни-има родени 2004,родени2005,о4акващи

Общи условия

Активация на акаунт