фенове на къмпинга 2009

  • 24 115
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 884
Уф, бях забравила: питах-за производство около 85г-8000-9000 лв. Доста е старичка. Нашата е производство 2000г, но е взета на бартер, така че нямам точна цена.

# 31
  • Мнения: 1 517
 benighted , TIHA VODA   МЕРСИ  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 3 064
Уф, бях забравила: питах-за производство около 85г-8000-9000 лв. Доста е старичка. Нашата е производство 2000г, но е взета на бартер, така че нямам точна цена.

За каравана или за кемпер говориш. Защото от 1985 каравана можеш да намериш за 3-4000лв.

# 33
  • Мнения: 1 047
След доста умуване и отлагане, тази година се решихме да летуваме на палатка на море.
Предпочитаме място, където може да си опънеш палатката на първа линия, а не да си в някоя горичка на сянка, заради децата.
Някой може ли да предложи подходящо място?
Каква подготовка и оборудване е необходимо?

# 34
  • France
  • Мнения: 726
След доста умуване и отлагане, тази година се решихме да летуваме на палатка на море.
Предпочитаме място, където може да си опънеш палатката на първа линия, а не да си в някоя горичка на сянка, заради децата.
Някой може ли да предложи подходящо място?
Каква подготовка и оборудване е необходимо?
Арапя.
На първа линия има вода и ток. Но, за целта, ще са ти нужни кабел / 20м струва около 20лв/ и маркуч /поне 20м/. Предполагам, че си даваш сметка, че на плажа, независимо къде, всяка вечер духа вятър...А и от рано сутрин слънцето напича....

# 35
  • Мнения: 1 494
За оборудването- може 2 и 200, зависи колко багаж ви се носи и колко държите на комфорта...
Ние имаме палатки, надуваеми гумирани дюшеци, одеала, възглавници, чаршафи, маса със столове, газов котлон, барбекю, комплексти с пластмасови чинии  и чаши (но може и за еднократна употреба), шкаф за храна- не хладилен, но има и хладилни за по 12вата, може тв, чадъри, прибори за хранене (пак може и за еднократна употреба)...това е на прима виста. Аа- сапун, веро- ако ще миете чинии Simple Smile, ако няма ток- трябва и някакъв венер за вечер.

# 36
  • Мнения: 884
Уф, бях забравила: питах-за производство около 85г-8000-9000 лв. Доста е старичка. Нашата е производство 2000г, но е взета на бартер, така че нямам точна цена.

За каравана или за кемпер говориш. Защото от 1985 каравана можеш да намериш за 3-4000лв.
Сега виждам-кампер, петместен, ляв волан обаче.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 064
Волана може да се обърне. Добре звучи, стига да е в прилично състояние, нищо, че е старо.

# 38
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
не знам дали тази година ще ме огрее... но с вас съм  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 047
Някой решил ли е вече кога и къде ще ходи?
За палатка или каравана трябва ли да се правят резервации?

# 40
  • Мнения: 835
И аз да питам.......някой ходил ли е на къмпинг Градина м/у Созопол и черноморец.Харесала съм си един хотел, който е точно до къмпинга, но не съм стъпвала там от 15год и не знам как е в района - има ли капанчета, застроено ли е , лудница ли е , чисто ли е ....изобщо каква е обстановката наоколо?

# 41
  • София
  • Мнения: 545
Зависи по кое време искаш да отидеш - до 15 юли е ОК, но след това лудницата е голяма  Peace. Капанчета има, но когато е в сезона си спестяват и количество и качество... има нови комплекси в по-далечния край на плажа.

# 42
  • Мнения: 626
И аз да питам.......някой ходил ли е на къмпинг Градина м/у Созопол и черноморец.Харесала съм си един хотел, който е точно до къмпинга, но не съм стъпвала там от 15год и не знам как е в района - има ли капанчета, застроено ли е , лудница ли е , чисто ли е ....изобщо каква е обстановката наоколо?

Миналата година ходих на Смокиня , той е до Градина . Всичко си има няма да съжалявате . Но зависи по кое време , ние ходихме края на август и беше поносимо и откъм хора и откъм време.

# 43
  • Мнения: 1 494
Последните години ходим началото на септември  на море и е супер. Единствено леко се усеща приключващия сезон, но е по-спокойно и не е толкова горещо.

# 44
Джина, така и не ми стана къде ще почиваш?

Общи условия

Активация на акаунт