Искам мнение-Ще отварям магазин за дрехи втора употреба?

  • 62 625
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 214
Видях в такъв магазин дрехите на килограм всеки ден да са на различни цени, като в понеделник е най-висока и постепенно намалява. Предполагам, че зареждат нови в понеделник и така ...

# 46
  • Мнения: 1 668
Имала съм такива магазини... За съжаление доставчиците в бг са страхотни измамници. При първа, втора покупка от тях (говоря само за първо качество) ти дават наистина невероятни неща, като те зарибят и почват да ти пробутват боклуци, които няма как да продадеш после... Всичко е затворено в бали и никой, никъде не ти дава да си пробираш дрехите, независимо от цената - каквото ти се падне в балата - това. И така склад след склад, докато не затворихме... Не съм фен на боклучарниците и доста се старахме, но не всичко може да се предвиди в този бизнес. Ние изпирахме и гладехме всяка една дреха, която е продавана в магазина и поставяхме етикет с цената. По-гадните неща в кош на по левче бройката...

# 47
  • Мнения: 1 047
Хубаво е да има добре изглеждащи консултантки, които да забавляват децата и бащите докато жените избират дрехи.

# 48
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Хубаво е да има добре изглеждащи консултантки, които да забавляват децата и бащите докато жените избират дрехи.
Да ,добре би било ,но и заплатата ще е двойна от тази на пенсионерката  Wink, там ще отива печалбата.

# 49
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Мерилин, как върви отвори ли магазина  Hug

# 50
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
моето предложение е да зареждаш всяка седмица в определен ден и тогава най-висока цена на кг.  /по-голяма е тръпката ако ги пуснеш на кг. с етикет и цена някак си ....../ после намаляш и последно деня преди зареждането можеш да пуснеш нещо от вида 2бр. за 1лв.  Peace

# 51
  • Мнения: 452
Здравейте,случайно попаднах на темата ви и я изчетох с интерес.
Мерилин направили магазина?
Аз също се замислям за такъм магазин,но не съм наясно с абсолютно нищо.А за първоначално зареждане и стартиране долу-горе с колко парички трябва да се разполага?Надявам се отново да се включите в темата Wink

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 341
Мен също ме вълнува първоначалният капитал за самото зареждане? Ако някой може да помогне с инфо....? Peace

# 53
  • Мнения: 3 020
Вижте тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421468.0 и другите преди нея, обсъждат е и бизнесът с дрехи втора употреба.

# 54
  • Мнения: 1 568
Joy вместо запис Joy

# 55
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Имаше един период, в който този бизнес вървеше доста, сега гледам че пак тези магазини са си  пълни с хора.
Ще следя темата.

# 56
  • Мнения: 686
  Здравейте!
 И аз искам да отворя такова магазинче.Мисля да отида да разгледам, до хипермаркета във Владиславово във Варна за дрехи втора употреба на Бултекс.Интересуваме дали някой знае ,каква е цената на дрехите в последната седмица,когато цената е най ниска и дали е голяма лудница?А,също и в колко часа отваря магазина и има ли много стока,в смисъл остава ли стока до последната седмица или е доста обрано?
 Благодаря ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт