В слънчева Испания пак за пикник се стягат☀ Лагуните на Руидера

  • 14 241
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИА! СИСЕ ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ТИ Е ЗДРАВИЧКА, ПОВЕЧЕ ДА ТЕ СЛУША И ДА РАСТЕ ВЕСЕЛО И УСМИХНАТО ДЕТЕ И МНОГО ИГРИ!

мерси за почерпката, теб съм те признала голяма кулинарка си.  bouquet Hug
Веси дано да няма повече земетресения в София, мале само като си спомня преди години в Пловдив как се тресеше земята, беше си доста страшничко. Някои казват че военните са правили някакви опити, така и не се разбра, дали е истина.
Янче чакаме снимки от бала, разкажи как е прекарала щерката, доволна ли е от бала?
ГериП и аз да те похваля справила си се супер с качването на снимките, даже си дръпнах тези на които сме ние. Party

# 301
  • Мнения: 1 156
Мимки, крадла такава . зна4и.
Яна, хайде  пусни снимки, да си спомним какви бяхме

Моми4ета тука е една жега... направо се 4увствам като разтопена.
Вси4ко мириШе на плажно масло, навсякъде хора по хавлии и бански .. иаз .,, първа китка, с дънки и блузка ooooh!
Направо ми се реве.

Някой да пусне тема, моля, 4е аз след снимковия успех остава и това да направя и Ще смая света с гениалност... hahaha


# 302
  • Мнения: 409
4RD НА МАЛКАТА ЕЛИА.ДА Е ЗДРАВИ4КА,ПОСЛУ6НА И МНОГО БЕЗГРИЖНИ ИГРИ

# 303
  • Мнения: 350
Мимки, крадла такава . зна4и.
Моми4ета тука е една жега... направо се 4увствам като разтопена.
Вси4ко мириШе на плажно масло, навсякъде хора по хавлии и бански .. иаз .,, първа китка, с дънки и блузка ooooh!
Направо ми се реве.
А сега де  Blush ми какво да направя че ми беше паднала батерията на тел и аз щях да си направя снимки ама на като не съм си взела зарядно за кола присвоявам си снимки. Mr. Green А какво чакаш че не се пуснеш и ти по къси гащи и потник? Sunglasses Само не ми казвай че те е срам да се покажеш има какво да се види Mr. Green мъжът ти трябва да стои с  #2gunfire да те пази от нахални англичани.

# 304
  • Мнения: 1 248
НОВА ТЕМА

Надявам се, да ви хареса, защото не съм много творчески настроена в последно време Rolling Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт