Добри педиатри Бургас

  • 170 911
  • 399
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Много ви благодаря за обстойната инфо, едва сега я виждам, но имам време да си сменя джипито, защото хич не бива.
Др Ангелова и др Радева, както и др Караджова ми светнаха като най- добри варианти досега, за Караджова прочетох, че работи с хомеопатия, за останалите две знаете ли практикумат ли хомеопатия?
Че изобщо не искам да тровя детенце с медикаменти, време е за лекарствата вече, аман от химии..
И ако някой има телефони на тези 3-те, че май не виждам надолу в темата.

# 61
  • Мнения: 762
Много ви благодаря за обстойната инфо, едва сега я виждам, но имам време да си сменя джипито, защото хич не бива.
Др Ангелова и др Радева, както и др Караджова ми светнаха като най- добри варианти досега, за Караджова прочетох, че работи с хомеопатия, за останалите две знаете ли практикумат ли хомеопатия?
Че изобщо не искам да тровя детенце с медикаменти, време е за лекарствата вече, аман от химии..
И ако някой има телефони на тези 3-те, че май не виждам надолу в темата.
Мога да ти дам на др.Карджова 0887 19 10 79
За другите две инфо нямам.Макар че мога да изровя телефоните.
Д-Р АНГЕЛОВА, МАРИАНА‎бул. Демокрация 67, Бургас056 813553
д-р Радева 0887/ 948 445
Дано съм ти била полезна  bouquet

# 62
  • Мнения: 0
Определено, много благодаря!  bouquet

# 63
  • Мнения: 770
azz 2пъти съм водила малката при нея, незнам дали практикува хомеопатия, но определено не бърза с лекарства и антибиотици.Много обстойно ни прегледа и ни пусна всички нужни изследвания преди да ни изпише билково сиропче, хомеопатични хапченца и ни даде направление за кожен.Чувахме се всеки ден, като единият тя самата ми звънна да ни пита как е Криси.Но мисля, че не работи като личен лекар, т.е. не може да си запишеш детето там.Може да ходиш на частно или с направление за педиатър.
Редактирам, че съм забравила да пиша, че става въпрос за д-р Радева!  Embarassed

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 21:21 от juja_

# 64
  • Мнения: 762
azz 2пъти съм водила малката при нея, незнам дали практикува хомеопатия, но определено не бърза с лекарства и антибиотици.Много обстойно ни прегледа и ни пусна всички нужни изследвания преди да ни изпише билково сиропче, хомеопатични хапченца и ни даде направление за кожен.Чувахме се всеки ден, като единият тя самата ми звънна да ни пита как е Криси.Но мисля, че не работи като личен лекар, т.е. не може да си запишеш детето там.Може да ходиш на частно или с направление за педиатър.
Е това не е вярно малката ми е записана при др.Караджова и тя и е лекар.Не съм взимала направление просто и се обадих.
И определно практикува хомеопатия Simple Smile

# 65
  • Мнения: 25
Момичета,

Разполага ли някой с актуален телефон на Праматарова.
Стационарният тел на кабинета й е закрит, а на 0886999077 не отговаря - извън обхват или изключен .......

Благодаря предварително!

# 66
  • Мнения: 9
здравей те ,искам и аз да кажа че водя дъшеря си при д-р Маргарита Диметрова от както се е родила вече е на 3год.Сменили сме много доктори и съм ходила при много други на частно ,но за мен тя си остава най-добрия педиатър в Бургас.Много внимателна ,любезна интересува се от детео дали е оздарвяло ,просто за мен тя е номер едно.

# 67
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Здравейте, скоро трябва да избираме педиатър, тъй като ми предстои да родя юли месец. Не съм запозната с добрите лекари в Бургас (особено с педиатрите), затова ви моля за помощ. Това, което е важно за мен при избора е:

1. Да е добър педиатър
2. Педиатъра да е в Славейков (не е задължително, но е желателно)
3. Да е поддръжник на късното захранване и да подкрепя кърменето
4. Да откликва на обажданията на пациентите
5. Да НЕ Е хомеопат, а ако е - да не налага хомеопатично лечение, което ние със съпруга ми не считаме за ефикасно (по тази точка се надявам да не получа нападки, уважавам личния избор на всички родители, предпочитащи хомеопатия  Peace!

Ще съм благодарна ако някой знае педиатър, отговарящ на нашите нужди.  bouquet Ако не отговаря на някоя от точките също приемам мнения. Моля, оставете ми и координати за да се свържа с педиатъра за среща.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 83
cvetulka д-р Спиридонова в 4-та поликлиника отговаря на всичките ти условия,с едно малко изклюшение- преди 2 год. ни препоръча захранване при 4 навършени месеца,но аз си захраних детето по-късно и никога не е правила проблем от това.

# 69
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Sunny-bs , може ли някакви координати? Час ли трябва да си запиша при нея за консултираме или направо да отида в кабинета й? И избора на педиатър ак става? В ЗК ли трябва да се ходи или направо при педиатъра?  newsm78

# 70
  • Мнения: 762
Sunny-bs , може ли някакви координати? Час ли трябва да си запиша при нея за консултираме или направо да отида в кабинета й? И избора на педиатър ак става? В ЗК ли трябва да се ходи или направо при педиатъра?  newsm78
Хубаво е преди да родиш да си избереш педиятър..свържи се с избрания/избраните по телефона защото има такива който не приемат и нови пациенти
Поговори с тях..предполагам имаш някакви изисквания за захранване..кърмене и тн...
След като бебчето ти се роди...се обаждаш на избраната лекарка...тя трябва до 24 часа да дойде на домашно посещение ....то е безплатно и се поема от здравната каса.Ще ти обясни за пъпчето, храненето,къпането ще и зададеш въпросите който те вълнуват  bouquet
Няма ходене в ЗК това е само при смяна на педиатъра/лк и тн.
Общо взето се уговаряш направо с лекарката тя ще си под отви всички необходими документи.
Успех. newsm51

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета.И аз се интерсувам от педиатър за бебка,че 9 юли наближава.Но предпочитам да е в Меден Рудник,ако някой има инфо да го сподели.Благодаря newsm51.

# 72
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен момичета.И аз се интерсувам от педиатър за бебка,че 9 юли наближава.Но предпочитам да е в Меден Рудник,ако някой има инфо да го сподели.Благодаря newsm51.

Малко е дълга темата, но има споменати педиатри в Меден Рудник - тук

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Видях, че Д-р Янева е в списъка на Бу за педиатри за късно захранване и изкл. кърмене...
Може ли линк към този списък?   bouquet

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 181
Записвам се да следя темата.
Интересуват ме педиатри за района на Лазур , центъра. Тези в 3- та поликлиника ги отписвам категорично.
Някоя мама , ако има повече инфо за д-р Ели Благинова, къде се намира и също така лични впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт