Добри педиатри Бургас

  • 170 910
  • 399
  •   1
Отговори
# 180
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 537
*Sesil*  тук е само д-р Иванова алерголог  и Цончева, ама изобщо не мога да ти я препоръчам......само да ти кажа ако става дума за твоето детенце-мъничко е още и може да не са му верни  резултатите ...чакат ги да направят поне 3години и тогава ги тестват......
Пък и само да ти кажа нещо- имам тест за упойки в който от 13 упойки съм алергична към 11.....анестезиолога се беше хванал за главата..... същият тест правен в София- 1 положителна проба ....смятай  Rolling Eyes

# 181
  • Бургас
  • Мнения: 304
*Sesil*  тук е само д-р Иванова алерголог  и Цончева, ама изобщо не мога да ти я препоръчам......само да ти кажа ако става дума за твоето детенце-мъничко е още и може да не са му верни  резултатите ...чакат ги да направят поне 3години и тогава ги тестват......
Пък и само да ти кажа нещо- имам тест за упойки в който от 13 упойки съм алергична към 11.....анестезиолога се беше хванал за главата..... същият тест правен в София- 1 положителна проба ....смятай  Rolling Eyes

Мерси  bouquet  Иначе за разликата между Бургас и София, изобщо няма нужда от коментар...

# 182
  • Мнения: 322
Здравейте дами,
На гости сме на бабата и дядото тук в Бургас, но нещо дребния се разболя ... Имаше първоначално малко сополи, но днес цял ден е с давеща кашлица ... Не може да спи ... Нямаме Т ...
Може ли да препоръчате при кой доктор да го заведем на преглед ... Да ни приеме веднага, но да е и читав все пак - без ненужен антибиотик!
Много ми е гадно да го гледам как се мъчи горкото да се изкашля и да се дави ...

П.С. утре е събота, но е работен ден

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 01:57 от miss_666

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
При такива случаи съм водила сина ми при д-р Галина Бъчварова /056/ 894-767
GSM: 0888 62 44 33/. Доволна съм.

# 184
  • Мнения: 322
При такива случаи съм водила сина ми при д-р Галина Бъчварова /056/ 894-767
GSM: 0888 62 44 33/. Доволна съм.


Много ти благодаря .... А къде се намира!?

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 302
Аз също съм много доволна от д-р Бъчварова. Кабинета е на ул К. Фотинов 41, до Родевата къща.

# 186
  • Мнения: 49
Здравейте, някой знае ли нещо за д-р Милена Мигарова? Живот и здраве трябва да родя март месец и си търся педиатър, но условието ми е да е само педиатър и да работи по ЗК. Ако някой е при тази д-рка моля да сподели впечатления.

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 6 883
Здравейте, някой знае ли нещо за д-р Милена Мигарова? Живот и здраве трябва да родя март месец и си търся педиатър, но условието ми е да е само педиатър и да работи по ЗК. Ако някой е при тази д-рка моля да сподели впечатления.

Детето ми е при нея, но не съм доволна. Претупва ги набързо. На детските консултации влизат по 3 бебета наведнъж и едното като се разплаче ревват всички. Става голяма лудница и нищо не можеш да питаш лекарката. Освен това при нея няма записани само деца, но и възрастни. Мисля да я сменям ама още не съм намерила друга.

# 188
  • Мнения: 49
Благодаря ти много Simple Smile

# 189
  • Мнения: 456
Здравейте!
И аз да дам един глас за д-р Нончева. Много е мила и внимателна с мен и детето.
Не сме имали и кой знае какви здравословни проблеми, но винаги опитваме без АБ.
Живот и здраве мисля да запиша и бебето при нея.

Иначе  при по сериозни проблеми се лекуваме с нетрадиционна медицина и разчитам на д-р Пейчев.

Не съм доволна от д-р Янева в 3-та поликлиника. Претупваше ни винаги, изписа първия АБ на сина ми на 3 месеца, за зачервено гърло, без да има нужда.

# 190
  • Мнения: 49
Да ви питам аз пак за педиатрите: д-р Бербенлиева и д-р Стоичкова - коя бихме ти препоръчали и дали работят със ЗК? И ако може координати? Много ви благодаря!

# 191
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Да ви питам аз пак за педиатрите: д-р Бербенлиева и д-р Стоичкова - коя бихме ти препоръчали и дали работят със ЗК? И ако може координати? Много ви благодаря!
Ние сме при Д-Р Стоичкова, за сега съм много доволна( но не сме боледували много).Хубавото е,че работи с часове, консултациите са на друго място, а болните на съвсем друго.
телефон 056/86 01 64
Ако имаш още въпроси може и на лични.

# 192
  • Мнения: 234
Изобщо не съм доволна от т.нар. д-р Стоичова.Само детето Ви да няма проблем...до ден днешен незнам некомпетентна ли е или просто изобщо не и пука....
Според мен си иска деца само за "мерки и теглилки" и да вървят парите от здравната каса.
А ако идете по спешност без час...пригответе си 30лв...тогава само привидно работим с направления:(

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 08:33 от vkas

# 193
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Изобщо не съм доволна от т.нар. д-р Стоичова.Само детето Ви да няма проблем...до ден днешен незнам некомпетентна ли е или просто изобщо не и пука....
Според мен си иска деца само за "мерки и теглилки" и да вървят парите от здравната каса.
А ако идете по спешност без час...пригответе си 30лв...тогава само привидно работим с направления:(
Никога не ми е взимала пари, преди 2седмици бяхме там без час, влязох ме между пациентите, обърна си нормалното внимание както винаги,не съм чула и на друг записах при нея пациент да е взимала пари.
Винаги е внимателна отговаря на въпроси те ми, телефона винаги си вдига, изслушва ме.
Говоря за д-р Стоичкова, кошто преглежда в Изгрев в Лайфа, пак да кажа за сега съм много доволна.

# 194
  • Мнения: 234
Изобщо не съм доволна от т.нар. д-р Стоичова.Само детето Ви да няма проблем...до ден днешен незнам некомпетентна ли е или просто изобщо не и пука....
Според мен си иска деца само за "мерки и теглилки" и да вървят парите от здравната каса.
А ако идете по спешност без час...пригответе си 30лв...тогава само привидно работим с направления:(
Никога не ми е взимала пари, преди 2седмици бяхме там без час, влязох ме между пациентите, обърна си нормалното внимание както винаги,не съм чула и на друг записах при нея пациент да е взимала пари.
Винаги е внимателна отговаря на въпроси те ми, телефона винаги си вдига, изслушва ме.
Говоря за д-р Стоичкова, кошто преглежда в Изгрев в Лайфа, пак да кажа за сега съм много доволна.

Точно за същата става дума. И двете ми деца са там. Явно тогава отношението е тенденциозно, което пак не говори добре за нея като лекар. А по отношение на телефона - за нас все не може да говори....

Общи условия

Активация на акаунт