Добри педиатри Бургас

  • 170 891
  • 399
  •   2
Отговори
# 195
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Никога не ми е казвала по телефона, че не може да говори, даже лятото ни хвана тоя вирус с разтройство и повръщане и беше събота и сигурно и се обадих поне 5-6 пъти за съботата и неделята и тя ми казваше какво да правя и овладяхме положението.

# 196
  • Мнения: 234
anik79 това което описваш като отношение на лекар към пациенти е нормално. Но за съжаление аз споделям своя опит и тъжното е, че дететнцето ми е с проблем, а д-р Стоичкова наистина не реагира адекватно. причината каквато и да е тя не я знам, но е факт, че не се държи като лекар. Съжалявам, че ще разочаровам майки, които са доволни, но съм длъжна да споделя.

# 197
  • Мнения: 49
Обадих се на лекарката, но и аз не останах очарована от нея - поне по телефона можеше да е малко по-заинтересована и любезна, а не да бърза и да гледа как да ми затвори телефона. Явно ще търся друг Sad

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 723
Обадих се на лекарката, но и аз не останах очарована от нея - поне по телефона можеше да е малко по-заинтересована и любезна, а не да бърза и да гледа как да ми затвори телефона. Явно ще търся друг Sad

Аз лично те съветвам да се видиш лично с поне двама лекари и тогава да решиш.
Аз щях така да правя...............но още когато се запознах с докито ни реших,
че това е правилният избор за нас и не стигнах до среща с друг Peace
Имай в предвид,че повечето лекари не обичат да говорят по тел.
д-р Нончева винаги ми е вдигала,но понякога се е налагало да звъня няколко пъти,
защото е с пациент.
Отделно когато все още не се познаваш с даден доктор ,няма как да има
реален интерес .
И вие ще намерите "вашият" доктор   Hug

# 199
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Наистина когато е с пациент може да бърза да затвори телефона,но това не я прави лош лекар, но всеки сам решава за себе си и за детето си, а в крайна сметка никога не можем да бъдем сигурни дали този избор е правилния, успех, дано вземете правилно решение.

# 200
  • Мнения: 7
Аз говорих с Бербенлиева по телефона. Беше мн учтива, обясни ми че работи с д-р Михов и така.
Някой може ли да ми даде номера му, че нещо не успявам да го намеря из нета. И къде работи сега?
Дали и той е Лайф Хоспитал? newsm78

# 201
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми май са заедно в един кабинет със Стоичкова, пробвай на телефон 056/860164.

# 202
  • Мнения: 33
Някоя мама има ли впечатления от д-р Стоева,Военна болница?

# 203
  • Мнения: 18
KRIS72, за д-р Стоева мога да кажа само хубави неща. Водя дъщеря си при нея от доста време и съм много доволна - изключително внимателна, мила, прави обстойни прегледи , при необходимост назначава изследвания , за да е сигурна в състоянието на детето, не бърза с антибиотиците, винаги си вдига телефона при нужда. За мен най- важното е това , че поставя точна диагноза , без да се чуди "сега дали е това или онова " и назначава точните лекарства и нещата се оправят бързо. Доколкото  знам работи и в отделението по неонатология в първа поликлиника.Според мен е добър лекар , на който можете да се доверите и за новородени и за по- големи дечица.

# 204
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Някоя мама има ли впечатления от д-р Стоева,Военна болница?

Аз  Simple Smile. Дани е записан при нея. Питай каквото те интересува.

# 205
  • Мнения: 176
С малкия заминаваме за Крайморие края на седмицата и искам да ви помоля да ме насочите къде бих могла да го заведа, ако имаме нужда от педиатър.
Той е с бронхиална астма и боледува често, а от време на време прави и изцепки като заминем някъде.За това гледам да се информирам предварително на къде да хващам, ако се наложи.

# 206
  • Мнения: 0
здравейте на всички мами.аз ще раждам август месец 2012г.,парва бременност ми е и си нямам на идеа как стават нещата,а и още повече че и не съм се спряла на педиатър,моля ви помагаите ако се сещате за някой добър педиатър пишете,ще е добре да е в райони Изгрев или Зорница,защото живея в Изгрев и ще ми е по удобно.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ КОЙТО ПОМОГНАТ. Praynig

# 207
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз съм доволна от д-р Стоичкова-кабинета й е в лайф хоспитал.
Хубаво е да избереш лекар, да му имаш телефона и след като ви изпишат от болницата да му се обадиш да запишете детето, първото посещение на личния лекар на детето е в дома ви, след като ви изпишат в рамките на 2-3 дни, след това след като излезе акта за раждане се ходи в кабинета и се издава картон на детето(трябва да си го купите от някоя книжарница).

# 208
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
момичета къде ще ме посъветвате да заведа малката на ортопед - д-р Христов или д-р Колев ?

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
момичета къде ще ме посъветвате да заведа малката на ортопед - д-р Христов или д-р Колев ?

Аз съм водила сина си и съм доволна от д-р Стоян Христов.

Общи условия

Активация на акаунт