Шанс за Роси

  • 3 967
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Нинка Hug

# 61
  • Мнения: 210
Петя , благодаря !  bouquet

# 62
  • Мнения: 210
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !

# 63
  • Мнения: 7 430
Hug изпратих...малко, но от сърце Hug
Стана ми много жалко като видях по колко СМС на месец се изпращат  Cry

Пожелавам на Роси в най-скоро време да се оправи и късмета да е винаги на нейна страна  Praynig

# 64
  • Мнения: 210
Благодаря , Дидка !  bouquet

Твоя телефон не е вълшебен , но ти можеш да направиш вълшебство .
На единене дарителски номер 17 777 , можеш да дадеш шанс , да дариш надежда . Всеки има право на втори шанс , а за този втори шанс остава надеждата .
Пет милиона абонати на Мтел , четири милиона приятели на Глобул и още толкова на Виваком могат да го сторят . Цената на един смс е 1.20 лв. с ДДС . Колко му е , сто идвадесет стотинки ?!
 Коледа  e  след седем дена , а на Коледа стват чудеса . Нека чудото да се случи за всеки , очакващ своя шанс с надежда !
Бъдете добри вълшебници и правете добри вълшебства !
www.dmsbg.com , www.koleda365.org

# 65
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Ехо момичета идва Коледа.Нека покажем на Роси,че на Коледа стават чудеса като и подарим по 1 SMS.

# 66
  • Мнения: 1 283
Не видях в сайта.Има ли PayPal опция? Hug

# 67
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Не видях в сайта.Има ли PayPal опция? Hug
Да има чрез Paybg Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Сега виждам историята на Роси и всички тези хора на сайта, който сте дали, много тъжно ...
Прочетох, че един от мъжете там има направена трансплантация в Москва. Проверявали ли сте там какви оферти има във вашия случай, само от 1 място в Германия ли ви дадоха отговор? Чудно ми е как така този д-р Щрака не иска да съдейства за да ви отпуснат част от нужната ви сума от фонда за лечение в чужбина?
Това са просто въпроси в главата ми... ще помогна и аз за Роси, но ... много бавно става всичко, а времето тече.

# 69
  • Мнения: 210
Вече пет години се боря с несгодите на Роси . Писах на много клиники , но не винаги отговарят . А когато отговорят отговора им е незадоволителен или отказ .
Силно се надявам Фонд Трансплантации да ни помагат и при установяването на контакти с клиники . Защото коя съм аз , коя е Роси ?
Ние сме някъде на дъното , а онези които имат възможност , силата , информацията и позицията трябва да си свършат работата .
Solar Wind ,  благодаря ! santa2

# 70
  • Мнения: 210
До Коледа остават само четири дни . Всеки може да даде  ШАНС ,  да дари НАДЕЖДА !

# 71
  • Мнения: 1 561
Дано има късмет и това дете. Ще изпратя смс-и и дано чудото стане и за нея. Успех  мила Роси!!!!

# 72
  • Мнения: 210
Коледа е на прага . Всеки я чака с нетърпение , някои я чакат с голяма надежда за своя втори шанс .
Дай шанс , дари надежда !
Nature Snowman

# 73
  • Мнения: 210
Топли и Светли Коледни празници !

# 74
  • Мнения: 210
Ти нямаш пълен кош с подаръци като дядо Коледа , но имаш телефон с 15-16 клавиша .
Твоя телефон не е вълшебен , но ти можеш да направиш вълшебство .
На единене дарителски номер 17 777 , можеш да дадеш шанс , да дариш надежда . Всеки има право на втори шанс , а за този втори шанс остава надеждата .
Пет милиона абонати на Мтел , четири милиона приятели на Глобул и още толкова на Виваком могат да го сторят . Цената на един смс е 1.20 лв. с ДДС . Колко му е , сто идвадесет стотинки ?!
 На Коледа стават чудеса . Нека чудото да се случи за всеки , очакващ своя шанс с надежда !
Бъдете добри вълшебници и правете добри вълшебства !
www.dmsbg.com , www.koleda365.org ,www.chance-for-rosi.org

Общи условия

Активация на акаунт