КГО2008 - 2-ра!

  • 13 656
  • 453
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 536
За пишоците - май всички знаем,че "така трябва" ама не знаем защо Joy

Еличка, не знам къде сте ходили при офталмолози за очето на Алекс, но ти препоръчвам спешния кабинет в ИСУл. много са добри там. Спомням си Соня като беше бебе на 3 месеца една сутрин се събуди със залепено оче от гурели. Отидохме там и се оказа херпес на окото. За първи път чух за такова нещо, но лекарката беше категорична. С едно мехлемче и капки мина за няколко дена.
Ако искаш пробвай да отидете там, с много опит са и са добри.

Покжей, иди се пробвай пък те ще ти кажат, но и аз мисля, че можеш.

# 451
  • София
  • Мнения: 285
а пък аз знам, че трябва задължително да е надолу пишлето, за да не се опишква. А като порасне ще си го държи нагоре, но ще се е научил да пишка не в гащите!

Еличка, я вземи се и се консултирай с хомеопат за оченцето на Сашинката. На Олег му мина за един, два дни с хомеопатично!
Ако искаш пиши ми на ЛС и ще ти дам координатите на неговата педи, тя е и хомеопат, има си отделно кабинет!

Съни, чакай, чакай! И аз съм от безотговорните майки. Олег ръфа всичко от изброеното (краставица, морков, марулка, спанак, броколи, карфиол, картофи, включително и репички и пресен лук. Мноого обича пресен лук и го ръфа там където свършва бялата част и започват перата! Направо се оокорих като го видях как си го смуче и ръфа. Пробвах го, беше сочен и не лютеше. Ама нали иска и той като големите хора да яде! Солети не съм давала! Много обича печена червена чушка!

Днес, например, ще пробвам да му дам от Sunval пюре от алабаш. Той нали не долюбва пюретата и не знам как ще го приеме. Взех го защото аз няма къде да му търся и приготвям алабаш! А друго пюре, което ще опитам да му дам е с пащърнак по същата причина!


Но има нещо вярно в това, което четох. Може да яде днес и утре с охота едно нещо, а на следващия ден да го плюе! Може би е насищане или омръзване и желание за нова храна?!

Софко, чакаме те другото лято! Ще танцуваме покрай децата кой с биричка в ръка, кой с друго нещо!

Mylili,  Hug за Мишетоо!

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 12:19 от shivani

# 452
  • София
  • Мнения: 285
Ама ние сме на 31-ва страница!

Да не ни заключат!

# 453
  • Мнения: 6
нова тема

за да не ни заключат
А тук да си допиша аз.
Рени, акушерките тук учат при повиването пишката да сочи надолу. Единсвеният аргумент (питала съм и моята, и сестрите в родилното, и по форуми съм чела) - по-трудно пропуска дайперът. Но така или иначе, аз съм му намирала инстумента при смяна на пампата в горда ерекция, когато му е пълен мехурът и още не се е изпишкал. Мисля си, че едва ли пелената пречи, когато е такова положението да се завърти вътре сам пишокът - достатъчно "обширна" е. Това със слагането нагоре, за да не го застъпва с дупе като седи  Laughing, трябва да е някое плейбойбебе, ама може и да има такива, знам ли. Нямам идея защо в БГ държат на това, защо не питате самите сестри/акушерки?

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 13:21 от fleur bleue

Общи условия

Активация на акаунт