ТАЗИ ТОПЛА СЕДМИЦА С ДВЕ ЧЕРТИ ЩЕ НИ ИЗГОРИ(11-17.05)

  • 9 646
  • 339
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 641
Сиска, не искам да ти давам съвет, защото и аз незнам как бих постъпила.Пожелавам ти от сърце много кураж, сила и да вярваш,че и за теб има много щастие и любов. Нека да срещнеш мъжа, коиот наистина те заслужава. Браво за куража ,малко жен ибиха се осмелили да постъпят по този начин. Наистина ти се възхищавам Heart Eyes

# 61
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
haide i az da se zapisha v temichkata, che mnogo mi se iska n 24 tozi mesez da me propusne zikuala. mnogog se nadyavam na dve chertichki i daje taka se psihyasah che samo si izmislyam simptomi, a e tolkovaaa rano. uspeh na vsichki bebepraveshti  i ot men

# 62
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Shakazull добре дошла и съвсем скоро да се похвалиш с EFP Hug
marinakapina,evalon честито,леки и безпроблемни 9 месеца  Hug Hug
lechugitka добре дошла  Hug
Каритас честита годишнина  Hug с пожелание за едно сладко бебче след около 10-11месеца Grinning
Сиска това е супер гадно  Rolling Eyes Незнам какво да ти кажа Tired освен да защитаваш собствените си интереси. hug
Хубава вечер от мен.  bouquet

# 63
  • вкъщи
  • Мнения: 704
сиска  не се ядосвай гледай ти да си добре

# 64
  • Мнения: 2 617
Много ви благодаря за прекрасните пожелания! Да ви се връщат!  Hug Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 746
Мали,много сте изписали.
Цопкам и аз в новата темичка на Мама мани [/b ,нека да се напълни с много положителни тестчета  EFP EFP EFP

Сиска,мила недей да си косиш нервите заради него,просто не си заслужава.Гледай ти да си добре и за него не мисли!!По-добре сега да направиш крачката отколкото после когато имате и дете.Успех мила. Praynig Hug

Shakazull,Добре дошла и много много не се задържай тук  Hug

marinakapina,ЧЕСТИТО  EFP,Лека и безпроблемна. Peace

На останалите много много   Hug Hug Hug

# 66
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Каритас,Честита годишнина!!!
Нека любовта и щастието бъдат ваши спътници дълги години!!!
Горчиво!!!



Сиска,и аз бих постъпила като теб определено. Peace
Бъди уверена в себе си и в интуицията си и непреклонна.
Съжалявам и те разбирам за изгубеното ти време и разбитите мечти,но е по добре сега,отколкото на по късен етап!
На всеки може да се случи,няма безгрешни хора,всички сме от плът и кръв,но ако го направиш,ако се случи да сбъркаш– направи го като пич,умната и тайно.

Маринакапина,Евалон,честита бременност и леки 9 месеца!  bouquet

 Добре дошли на новите и бързо отпрашване към отчетни! Hug
 

# 67
  • Мнения: 668
Здравейте и то мен. Имах ужасен уикенд...
 Hug на всички до една!!!

Сиска, сега сигурно ти е много тежко, обаче да знаеш-добре, че навреме си се отървала! А представяш ли си колко по-зле можеше да се вържеш, да направиш деца с нечестен и неморален човек, и после и на тях мъки да създаде. Добре че си се отървала! Горе главата, ще се появи истински мъж, който оценява какво има!  bouquet

# 68
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро!


Не съм писала тези дни, но ако има нови бремелинки честито!  bouquet
Хубав ден на всички! Hug

# 69
  • Мнения: 425
Добро утро,мили момичета и момче!  Hug
Днес имаме годишнина от сватбата, за което искам да ви почерпя, но ще помоля някое от момичетата да пусне някоя и друга снимчица за почерпка, че така и не съм усвоила още техниката.  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Тази седмица съм от нечакащите и дано получим най-прекрасния подарък за нашия празник.
На marinakapina пожелавам леко бременеене, а на всички останали плодотворна седмица.

Много усмивки и положителни слънчеви емоции! Hug   bouquet

# 70
  • Мнения: 121
Честита годишнина KarmelitaD!
Аз ви пожелавам да сте преди всичко живи и здрави,
да откриете истинското щастие заедно,
да може винаги да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.
И не позволявайте семейният ви живот да се превърне в бреме или навик.
Любовта ви е събрала и вярвам, че няма да угасне и ще е с вас постоянно.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 784
Ох да се включа пак по проблема на Сиска. Моето лично мнение е, че мъжете по природа са със слаб ангел. Така че всеки си знае най-добре как следва да постъпи в собствената си ситуация - дали да прости или да си тръгне. Относно постановките - и аз участвах преди време в една - беше много забавно. Една приятелка излизаше с един от сайтове, но подозираше, че не е само тя. Регистрирах се и аз, купихме една прима карта, измислих си име, месторабота /защото въпросния мъж ме беше виждал/, обработихме една папарашка снимка на актриса /в по-ежедневен вид/ и рибката клъвна. Уговорихме си среща, той се съсипа да запазва маси, да организира вечери, хотели - и после го оставихме да виси и да чака, без никой да се появи на срещата Laughing Даже все още си държим профила-стръв - от него вече са писали десетина жени - кой когато има нужда.
KarmelitaD, честита годишнина  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 5 259
Добро утро,

аз ще почерпя вместо KarmelitaD  и й пожелавам още дълги години любов и разбирателство  Crazy



П.С. Момичета, който е видял, че обърках линка към сладките видял Simple Smile . Още ми е прекалено рано и да доглеждам всичко  Crazy

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 10:06 от rainy...

# 73
  • Мнения: 3 695
здравейте момичета, пожелавам ви лек и приятен ден и започвам да чета какво съм изпуснала  Hug  Hug  Hug

# 74
  • Мнения: 116
Здравейте   Heart Eyes
Честита годишнина Кармелита - дано получите желания подарък.   bouquet

След 3 отрицателни теста и 19 дни закъснение днес бях при док. Каза, че не виждала бременност, но пък можело да е рано поради късна овулация. Предписа ми Дуфастон, който или да помогне на евентуална бременност, или да предизвика нормалното идване на лелката. И сега ще чакам да видим резултата.
Приятен ден на всички  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт